Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:23 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Nieoczekiwanie pojawiła się możliwość urlopu w terminie wielkopolskich ferii zimowych 10-25.02 i szukamy inspiracji do wyjazdu. Do dyspozycji mamy +- 8dni wolnego, chcielibyśmy uciec od naszej zimy w miejsce bardziej przyjazne pogodowo. Relacji z różnych miejsc mnóstwo, można się pogubić.

Budżet skromny 2700-3000zł za całość (bilety, spanie, auto itd.), więc raczej nie poszalejmy. Gdzie możemy się udać w tym terminie i budżecie aby było przynajmniej wiosennie i z atrakcjami dla rodziców i dzieciaka? Duże miasta raczej Nas przytłaczają, wolimy przyrodę. Jesteśmy z Poznania, wylot ew. z Berlina, Wrocławia też wchodzi w grę.

Nie oczekujemy konkretnych planów podróży, liczymy tylko że ktoś podpowie realny kierunek w tym budżecie i powyższych założeniach, może ktoś miał/był w podobnej sytuacji :)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Z Berlina do Salonik i z autem będziecie mieć nature pod dostatkiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:35 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Good idea. Bardzo miło wspominam Saloniki :P :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Sty 2018 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Pomyśl o Fujairah na charterze rainbowa [url]http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&wObieStrony=1&miastaWylotuZ=[%22WAW%22]&miastaWylotuDo=[%22FJR%22]&miastaPowrotuZ=[%22FJR%22]&miastaPowrotuDo=[%22WAW%22]&dataWylotuOd=2018-01-09&dataPowrotuOd=2018-01-16&liczbaPasazerow=1&twcWylotId=113806&twcPowrotId=113786&nowe=1#Breadcrumbs[/url]
Słoneczko gwarantowane, hotel sobie na booking ogarniesz
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:15 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Doprecyzowując nieco swój post dodam, że ideałem byłaby dla nas miejscówka typu Madera czy Kanary - to miałem na myśli pisząc, że bardziej przemawia do Nas przyroda, ale mając 3tys zł w kieszeni to nierealne na tydzień.
Z Salonik rozumiem, że Chalikidki tak? Wiadomą sprawą jest, że na plażowanie w lutym jest za szybko więc, w którą stronę się udać? :)
Co do Fujairah to w Naszym budżecie jest nieosiągalny.

Patrząc na to co oferuje Ławica, pozostaje chyba Wrocław lub Berlin chociaż szkoda nam skromnego urlopu na dojazd ale co zrobić ;)
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Dojazd do berlina na SXF 2,4 H spokojnej jazdy a i koszt paliwa i parkingu (jak zamówisz przez internet) to jakies max 300-350 PLN
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dryblas napisał(a):
Pomyśl o Fujairah na charterze rainbowa [url]http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&wObieStrony=1&miastaWylotuZ=[%22WAW%22]&miastaWylotuDo=[%22FJR%22]&miastaPowrotuZ=[%22FJR%22]&miastaPowrotuDo=[%22WAW%22]&dataWylotuOd=2018-01-09&dataPowrotuOd=2018-01-16&liczbaPasazerow=1&twcWylotId=113806&twcPowrotId=113786&nowe=1#Breadcrumbs[/url]
Słoneczko gwarantowane, hotel sobie na booking ogarniesz


Czy ja wiem, w lutym w dzien 20-23, a wieczorami i w nocy 14-16, czy to takie ciepelko?
W ten weekend zahaczylem o Doha i wieczorem bylo chlodnawo w krotkim rekawku. ;)
Rozumiem, ze budzet jest skromny i na Tajlandie czy Indonezje moze nie starczyc.
Za cieplo nie bedzie pozostac na kontynencie, ale moze Albania?
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:33 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
cccc napisał(a):
Dryblas napisał(a):
Pomyśl o Fujairah na charterze rainbowa [url]http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&wObieStrony=1&miastaWylotuZ=[%22WAW%22]&miastaWylotuDo=[%22FJR%22]&miastaPowrotuZ=[%22FJR%22]&miastaPowrotuDo=[%22WAW%22]&dataWylotuOd=2018-01-09&dataPowrotuOd=2018-01-16&liczbaPasazerow=1&twcWylotId=113806&twcPowrotId=113786&nowe=1#Breadcrumbs[/url]
Słoneczko gwarantowane, hotel sobie na booking ogarniesz


Czy ja wiem, w lutym w dzien 20-23, a wieczorami i w nocy 14-16, czy to takie ciepelko?
W ten weekend zahaczylem o Doha i wieczorem bylo chlodnawo w krotkim rekawku. ;)
Rozumiem, ze budzet jest skromny i na Tajlandie czy Indonezje moze nie starczyc, ale moze Albania?
Pozdr.

