Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 07 Mar 2015 09:39 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Lecąc z waw odprawiasz się na lotnisku, z bcn internetowo. Jeśli chodzi o podręczny - pewnie zależy na kogo trafisz. Mogą sprawdzać, ale nie muszą. Wzorników sobie nie przypominam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
agnes_magnes lubi ten post.
agnes_magnes uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#62 PostWysłany: 22 Cze 2016 23:45 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 5
Wzornikow brak, na podreczny w krk nawet nie spojrzeli :D wszystko sprawnie i bez problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 274
Kilometry: 601 583
srebrny
Czy ktoś z Was orientuje się jakie są dobre ceny na trasie Barcelona - Eindhoven (OW) ? Nie znam tego przewoźnika - VUELING -, a chciałbym skorzystać z jego usług. Na 1 listopada jest obecnie bilet w końcowej cenie za 42 euro. Z góry dziękuje za info ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:26 

DOBRA, jeśli nie bardzo dobra cena (przeważnie tanio to u nich 59,99-69,99 euro)
Linia lcc Iberii, standard norwegiana bez wifi (trochę lepiej niż w Ryanair, Wizzair), w tej cenie masz taryfę jedynie z bagażem podręcznym
Góra
 PM off
Abcn lubi ten post.
mmaratonczyk uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Zobacz jeszcze to samo połączenie na Iberia.com - nieraz cena z bagażem rejestrowanych jest ciut droższa niż w najtańszej taryfie, a lot jest i tak Vuelingiem. Do tego wyższa taryfa umożliwia wybór miejsca i odprawę tuż po zakupie, nawet gdy do lotu zostali wiele dni czy miesięcy. Otrzymuje się też wtedy aviosy, jeśli je zbierasz.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
mmaratonczyk uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 30 Sie 2016 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 974
Loty: 274
Kilometry: 601 583
srebrny
WA Iberii nie ma tego terminu. Dzięki za info. Już kupiłem za 42 euro ;)
_________________
http://swiatwmoimzasiegu.blogspot.com/

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 07 Wrz 2016 21:42 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 1
pczajka napisał(a):
Wzornikow brak, na podreczny w krk nawet nie spojrzeli :D wszystko sprawnie i bez problemu


Cześć. Kupiłam dla znajomych bilety na Vueling KRK-BCN-KRK. Czy to prawda, że w przypadków lotów z Krakowa nie ma opcji odprawy online? Pierwszy raz polecą tymi liniami i zastanawiają się czy wszystko będzie ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 07 Wrz 2016 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Zgodnie z tym co podane na stronie przy wylocie z KRK nie można odprawić się online, ale można odprawić się na lotnisku (bezpłatnie).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 10 Wrz 2016 10:49 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 12
Mam pytanie, darmowa odprawa on-line jest 7 dni przed lotem dostępna? Mam lot za tydzień w sobotę i dalej odprawa jest niedostępna...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 10 Wrz 2016 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ale przeciez na screenie masz wyraznie napisane ze jak sie darmowe miejsca skoncza to boarding pass odbiera sie przy check-in counter na lotnisku, oraz, ze wlasnie na Twoj lot sie skonczyly

w Vuelingu wszystkie taryfy maja darmowa odprawe na lotnisku
[wyciąłem część postu, ponieważ po usunięciu postu poprzedzającego, został zgubiony kontekst wypowiedzi, a post sam w sobie jest pomocny - krasnal]
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal 10 Wrz 2016 13:44, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
leniwiec uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 10 Wrz 2016 12:23 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 12
To jeszcze małe pytanie, co podczas tej odprawy na lotnisku trzeba mieć (oprócz dowodu osobistego) - sam numer rezerwacji lotu wystarczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 10 Wrz 2016 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Nawet jeśli nie będziesz miał numeru, to i tak się odprawisz, ale na wszelki wypadek "weź go"
Ja wielokrotnie latałem Vuelingiem na trasie BCN <> PMI, ale bilety miałem w wyższej taryfie i mogłem się odprawić online tuż po zakupie, nawet jak do lotu było pół roku :)
Góra
 Profil Relacje PM off
leniwiec uważa post za pomocny.
 
      
#73 PostWysłany: 10 Wrz 2016 12:31 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Jeżeli wraz z osobą towarzyszącą będę leciał Vuelingiem (na jednej rezerwacji), to w takiej sytuacji jak w screenie powyżej może się zdarzyć, że będziemy siedzieli osobno?

