Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2381 PostWysłany: 31 Lip 2017 14:59 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 15
@elwirka; @gorny77; @tauf
Dzięki za pomoc, trochę w tym kierunku dążyłem, tzn. nie koniecznie regulaminowo, tak żeby nie tylko Ryan ale i ja był zadowolony :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2382 PostWysłany: 31 Lip 2017 16:44 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 280
niebieski
Mam voucher za drugie półrocze 2016 - voucher dla 1 osoby.

1. Jestem pewny, że powinienem dostać voucher dla dwóch osób - sprawdziłem "obroty" - po reklamacji telefonicznej Pani powiedziała, że obrót był jednak mniejszy niż 6500zł (nie był), ale nie potrafiła powiedzieć mi jaki był wg. nich dokładnie - czy ktoś był w takiej sytuacji? Można reklamować to jakoś pisemnie?

2. (Załączony obrazek) Próbuję wykorzystać dany voucher na jakąkolwiek trasę, sprawdziłem kilkadziesiąt kombinacji, dla jednej lub dwóch osób na różnych trasach, niestety kupon "wchodzi", ale zawsze obniża kwotę o... 0€??

Załączniki:
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png [ 37.7 KiB | Obejrzany 892 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2383 PostWysłany: 31 Lip 2017 16:49 

Bilety są za drogie DLATEGO
Co do obrotu, kslkulator w dłoń i z wyciagów zliczenie pełnych zaksiegowanych złotówek w okresie 01.01-30.06 ZAKSIĘGOWANYCH
Góra
 PM off  
      
#2384 PostWysłany: 31 Lip 2017 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Przecież voucher za drugie półrocze 2016 ważny jest do 6.10.2017, czy coś koło tego. Dlaczego więc się dziwisz, że ci listopad nie wchodzi?!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
iwcok uważa post za pomocny.
 
      
#2385 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
ratat napisał(a):
Witam, czy rzeczywiście na vouchery trzeba czekać nawet 40 dni? Kończy się lipiec, a u mnie ani widu, ani słychu, a bank wysyła tylko fragment regulaminu jako odpowiedź na pytanie "kiedy?", podczas gdy wiele osób już je otrzymało. Frustrujące... Czy ktoś jeszcze czeka?


Ja również czekam ;) Za czasów bph vouchery za I półrocze lądowały na mailu na początku sierpnia.
Pozwoliłem sobie zadzwonić na infolinię i dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sprawa z voucherami.
Z przeprowadzonej rozmowy z konsultantem, stwierdzam, że mają tam niezły burdel. Informację jaką jedynie uzyskałem w tej rozmowie to stan pkt na dzień 19 maja. Nikt nic nie wie, proszą o cierpliwość, w niedługim czasie się odezwą. Coraz bardziej powątpiewam w utrzymanie przez alior bank tego programu lojalnościowego :/
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jesion83 lubi ten post.
 
      
#2386 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:40 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 82
Anonymous napisał(a):
Poczytaj kilka ostatnich stron, było i o tym, ze nie odlicza lotu ow powyżej kwoty bodajże 400 zlotych


Rezerwuje lot RT, a nie OW.

Rezerwuje lot RT na trasie Modlin-Barcelona-Modlin, gdzie koszt wylotu to 400 zł, a powrót 800 zł. Kupon zeruje/zdejmuje tylko to 400 zł za wylot.
Rezerwuje ten sam lot na tydzień później, gdzie wylot kosztuje 600 zł i powrót 600 zł. Kupon zeruje tylko 600 zł za wylot.

Po prostu kupon działa jakby tylko na wylot. Czy to normalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2387 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:40 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@Robertos bądźmy dobrej myśli. To raczej problem ze szkoleniem szeregowych pracowników. Ostatnio kiedy byłem w placówce chcąc rozpocząć procedurę chargeback doradca bankowy nie wiedział, co chcę od niego. Dopiero po konsultacji z "jednostką merytoryczną" się dowiedział i odesłał mnie do strony internetowej banku :shock: , żebym tam reklamację składał.

Bądźmy dobrej myśli, bo to jednak karty kredytowe i jakiś tam zysk dla banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2388 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:46 

cosmix napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Poczytaj kilka ostatnich stron, było i o tym, ze nie odlicza lotu ow powyżej kwoty bodajże 400 zlotych


Rezerwuje lot RT, a nie OW.

Rezerwuje lot RT na trasie Modlin-Barcelona-Modlin, gdzie koszt wylotu to 400 zł, a powrót 800 zł. Kupon zeruje/zdejmuje tylko to 400 zł za wylot.
Rezerwuje ten sam lot na tydzień później, gdzie wylot kosztuje 600 zł i powrót 600 zł. Kupon zeruje tylko 600 zł za wylot.

Po prostu kupon działa jakby tylko na wylot. Czy to normalne?

NIE chce ci się trochę tu poczytac to....dzwoń na infolinię Aliora
A wpisem udowodnileś, że nie czytasz ze zrozumieniem
Jest jeszcze kwestia ważności voucherów


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 31 Lip 2017 19:49, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
Reporter lubi ten post.
 
