Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Kwi 2018 18:34 

Rejestracja: 13 Kwi 2018
Posty: 2
Cześć, czy ktoś podpowie bo nie znam tych linii:
- czy bagaż podręczny jest w cenie ( jakie wymiary)
z Pl do Barcelony na które lotnisko latają ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#42 PostWysłany: 13 Kwi 2018 18:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
https://www.vueling.com/en/vueling-serv ... nd-luggage
https://www.vueling.com/en/we-are-vueli ... stinations
https://www.vueling.com/en/we-are-vueli ... s/airports
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 25 Lip 2018 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Vueling skasował połączenie WAW - BCN. Ostatni lot odbędzie się 26.10.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Lip 2018 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Połączenia mają wrócić z letnim rozkładem.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 26 Lip 2018 00:15 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Jak skontaktować się z Vuelingiem? Ma ktoś jakieś rady? chcę dowiedzieć się czy moja rezerwacja jest utrzymana gdy najpewniej vueling nie chciał nawet płatności od mojego banku : 0,02 euro. Formularz jest fatalny a maila nie widzę nigdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 26 Lip 2018 01:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
@ind_globtroter Nie dostałeś maila z nr rezerwacji?Ci co dostali nr widzą swoją rezerwację na ich stronie.Jest płatna infolinia dla Polski(drogo,bo 3,66 PLN/min)nr 0708377610 Widzę,że odpowiadają też na https://www.facebook.com/vueling.eu/ ,może tam uda ci się coś dowiedzieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Lip 2018 08:08 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 197
@ind_globtroter
W skrócie : apka vueling. Rejestracja na swoje dane i mail podany podczas rezerwacji biletów. Po zalogowaniu będzie okienko z najbliższymi podróżami. Jeśli nie ma to raczej na 99% nie lecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Lip 2018 15:02 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Wpisuję bez rejestracji pnr i lotnisko wylotu jak proszą i widać loty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 02 Maj 2019 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ind_globtroter napisał(a):
Jak skontaktować się z Vuelingiem? Ma ktoś jakieś rady? chcę dowiedzieć się czy moja rezerwacja jest utrzymana gdy najpewniej vueling nie chciał nawet płatności od mojego banku : 0,02 euro. Formularz jest fatalny a maila nie widzę nigdzie.


wiem ze odpowiadam dosc pozno, ale moze kiedys komus sie przyda:
telefonicznie. Albo mozesz tez sprobowac przez FB, choc ja z tego akurat kanalu nie korzystalem.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Maj 2020 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 56
Kilometry: 104 549
niebieski
Chce się podzielić z Wami informacjami odnośnie zwrotów/rebooków linii vueling w związku z COVID-19
Miałem zarezerwowane loty: PRG-BCN BCN-PRG na maj.
Po informacji z ich strony dostałem maila że loty zostały odwołane i że jest możliwość zwrotu lub przebookowania.
Postanowiłem poczekać bo sam nie miałem pomysłu co dalej robić.
Zauważyłem że na początku było można zmienić rezerwację na dowolną datę oczywiście z dodatkową opłatą, czasami była to kwota 70 euro!
Natomiast dwa dni przed planowanym odlotem żadnych opłat już nie było jest to bardzo dziwne bo była możliwość przebookowania lotu nawet na święta w grudniu i sylwestra!
Niestety dziś już w ogóle nie ma możliwości zmiany i była tylko możliwość zwrotu o którą aplikowałem.
Nie wiem jak długo czeka się na zwrot, jak dostanę to dam znać
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 20 Lip 2020 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
@Cubero4 , zaloguj się i sprawdź zakładkę -- Check your Flight Credit --- Kasa jest na koncie vuelinga i nie widzę możliwości zwrotu tego na kartę, będę się kontaktował w tej sprawie z infolinia,
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 22 Lip 2020 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 56
Kilometry: 104 549
niebieski
@juggler5 mi kasę oddali na konto bankowe, musisz dzwonić pod numer: +34931222065 (j. angielski, hiszpañski)
Na zwrot czeka się do 8 tygodni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 22 Lip 2020 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2011
Posty: 1982
srebrny
Cubero4 napisał(a):
na zwrot czeka się do 8 tygodni.