Albanię znamy już wzdłuż i wszerz, podobnie jak całą byłą Jugosławię czyli Nasze ukochane tereny. Tym razem liczymy na odmianę. No i przyjemną pogodę ;)

Co do Tajlandii i okolic to na tak krótki urlop nie chcemy tam lecieć. To nie ma sensu z dzieciakiem, bez niego zresztą też ;)
Patrząc na Kanary, Maderę obawiam się, że musiałbym jeszcze z tysiaka dołożyć.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.


Ostatnio edytowany przez rmk, 04 Sty 2018 18:37, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Moze Szarma? :)

https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/sha ... rszawy,sr1
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 04 Sty 2018 18:38, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:37 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
rozważ wizz z Warszawy:
Malta 13-20/02 - 873 zł/3 os (w tym zakup WDC grupa)
a jeśli masz WDC standard to 189 zł taniej
pozostałe 2000+ zł powinno wystarczyć na tydzień

lub Larnaka 12-19/02 - 564 zł/3 os, cena bez sorki - z WDC
bez WDC - 834 zł/3 os


Ostatnio edytowany przez pemat 04 Sty 2018 18:44, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ale i tak tam cieplej niz na Azorach czy w Grecji :)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:39 

Za 224 zl/os masz z Ławicy w dwie strony Izraelski Ejlat od 12 do 19 lutego.

http://www.azair.cz/azfin.php?searchtyp ... mit=Szukaj

Potem np. na
https://www.booking.com/searchresults.p ... rder=price

Za ok 1500 zł rezerwujesz 7 nocy i zostaje ci ze wspomnianej puli 3 k jedynie 800 zł. Z tymi pieniędzmi nic nie zwojujesz tam przez tydzień,zakładając ,że obiad w knajpie to 100 zł /os
Za podobne pieniądze ,czyli te 1500 zł w pobliskiej Tabie masz hotel już z wyżywieniem albo ALL
Jeśli ogarniesz dojazd z lotniska Ovda w Izraelu przejście pieszo przez granicę i dorzucisz ok 150 zł na dojazdy i jakieś 350 na opłaty graniczne ,to masz wczasy za 3 tys.
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
A tu ktoś wcześniej podrzucił Azory search.php?keywords=azory
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:48 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
-- 04 Sty 2018 17:45 --

Egipt nigdy nie był w sferze Naszych zainteresowań, zanudzilibyśmy się tam chyba - ja nie mogę nurkować, synek jest jeszcze na to za mały. Poza tym będąc raz na wycieczce z biura wyleczyłem się z tego dożywotnio.

Co do Malty to rozmawiałem z trzema osobami, które były tam właśnie w lutym oraz kilkukrotnie w innych terminach i mocno odradzali ten kierunek ze względu na mocno loteryjną pogodę. Wiem, że praktycznie w całej kontynentalnej Europie zdarzają się różne anomalie ale wolałbym zminimalizować ryzyko na tyle na ile to możliwe.

Co do Cypru to wydaje mi się ciekawym pomysłem. Będę czytał, na razie przeglądam co ma do zaoferowania Lizbona i jej okolice. Co prawda wielkie to miasto ale np. Sintrę zawsze chciałem zobaczyć.

