Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Cze 2016 08:33 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Znalazłem w spamie takie coś:
https://www.vivus.pl/apka-pierwsza-klasa/

Nigdy nie korzystałem takich pożyczek, regulamin https://www.vivus.pl/wp-content/uploads ... _50PLN.pdf wydaje się nie zawierać haczyków. Macie jakieś doświadczenia z vivus?
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Brałem kiedyś taką pożyczkę (być może że był to i vivus, nie pamiętam) płacili wówczas za nią 75 PLN (pierwsza pożyczka).
Po wypłacie pożyczki na drugi dzień ją spłaciłem i 75 PLN bonusu jakoś się pojawiło na dniach.
Nie było żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 62
Loty: 10
Kilometry: 10 387
Widzę, że tutaj nie ma żadnych haczyków.

1. Ściągasz aplikację na smartfona.
2. Pożyczasz po raz pierwszy u nich, min. 500zł na 30 dni. Więc jest to promocja tylko dla nowych klientów.
3. Spłacasz w ciągu 30 dni, więc wydaje mi się, że można i po kilku dniach oddać. Podając odpowiedni tytuł przelewu ("Promocja Apka Spłata pożyczki nr XXXX)
Image
4. W ciągu 30 dni otrzymujesz na konto 50zł (na ten sam rachunek na który był przelew pożyczki).

Vivus przysyła na adres korespondencyjny umowę papierową do podpisania. Nie jest ona jakoś wypieczętowana logiem vivusa także spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:59 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Szybki szpil.
Po weryfikacji telefonicznej (łącznie z pytaniem o znak zodiaku ;)
z takim zapytaniem jeszcze się nigdy nie spotkałem,
pożyczka została przyznana w trybie natychmiastowym.
Pieniądze od razu na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:27 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
A ja odpadłem. Takie info w apce. Dzwonię więc do nich, dlaczego ja? I dowiaduję się, że jezdem w rejestrze dłuzników :o . Za boga nie mam pojęcia o co chodzi. Teraz rejestracja na stronie erifu, przesył scanów dow i jutro może się dowiem KTO mi to zrobił. A wtedy biada mu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Cze 2016 15:29 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Dobrze, że teraz się dowiedziałeś, przy takiej bzdurze a nie jak chciałeś wziąć np. kredyt hipoteczny ;) Może jakieś książki do biblioteki nie zwróciłeś w terminie, mnie się kiedyś zdarzyło i spory problem się z tego zrobił, na szczęście zażegnany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Cze 2016 16:22 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
Planetplus daje znowu 70 zł za pożyczkę w Wonga- widze że koszt pożyczki np. 50 zł to 10 zł więc można zarobić 60 zł na czysto.
Pytanie czy ktoś kiedyś z tego korzystał i dostał cashback,czy może być dowolna kwota pożyczki spłacona następnego dnia?
No i czy przechodząc z linku naliczyło mu tranzakcje i nie musiał zgłaszać jej ręcznie bo to znacznie wydłuża czas oczekiwania na wypłatę bonusu od planetplus ( mam kilka takich ręcznych które minęły już grubo 3 miesiące a oni każą czekać poprostu dalej po kontakcie bo to wina sklepu kiedy zatwierdzi).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Cze 2016 17:01 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 770
niebieski
odpuść sobie
w grudniu zawarłem umowę, a teraz sronga twierdzi, że skorzystałem z jakiegoś innego programu rabatowego i cashback z planetplus mi się nie należy
oczywiście ze względów prawnych nie mogą powiedzieć jaki to był program rabatowy

cashback dodali do oczekiwanych po reklamacji

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Cze 2016 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
Miałem to samo z planetplus i to nawet kilka razy, piszą o skorzystaniu z innego programu referencyjnego, nie potrafią/mogą wskazać jaki... Sprawa trudna do wygrania, każdy się miga, payback też tak potrafi robić. Od jakiegoś czasu robię screeny do paybacka, jednak też nie wiem czy coś dadzą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Cze 2016 19:31 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
dodatkowo w planetplus 22 zł cashback
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Cze 2016 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Mam nadzieję, że nie popsuję nikomu dobrego samopoczucia, ale byłoby dobrze, gdyby każda osoba korzystająca z takiej promocji była świadoma, kto pokrył lub pokryje koszty tej "okazji".