Aktualnie zwroty sa realizowane w ciagu max 7 dni :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 11 Lis 2020 14:38 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
Od teraz w taryfie basic duży bagaż podręczny trzeba nadać bezpłatnie w checkinie, mały nadal można zabrać na podkład pod fotel(rozmiar wzrósł do wymiaru ryanowego). Oczywiście jest też opcja dokupienia priority boardingu żeby zabrać 2szt podręcznego na pokład; w wyższych taryfach wszystko pozostaje bez zmian. Niemalże wierna kopia wizzairowych zmian z bagażem z 2018 roku.

Z mojej perspektywy zmiana na plus - nie zawsze udawało się nadać duży podręczny na checkinie, a możliwość przewiezienia większej ilości płynów bez opłat jest zawsze plusem dodatnim :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 30 Kwi 2021 05:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 404
niebieski
Jak sądzicie:
- czy oprócz dużego podręcznego, jako mały (pod fotel) przejdzie normalnej wielkości plecak? Bo z info na stronie to wynika, że to raczej torba na laptopa lu malutki plecaczek
- skoro trzeba nadać duży podręczny to na 100% mogę zabrać normalne duże płyny, sztućce (noże) prawda? Nie odstawią numeru typu bierz pan to ze sobą :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Aron uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 05 Maj 2021 16:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
Tak beż problemu przejdzie duży bagaż (kaninówka) jako rejestrowany. Nie odstawią zadnego numeru. Wzorowa opcja tej linii
Góra
 Profil Relacje PM off
rdw uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 27 Paź 2021 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2012
Posty: 203
Loty: 117
Kilometry: 110 182
niebieski
jest jakiś kontaktowy email do Vueling? Czy mieć nadzieję i cierpliwość, że z contactus@vueling.com odpiszą :)
chodzi mi o odwołanie/zmianę loty - usunięty został lot na trasie VAL-FCO, a chciałbym zmienić na VAL-ORL (inny kraj docelowy), w manage booking jedynie można wybrać inny dzień na te sam lot.
Jest to możliwe w Vueling, czy od razu requestować o zwrot kosztów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 08 Lis 2021 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Kolejna linia zmniejsza wymiar bezpłatnego bagażu podręcznego

We are writing to inform you that from 23 November we will be making changes to our Basic Fare, so you can both travel light and get the lowest fare possible.
From this date, the fare will only include a bag which must fit under the seat in front of you (40x20x30 cm). This means that you can choose to add another cabin bag onboard or checked-in baggage only if you need to do so, enabling you to get the lowest fare and also cutting down airport waiting times.

Basic Fare
One underseat bag (40x20x30 cm).

Optima, Family and TimeFlex fares | Premium customers, customers with special needs or customers travelling with infants
One cabin bag stowed in the overhead locker (10 kg and 55x40x20 cm) and one underseat bag (40x20x30 cm).


If you choose the Basic Fare and you want to take a cabin bag on board the plane, you can add the following when you book the flight:
-2 items of hand luggage in cabin (underseat bag + cabin bag), which also includes Priority Boarding
- a Space One or Space Plus seat

Zmieniają się też zasady zdobywania aviosów:
When the policy changes, customers will collect 2 Avios for every 1 EUR spent if they choose the Basic Fare.
Remember that with the Optima, Family and TimeFlex fares you get even more benefits when you fly, and you also collect even more Avios: 4 Avios for every 1 EUR spent.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#59 PostWysłany: 28 Cze 2022 17:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2121
platynowy
Ktoś przerabiał z nimi zwrot ostatnio? Zmienili mi lot o 7 godzin, akceptacja proponowanej zmiany kompletnie odpada. Bilet kupowany przez ota. Czy jeśli się nie zgodzę oddadzą mi we „flight credit” tyle co zapłaciło im ota?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 05 Sie 2022 10:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Tak - przecież jesteś w Unii Europejskiej w strefie Schengen.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group