Będziemy wracali z wycieczki i nie chciałem sobie głowy zaprzątać szukanie internetu i drukarki, żeby się wcześniej odprawić na ten lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 10 Wrz 2016 12:57 

Jak planujesz późny przyjazd na lotnisko w dniu wylotu, być może jakimś rozwiązaniem dla Ciebie będzie ściągnięcie aplikacji mobilnej Vueling?
Góra
 PM off  
      
#75 PostWysłany: 10 Wrz 2016 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
leniwiec napisał(a):
To jeszcze małe pytanie, co podczas tej odprawy na lotnisku trzeba mieć (oprócz dowodu osobistego) - sam numer rezerwacji lotu wystarczy?


sam dowod wystarczy, choc polecam zabrac tez usmiech i ogolnie dobry humor


wersus79 napisał(a):
Jeżeli wraz z osobą towarzyszącą będę leciał Vuelingiem (na jednej rezerwacji), to w takiej sytuacji jak w screenie powyżej może się zdarzyć, że będziemy siedzieli osobno?

Będziemy wracali z wycieczki i nie chciałem sobie głowy zaprzątać szukanie internetu i drukarki, żeby się wcześniej odprawić na ten lot.


tak, po to wlasnie linie lotnicze wprowadzily platna rezerwacje miejsc zeby, w przypadku gdy nie mozesz sie rozstac z your significant other na 2 godziny badz nie potrafisz poprosic kogos o zamiane miejsc, wyciagnac od Ciebie tych pare dodatkowych petrodolarow

Wiec jesli nie chcesz zaplacic, to wczesniejsza odprawa nic w tej sytuacji nie zmienia, zwlaszcza ze widzimy w tym watku ze czasem nawet nie jest ona mozliwa


Anonymous napisał(a):
Jak planujesz późny przyjazd na lotnisko w dniu wylotu, być może jakimś rozwiązaniem dla Ciebie będzie ściągnięcie aplikacji mobilnej Vueling?


Nie do konca rozumiem co posiadanie aplikacji mogloby zmienic w jego sytuacji?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Jeśli ktoś nie ma dostępu do Internetu, to i aplikacja nie pomoże :)
Jeśli będziesz na lotnisku wcześniej np. 3h przed lotem, myślę że znajdą się miejsca k. siebie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:10 

1. Musimy dla kazdego podróżującego na trasie j/w posiadać i okazać ważny dokument podróży: dowód osobisty lub paszport
2. Wiemy już, że każda z taryf w Vueling posiada darmową odprawę na lotnsku, ale wiemy również, iż na lotnisko przybędziemy w ostatniej chwili i prawdopodobnie pozostanie kilka miejsc na pokładzie niekoniecznie obok siebie.
Biorąc to pod uwagę, wykorzystując fakt, że mamy możliwość również odprawienia się on-line, nie posiadając na urlopie drukarki, ale mając w hotelu dostęp do internetu np. na 7 dni przed lotem korzystamy z aplikacji mobilnej Vueling odprawiając się z wygenerowaniem mobilnych kart pokładowych.
Proszę o informacje, czy taka możliwość jest w Vueling możliwa czy nie?
Góra
 PM off  
      
#78 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Po czym wnosisz ze beda na lotnisku w ostatniej chwili?

I to ze odprawia sie tydzien wczesniej nic w ich sytuacji nie zmieni, a raczej ja pogorszy - z bezduszna maszyna sie nie dogadasz, i aplikacja przydzieli im losowe [pewnie oddalone od siebie] miejsca. To juz lepiej sprobowac sie odprawic sie przed lotem na lotnisku, liczac ze mila pani w obsludze przydzieli im miejsca obok siebie. Choc, strzele, w najtanszej taryfie nie beda chcieli tego zrobic. Kwestia umiejetnego negocjowania : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:22 

Proszę o odpowiedz kogoś, kto korzystał z aplikacji mobilnej i zna odpowiedź.
Z własnych doświadczeń, w najtańszej taryfie odprawiłem rodzinkę on-line i siedzieliśmy we czwórkę koło siebie (na pokładzie kilka osób się przesadzalo, zgłaszając obsłudze chęć zmiany miejsc)
Góra
 PM off  
      
#80 PostWysłany: 10 Wrz 2016 14:36 

@wersus79 Taka drobna uwaga, bo nie napisałeś jaka to trasa. Na niektórych trasach odprawa on-line jest NIEMOŻLIWA, więc zostaje tylko lotnisko. Sprawdź tutaj: http://www.vueling.com/en/vueling-servi ... e-check-in
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group