Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Gru 2011 11:42 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Witam

Ostatnio sporo myślałem nad wakacjami i doszedłem do wniosku, że nie opłaca się kupować kolejnych wakacji przez pośrednika, jakim jest biuro podróży, gdyż za ich prowizję będę już miał autko do zwiedzania. Planuję Baleary lub Kanary. Jeszcze nie jestem przekonany do końca. Mój brak przekonania wynika z niewiedzy dotyczącej cen za loty, tam i z powrotem, zakwaterowanie itd. Tutaj pojawia się pytanie do Was. Gdzie się bardziej opłaca i czy da się polecieć na około 15 dni (w tym zwiedzanie samochodem) i wydać na wszystko do 1500 zł? Słyszałem o ludziach, którzy tak robią i jest to możliwe, ale to tylko pokątne informacje. Jeżeli macie inne pomysły (inne miejsce) to jestem otwarty. Ma być upalnie, najlepiej jak będzie to wyspa i przede wszystkim atrakcyjnie cenowo. Termin: Lipiec,Sierpień. Dzięki, pozdrawiam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 03 Gru 2011 11:59 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
noxiss napisał(a):

Termin: Lipiec,Sierpień.


Tutaj muszę cię zmartwić. W tym okresie będzie ciężko o tanie bilety tzn takie poniżej 200-300 zł za osobę.
Przy dobrych wiatrach znajdą się bilety w granicy 400 zł osoba, dodając do tego hotel powinieneś się zmieścić w 1500 ale za tygodniowy pobyt.

Ja planowałem wakacje na Kanarach ale w maju i na tydzień wychodziło mi 1250 zł osoba/all inc
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Gru 2011 00:35 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Zatem który miesiąc byłby najbardziej korzystny? Chciałbym mieć min 30 oC. Planowałeś coś ciekawszego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Gru 2011 07:45 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 666
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
Z Berlina na wrzesein easyjet ma dobre ceny -bezpośrednio- a i po tym całym zgiełku wakacyjnym jest juz i noclegi tańsze itp, a pogoda jak najbardziej wakacyjna wciąż.
Tanio w ryanair? juz chyba nie jak te wszystkie opłaty sie doda to cena kosmos powoli wychodzi, teraz ponownie jakies zamieszanie z kartami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Gru 2011 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
noxiss
na Kanarach masz pogodę cały rok a w okresie wakacyjnym wiecej ludzi
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Gru 2011 17:01 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 12
Nie mam pojęcia jak dokładnie jest z rezerwacjami hoteli na miejscu, jak już się tam doleci? Można zwyczajnie wejść do hotelu i popytać o wolne pokoje? Jak wygląda kwestia ceny? Będzie drożej niż jak się zarezerwuje wcześniej (pod warunkiem, że się da)? Przykładowo lece na Bali lub Kanary, Baleary...hmmm?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Gru 2011 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 228
W typowo turystycznych miejscowosciach wiele duzych hoteli czy resortów obsluguje tylko gosc z rezerwacja z biura podrózy. Wystarczy udać sie do stolicy wyspy lub nieco mniej obleganej miejscowosci i bez problemu znajdziesz miejsce do spania za sensowne pieniadze. We wrześniu zwiedziłem Kanary odwiedzajac wszystkie wyspy od Teneryfy aż do Lanzarote i problem ze znalezieniem pokoju (czyli szukanie zajeło mi wiecej niż 20minut) miałem tylko raz. Na Majorce podobnie, przełom września i października i zero problemu. Najlepiej znajdz sobie 2-4 odpowiadajace ci hotele przed wyjazdem na wikitravel/lonelyplanet etc i udaj sie tam po przyjezdzie.

Z temperatury we wrześniu bedziesz zadowolony (w sumie to tam prawie cały rok z małymi wyjatkami jest pogoda plazowo-kąpielowa), woda ciepła, a turystów bardzo niewielu (poza pojedynczymi miejscowościami składającymi sie tylko z hoteli). Na Fuerteventurze bez problemu znajdziesz plaże, na ktorej w zasiegu wzroku bedziesz mieć mniej niz 5 osób :mrgreen: .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group