50 zł sponsorują np. emeryci, renciści, osoby na różnorakich zasiłkach (nie tylko dla bezrobotnych) i inne osoby w trudnej sytuacji materialnej.

Każde podbicie tego wątku to dodatkowa reklama tzw. instytucji parabankowej (NB ten termin nie był kiedyś kojarzony wyłącznie z lichwą)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:01 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
A widzicie a ja natomiast w planetplus mam problem z Virgin mobile który wyobraźcie sobie odrzucił mi cashback z 6 zamówień ,w tym w jednym twierdzą że skorzystałem z innego programu.
Napisałem do planetplus i złożyli reklamacje a po pytaniu ile się czeka na reklamacji rozpatrzenie to.... TADAM... do 180 dni. :(
Sam zaś przeprowadzając dochodzenie własne napisałem do Virgin odnośnie tych zamówień podając numery i prosząc aby podali czy zamówienia zostały zwrócone i co? NIE ZOSTAŁY!
Mam jeszcze kilkanaście takich cashbacków oczekujących z Virgin Mobile (akurat była/jest promocja z biletami do kina więc się ładnie ułożyło albo nie ze względu na te odrzucenia).


Natomiast WONGA nie chciała mi dać pożyczki więc nawet i lepiej czytając komentarze wyżej,szkoda 10 zł skoro uczciwie nie chcą zatwierdzić cashbacku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:11 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Kara napisał(a):

50 zł sponsorują np. emeryci, renciści, osoby na różnorakich zasiłkach (nie tylko dla bezrobotnych) i inne osoby w trudnej sytuacji materialnej.


Każdą promocję oferowaną przez przedsiębiorcę sponsorują(co za bezsensowne użycie tego słowa!) inni jego klienci. Dziwi Cię to? Jak kupujesz w ofercie bilet tanich linii, to nie boli Cię, że sponsorują(!) Ci go np. bezrobotni szukający pracy, albo biedne babcie lecące pomagać swoim wnukom?
Mam wrażenie, że prowadzisz wojnę z całym światem tylko po to, żeby ciągle być w walce. I cały świat to widzi, ale nie Ty...


Ostatnio edytowany przez boots, 23 Cze 2016 20:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Przerwa w Euro - @Kara się uaktywniła :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:25 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 49
Wy tak serio za 50 zł sprzedajecie swoje dane ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Cze 2016 20:30 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
A rozumiem, że u Ciebie pięć dych leży na glebie, tylko nie chce Ci się ich podnosić. ;)
Ci co chcieli mieć moje dane to już je dawno mają, tylko nadal nie wiem po co im mój znak zodiaku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Cze 2016 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Głupie pytanie ale zapytam :mrgreen: W Regulaminie pisze, że uczestnik ma zwrócić te 500 zł w terminie 30 dni od chwili pożyczki. Brakuje mi słowa "do". Więc trzeba spłacić do 30 dni lub w 30 dniu ? Wiem, może lakoniczne pytanie ale żeby się nie okazało, że ktoś wcześniej spłaci koszt pożyczki nie dostanie tych 5 dych... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 23 Cze 2016 21:13 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 83
Trzeba zaznaczyć wszystkie zgody? Bo ich ilość przeraża :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Cze 2016 21:27 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
iwan-82 napisał(a):
Głupie pytanie ale zapytam :mrgreen: W Regulaminie pisze, że uczestnik ma zwrócić te 500 zł w terminie 30 dni od chwili pożyczki. Brakuje mi słowa "do". Więc trzeba spłacić do 30 dni lub w 30 dniu ? Wiem, może lakoniczne pytanie ale żeby się nie okazało, że ktoś wcześniej spłaci koszt pożyczki nie dostanie tych 5 dych... :(

w terminie=w ciągu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 23 Cze 2016 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 115
wrześniowy napisał(a):
Trzeba zaznaczyć wszystkie zgody? Bo ich ilość przeraża :)


Nic nie piszą w regulaminie, ja nie zaznaczyłem. Mam nadzieję, że to mnie nie dyskwalifikuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group