Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [LH] VS [KL]
#1 PostWysłany: 24 Sty 2018 00:59 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Witam,

Chcialem sie spytac doswiadczonych wiecej gdyz mam do wyboru lot Lufą lub KLM na long houl do SFO. Jedna i druga linia jeszcze nie leciałem nigdy dlatego chciałem się spytać co byłoby lepiej ( rozsądniej wybrać) gdzie różnica w cenie jest ok 60 zł na korzyść Lufy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: [LH] VS [KL]
#2 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:02 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
wybierz tańszą / wygodniejszą czasowo opcję (np. krótsze przesiadki)
w klasie ekonomicznej serwis wszędzie jest dość podobny, mogą być wygodniejsze lub mniej fotele / konfiguracja kabiny w zależności od typu samolotu
jeśli zbierasz gdzieś mile to ewentualni to może być kryterium też (dwa różne sojusze)
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [LH] VS [KL]
#3 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:08 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
@marek2011 pytam bo sporo osob odradza lufe gdzie wiecej powodu jak opoznienia nie podaje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LH] VS [KL]
#4 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Leciałem LH na tej trasie z przesiadką w MUC i było Ok.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [LH] VS [KL]
#5 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:46 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
toudik86 napisał(a):
@marek2011 pytam bo sporo osob odradza lufe gdzie wiecej powodu jak opoznienia nie podaje :)

Skoro inni odradzają to się ich słuchaj, po co jeszcze pytasz. Ja wolę Lufę więc zrobię Ci mętlik w głowie. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wilczagorka oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group