Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:06 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
Anonymous napisał(a):
ty zapewne sam loty gdzie indziej znalazłeś :)
w sumie to znalazłem tam, gdzie i ty, w systemie rezerwacyjnym przewoźnika ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
mahalnet napisał(a):
To może zmienić temat na: Kutaisi First Minute 2020 z regionów?


Jak bym raczej temat nazwał Wielka Loteria Wizz, wszak z tych biletów można też do Kijowa polecieć a lotniska wylotowe różne i do zmiany ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:11 

Brakuje tylko byś jeszcze pemat o Poznań się upomniał :lol: 8-) ...coś wniósł dzisiaj do tematu poza pochwaleniem się i czepianiem się głupot

Tysiąc tematów, bo z każdej daty RT w fajnej cenie można zrobić osobny temat
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:16 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
@gorny77
rozumiem przywiązanie do tematu przez siebie założonego, ale niepotrzebnie się mnie czepiasz i moje uwagi odbierasz osobiście...
moim jedynym celem było zwrócenie uwagi na pewną niekonsekwencję i chaos informacyjny...

ps. coś chyba jednak wniosłem, skoro sam dwa moje posty polubiłeś, a jeden z nich dodatkowo uznałeś za pomocny...

ps2: z Poznania są kiepskie ceny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:30 

Też z Wrocławia Gruzja na wiosnę 2020r

26,30.05 - 02,09.06.2020r Wrocław Kutaisi Wrocław 132 zł osoba z wdc

Z Krakowa wiosna lato 2020r są już nowe daty poniedziałki i piątki, nie ma póki co cen
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 07 Sie 2019 23:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Anonymous napisał(a):

Z Krakowa wiosna lato 2020r są już nowe daty poniedziałki i piątki, nie ma póki co cen

Ceny już są, ale (w przeciwieństwie do innych lotnisk)tylko dla mających aktywne WDC .Jeśli ktoś nie ma i chciałby dokupić razem z biletem,nie da się.Na apce nie sprawdzałam czy będzie inaczej.Dodatkowo po zmianie rozkładu poszybowały na razie w górę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 07 Sie 2019 23:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Poszybowały to ceny z Warszawy :o

Załączniki:
W6KutVII20.PNG
W6KutVII20.PNG [ 44.09 KiB | Obejrzany 950 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 07 Sie 2019 23:22 

Trza się było decydować wcześniej, tak od 26.07 do wczoraj :D ....nie dotyczy Wrocławia :!:
Góra
 PM off
to_ja lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 07 Sie 2019 23:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Są też pojedyncze terminy z Gdańska V-VI
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 07 Sie 2019 23:43 

miriam napisał(a):

Ceny już są, ale (w przeciwieństwie do innych lotnisk)tylko dla mających aktywne WDC .


To znaczy tylko tyle, że powoli zaczynają wrzucać kalendarz na wiosna lato 2020 np. jest już Rzym Fiumicino z Krakowa i Warszawy

Dla zmienionych lotów do/z Kutaisi z Krakowa jest już aktywny kalendarz do samodzielnej zmiany -14/+30 dni na Kraków Kutaisi lub za jakiś czas Kraków Kijów Żuliany
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 08 Sie 2019 00:04 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Namówili na landrynkową loterię :D 18-21.04 z WRO za 122plny :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 08 Sie 2019 00:08 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Kalendarze z Krakowa już na lato 2020 już w całości załadowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 08 Sie 2019 07:15 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
Rzutem na taśmę kupiłem za grosze na poczatku Maja. To kogo spotkam z forum? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 117
Loty: 64
Kilometry: 97 889
Anonymous napisał(a):
miriam napisał(a):

Ceny już są, ale (w przeciwieństwie do innych lotnisk)tylko dla mających aktywne WDC .


To znaczy tylko tyle, że powoli zaczynają wrzucać kalendarz na wiosna lato 2020 np. jest już Rzym Fiumicino z Krakowa i Warszawy

Dla zmienionych lotów do/z Kutaisi z Krakowa jest już aktywny kalendarz do samodzielnej zmiany -14/+30 dni na Kraków Kutaisi lub za jakiś czas Kraków Kijów Żuliany


