Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Wrz 2014 20:10 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Witajcie,
Chcę zrobić rodzicom niespodziankę z okazji ich okrągłej rocznicy ślubu. Pojadą na kilka dni do BCN, chciałem im zarezerwować pobyt w W Hotel. Czy pamiętacie może jak wyglądały promocje grupy Starwood w ostatnim roku? Wyjazd będzie w lipcu 2015. Wiem, że wiele sieci robi wakacyjne promocje na rezerwacje pobytów pod koniec czerwca. Ojciec ma konto z podstawowym statusem, więc z przywilejami kicha.

Jeżeli ktoś tam był, to proszę o informację za jaką cenę udało się przenocować tam :)

Będę wdzięczny, bo cena na tą chwilę jest spora.

Wiem, że ostatnio było fajne promo, dzięki któremu po jednym pobycie w byle jakim hotelu SPG należał się nocleg w dowolnym innym wybranym hotelu grupy SPG. Z tego co wiem ta promocja była targetowana, więc raczej się już nie załapie ;) Kojarzy ktoś czy była ona jednorazowa, czy jest cykliczna?

Pozdrawiam,
Maciej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 10 Wrz 2014 20:36 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
myca007 napisał(a):
Wiem, że ostatnio było fajne promo, dzięki któremu po jednym pobycie w byle jakim hotelu SPG należał się nocleg w dowolnym innym wybranym hotelu grupy SPG. Z tego co wiem ta promocja była targetowana, więc raczej się już nie załapie ;) Kojarzy ktoś czy była ona jednorazowa, czy jest cykliczna?

Była pierwszy raz - ja o takiej wcześniej nie słyszałem. Była głownie dla nowych członków, bez wcześniejszych noclegów, więc może załóż konto mamie? Może też dostanie jakąś ofertę w trakcie tych kilku miesięcy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group