Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Paź 2014 09:19 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
witam, jak w temacie, mam kupione bilety KTW-BCN OW od jakiegoś czasu, teraz pojawiły się w miarę ceny BCN-KTW, wiadomo, że są liczone w Euro, dokładnie 39,9 (ok. 126PLN) - czy jest trick żeby ceny były od razu w PLN (cena jaką pokazuje na trasie KTW-BCN RT na powrót teraz jest 114PLN, wiem, że to tylko 12PLN różnicy, ale lecę całą rodziną w 4 osoby, co już daje prawie 50PLN, z wymienionych w tytule patentów nie bardzo mogę skorzystać bo nie mam jak dodać lotu, chyba, że nie potrafię tego zrobić, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN Zbiór lotów nad Morze Adriatyckie: Chorwacja, Włochy i Albania z 4 miast od 134 PLN
#2 PostWysłany: 16 Paź 2014 09:25 

Na tej samej rezerwacji co masz już nie dokupisz biletów powrotnych. Oczywiście mozesz je kupić z patentem w pln ale cena będzie wyższa i dojdzie druga opłata rezerwacyjna rozbita na 4 osoby. Przelicz sobie robiąc symulację kupna.
Małe sprostowanie. Odniosłem się do patentu krakowaskiego w EasyJet teraz doczytałem ze pytasz o Wizza???? Coś takiego istnieje?
W wizzie nie kupisz po przeliczeniu z euro osobno biletów w cenie jak wRT na jednej rezerwacji. Te 4x12 zł wyjdzie więcej.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 16 Paź 2014 09:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Paź 2014 09:25 

W wizzair się nie da po cenie RT z wylotem z PL. Ostatnio była tutaj dyskusja, iż kupując bilety do Polski w wizzair opłaca się płacić karta kredytową Raiffeisen Wizzair płacąc w walucie, której kurs najlepiej wychodzi
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Paź 2014 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
patent praski jest na easyjet

nic z tą różnicą cenową nie zrobisz w wizzie niestety
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Paź 2014 09:46 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
OK, dziękuję, temat do kosza, pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Paź 2014 11:33 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Nie do kosza, a dla potomnych. Swoją drogą warto wyedytować tytuł, bo patent krakowski/praski sugeruje, że chodzi o U2. Można by napisać, że chodzi o zapłatę w innej walucie.

Z tego co pamiętam nie opłaca się też kupować po kursie proponowanym przez nich na stronie (można sobie wybrać, w jakiej walucie chce się zapłacić i uzyskać info ile wg nich to wyjdzie). Jakiś czas temu kupowałem Debetową MC w PLN bilet OW z CRL do WAW za 15 euro i nie zmieniałem nic w walucie na stronie Wizza. Wyszło chyba 2-3 PLN taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2014 00:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
niebieski
Cześć, mam pytanie.
Lecę z koleżanką na jednodniówkę do Londynu- wylot z Wrocka (już mam kupiony), a powrót do Warszawy.
Przy wyszukiwaniu "WAW -> LUT" w dwie strony cena interesującego nas lotu to 74 zł.
Przy wyszukiwaniu pojedynczego lotu "LUT -> WAW" wychodzi 17,49 GBP.
Jest jakiś sposób, żeby zapłacić tę pierwszą cenę? ;)
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lis 2014 00:14 

Nie ma, było wielokrotnie, że ta cena jest dostępna dla posiadaczy wdc (czasami, bardzo rzadko dla wszystkich) tylko przy lotach RT z pierwszym lotem z Polski
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Lis 2014 00:42 

Tutaj ,akurat koleżanka posługuje się WDC, ale problemem jest 25 zł różnicy w kursie płacąc 17,49 gbp lub 74 zł
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Lis 2014 08:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 200
Loty: 124
Kilometry: 226 762
niebieski
Tak, zakup z WDC. Kupiłam jednak WAW - LUT - WAW bezpośrednio. Dzięki za pomoc :)
_________________
http://podroz-usmiechu.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wilczagorka oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group