-- 04 Sty 2018 17:48 --

Anonymous napisał(a):
Za 224 zl/os masz z Ławicy w dwie strony Izraelski Ejlat od 12 do 19 lutego.

http://www.azair.cz/azfin.php?searchtyp ... mit=Szukaj

Potem np. na
https://www.booking.com/searchresults.p ... rder=price

Za ok 1500 zł rezerwujesz 7 nocy i zostaje ci ze wspomnianej puli 3 k jedynie 800 zł. Z tymi pieniędzmi nic nie zwojujesz tam przez tydzień,zakładając ,że obiad w knajpie to 100 zł /os
Za podobne pieniądze ,czyli te 1500 zł w pobliskiej Tabie masz hotel już z wyżywieniem albo ALL
Jeśli ogarniesz dojazd z lotniska Ovda w Izraelu przejście pieszo przez granicę i dorzucisz ok 150 zł na dojazdy i jakieś 350 na opłaty graniczne ,to masz wczasy za 3 tys.


Wiedziałem, że tamat Eljatu pojawi się prędzej czy później i zapomniałem dopisać jednej rzeczy. Izrael odpada na chwilę obecną z różnych przyczyn, finansowych również :D


Może za dużo wymagam, może to tak wygląda ale wiem, że na pewno coś z Waszą pomocą się wykluje. I za to z góry dzięki.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ewentualnie Mamma Italia. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Sty 2018 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
E.. tam ja właśnie poważnie rozważam ten Eliat tyle że w terminie 09.02-16.02 wychodzi na stronie Ryana 150 ziko osoba, tym bardziej że w grudniu skancelowałem bilety na LO do TLV jak Donald T namieszał i uznał status Jerozolimy co doprowadziło do lokalnych zamieszek.
A Izrael to raj dla tych co lubią zwiedzać
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Sty 2018 19:30 

Rejestracja: 28 Wrz 2017
Posty: 16
W lutym w całej Europie będzie zimno i nie ma się co łudzić. W dzień temperatura może dochodzić do 18-20 stopni w takich rejonach jak południe Hiszpanii i Portugalii, Malta, Sycylia, Kreta, Cypr, okolice Antalyi w Turcji, natomiast w nocy nawet tam będzie zimno, tzn. poniżej 10 stopni. Tym samym jedyną alternatywą na krótki tygodniowy wyjazd jest Eilat z Poznania lub Kanary. Upałów nawet tam nie będzie, ale w dzień ponad 20 stopni, a w nocy nie powinno spaść poniżej 10.
Jeśli ktoś chce prawdziwych tropików w lutym to najbliższą destynacją są południowe Indie, Sri Lanka lub Malediwy.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 04 Sty 2018 19:43 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
benny82 napisał(a):
W lutym w całej Europie będzie zimno i nie ma się co łudzić. W dzień temperatura może dochodzić do 18-20 stopni w takich rejonach jak południe Hiszpanii i Portugalii, Malta, Sycylia, Kreta, Cypr, okolice Antalyi w Turcji, natomiast w nocy nawet tam będzie zimno, tzn. poniżej 10 stopni. Tym samym jedyną alternatywą na krótki tygodniowy wyjazd jest Eilat z Poznania lub Kanary. Upałów nawet tam nie będzie, ale w dzień ponad 20 stopni, a w nocy nie powinno spaść poniżej 10.
Jeśli ktoś chce prawdziwych tropików w lutym to najbliższą destynacją są południowe Indie, Sri Lanka lub Malediwy.


Nie chodzi mi o tropiki bo wiem, gdzie ich szukać i wiem ile to kosztuje. Tak jak pisałem wcześniej, nie widzę sensu abym ciągnął rodzinę na siedem, osiem dni urlopu z czego dwa będzie trzeba poświęcić na kwestie związane z przelotem. Rozsądnym minimum są dwa tygodnie jeśli chodzi o dalsze podróże, przynajmniej dla Nas.

20 stopni w dzień, trochę poniżej 10 w nocy będzie już super a i o tym w kontynentalnej Europie raczej można pomarzyć.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Sty 2018 20:39 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 106
Loty: 114
Kilometry: 210 752
Przy małej modyfikacji dat 8-15 luty za 1044 zł za 3 osoby(przy posiadaniu WDC)masz Agadir z Wrocławia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Sty 2018 21:13 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 216
srebrny
Niestety, ale termin 10 -25.02 jest sztywny i w tylko w tych dniach mamy do dyspozycji +-8 dni wolnego.
_________________
Nie odkładaj marzeń. Odkładaj na marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group