Też jestem w takiej sytuacji, że zmienili terminy lotów do Kutaisi. Nie ma możliwości np. zmiany na Katowice-Kutaisi zamiast Kraków-Kutaisi? Orientujesz się kiedy będzie dostępny ten pełen wybór innych lotów np. Kraków-Kijów? Z góry dzięki za informacje :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@VitalR Trudno o ostateczne deklaracje bo zapewne to jeszcze nie koniec loterii. ;) @kain Do wiosny sporo czasu,poczekaj aż wszystko poukładają .Na KTW z pewnością się da jak nie samodzielnie to po kontakcie z nimi. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kain uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Dzięki informacji na forum, kupiłem wczoraj WRO-KUT 23.6-4.7 - 2020 za 192 zł w dwie strony od osoby. Potem przeczytałem o zmianach w locie i się na nie też załapałem. Zrezygnowałem, dostałem 20% i kupiłem ponownie. Ponad 100 zł wpadło na konto. Dziękuje Fly4Free :D
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:43 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Dziś moje terminy (przesunięcie pt-pt) za 750 zł bez wdc. O to chodziło w całej akcji? Sorki już 1100 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 08 Sie 2019 08:58 

kain napisał(a):
Anonymous napisał(a):
miriam napisał(a):

Ceny już są, ale (w przeciwieństwie do innych lotnisk)tylko dla mających aktywne WDC .


To znaczy tylko tyle, że powoli zaczynają wrzucać kalendarz na wiosna lato 2020 np. jest już Rzym Fiumicino z Krakowa i Warszawy

Dla zmienionych lotów do/z Kutaisi z Krakowa jest już aktywny kalendarz do samodzielnej zmiany -14/+30 dni na Kraków Kutaisi lub za jakiś czas Kraków Kijów Żuliany


Też jestem w takiej sytuacji, że zmienili terminy lotów do Kutaisi. Nie ma możliwości np. zmiany na Katowice-Kutaisi zamiast Kraków-Kutaisi? Orientujesz się kiedy będzie dostępny ten pełen wybór innych lotów np. Kraków-Kijów? Z góry dzięki za informacje :).

To jest do załatwienia w ramach dat -14/+30 dni wykonując krótki telefon na nr 22 1284905
Można też przez formularz reklamacyjny Wizzair

Zapytaj przy okazji na co jeszcze można według ich systemu zamienić Kutaisi z Krakowa
Góra
 PM off
kain uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 08 Sie 2019 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 117
Loty: 64
Kilometry: 97 889
Anonymous napisał(a):
kain napisał(a):
Anonymous napisał(a):
miriam napisał(a):

Ceny już są, ale (w przeciwieństwie do innych lotnisk)tylko dla mających aktywne WDC .


To znaczy tylko tyle, że powoli zaczynają wrzucać kalendarz na wiosna lato 2020 np. jest już Rzym Fiumicino z Krakowa i Warszawy

Dla zmienionych lotów do/z Kutaisi z Krakowa jest już aktywny kalendarz do samodzielnej zmiany -14/+30 dni na Kraków Kutaisi lub za jakiś czas Kraków Kijów Żuliany


Też jestem w takiej sytuacji, że zmienili terminy lotów do Kutaisi. Nie ma możliwości np. zmiany na Katowice-Kutaisi zamiast Kraków-Kutaisi? Orientujesz się kiedy będzie dostępny ten pełen wybór innych lotów np. Kraków-Kijów? Z góry dzięki za informacje :).

To jest do załatwienia w ramach dat -14/+30 dni wykonując krótki telefon na nr 22 1284905
Można też przez formularz reklamacyjny Wizzair

Zapytaj przy okazji na co jeszcze można według ich systemu zamienić Kutaisi z Krakowa


Czyli generalnie rozumiem, że sytuacja teraz jest taka, że najlepiej poczekać i zobaczyć jak sytuacja się rozwinie. Czy przy zamianie Kraków-Kutaisi na Katowice-Kutaisi na infolinii też będzie mi przysługiwała możliwośc zmiany terminu wylotu o -14/+30 dni? Rozumiem że tak? :) I tak samo przy ewentualnej zmianie lotów do innej descynacji po tym jak zaproponuje coś Wizzair. Chociaż tutaj podejrzewam, że nie będzie nic innego jak właśnie wspominany Kijów, bo na wschód generalnie Wizzair nie ma zbyt wielkiego wyboru.

A teraz jeszcze mam takie pytanie teoretyczne, mam bilety na Kwiecień - załóżmy, że teraz wezmę bilety na Maj dzięki tej zmianie +30 dni. Moje pytanie jest takie - jeśli potem znów zmienią termin wylotu na mój zmieniony lot w Maju to znów przysługuje mi prawo do zmiany lotu o -14/+30 dni?

Dzięki wszystkim za informacje :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Sie 2019 09:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
tak,przy każdej nowej zmianie
Góra
 Profil Relacje PM off
kain uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group