      
#2389 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
Robertos napisał(a):
ratat napisał(a):
Witam, czy rzeczywiście na vouchery trzeba czekać nawet 40 dni? Kończy się lipiec, a u mnie ani widu, ani słychu, a bank wysyła tylko fragment regulaminu jako odpowiedź na pytanie "kiedy?", podczas gdy wiele osób już je otrzymało. Frustrujące... Czy ktoś jeszcze czeka?


Ja również czekam ;) Za czasów bph vouchery za I półrocze lądowały na mailu na początku sierpnia.
Pozwoliłem sobie zadzwonić na infolinię i dowiedzieć się jak aktualnie wygląda sprawa z voucherami.
Z przeprowadzonej rozmowy z konsultantem, stwierdzam, że mają tam niezły burdel. Informację jaką jedynie uzyskałem w tej rozmowie to stan pkt na dzień 19 maja. Nikt nic nie wie, proszą o cierpliwość, w niedługim czasie się odezwą. Coraz bardziej powątpiewam w utrzymanie przez alior bank tego programu lojalnościowego :/



Ja i jeszcze kilka osób dostaliśmy już Vouchery za I półrocze, dokładnie 20 lipca.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2390 PostWysłany: 31 Lip 2017 19:51 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@cosmix

Zrealizuj voucher na jakiejś trasie, gdzie jest mniej Polaków z kuponami od Alior Banku. Na przykład trasa SXF-BRU. Dodaj jakąś tanią usługę, na przykład wybór miejsca za 2 euro. U mnie lipcowy kupon zadziałał. W razie dalszych problemów pozostaje czat albo infolinia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2391 PostWysłany: 02 Sie 2017 14:45 

Rejestracja: 23 Mar 2012
Posty: 211
Loty: 90
Kilometry: 112 253
niebieski
Mam pytanie odnośnie warunków realizacji kuponu.

Zrobiłem test i uzyłem bonu do rezerwacji lotu Berlin-Bergamo w sierpniu i cena zeszła do zera.
Wiem że po kliknięciu zapłać by i tak nie zadziałało bo trzeba jeszcze dodać zakum sms zeby nie było zero :)

Pytanie czy jak mi teraz zbił cene sierpniową ale jeszcze nie kliknąłem zapłać to oznacza ze by kupon zadziałał mimo ze nie spełniam 2 warunków regulaminu ?
_________________
[WRO]
Image


Ostatnio edytowany przez GregPepe, 03 Sie 2017 10:11, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2392 PostWysłany: 02 Sie 2017 14:54 

Kupon NIE SPEŁNIA, nie ty precyzując ale że jest to ich kupon i ICH ZABAWA to się bawisz jak ci pozwalają

Zbyt otwarcie jak na forum dla wszystkich i żeby nie było potem pretensji jak trzeba będzie w końcu TYLKO dzwonić jak jest w regulaminie oferty
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#2393 PostWysłany: 04 Sie 2017 11:39 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Modlin Barcelona dla dwóch osób - dwa vouchery weszły bez problemu zbijając do zera bez potrzeby zakupu czegokolwiek dodatkowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2394 PostWysłany: 04 Sie 2017 13:38 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Kupiłeś czy tylko testowałeś kupon, bo to 2 różne kwestie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2395 PostWysłany: 04 Sie 2017 14:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Kupiłem za 0 zł, 21 -24 wrzesień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2396 PostWysłany: 06 Sie 2017 19:01 

Rejestracja: 06 Sie 2017
Posty: 2
Witam wszystkich,

poczytałem o Waszych przypadkach, mój jest podobny, choć trochę inny. Dla małej odmiany w okresie od stycznia do czerwca zrobiłem obrót uprawniający mnie do otrzymania vouchera na dwa bilety. Voucher otrzymałem w miarę szybko, bo 20.07, ALE... jest to voucher POWITALNY. Alior jak wiadomo, nie prezentuje salda zgromadzonych punktów na wyciągach, co więcej we wspomnianej pierwszej połowie roku zrobiłem obrót, który pozwolił mi na NIEROBIENIE JUŻ ŻADNYCH TRANSAKCJI do końca roku, a na początku lutego (max 40 dni od 01.01) powinienem otrzymać kolejny voucher na dwa bilety. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Dzwoniłem do banku, ale nie potrafią mi nic powiedzieć, nie wiedzą dlaczego otrzymałem voucher powitalny. Czy ktoś już sprawdzał taki kupon, czy obniża cenę na dwa bilety, czy w ogóle obniża?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2397 PostWysłany: 06 Sie 2017 19:03 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Poczytaj kilka postów wcześnie - każdy dostał " powitalny" nawet Ci którzy posiadają kartę 2-3 lata. A czy działają najlepiej sprawdzić na przykładowych trasach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
acidka uważa post za pomocny.
 
      
#2398 PostWysłany: 06 Sie 2017 19:09 

vviking napisał(a):
Witam wszystkich,

poczytałem o Waszych przypadkach, mój jest podobny, choć trochę inny. Dla małej odmiany w okresie od stycznia do czerwca zrobiłem obrót uprawniający mnie do otrzymania vouchera na dwa bilety. Voucher otrzymałem w miarę szybko, bo 20.07, ALE... jest to voucher POWITALNY. Alior jak wiadomo, nie prezentuje salda zgromadzonych punktów na wyciągach, co więcej we wspomnianej pierwszej połowie roku zrobiłem obrót, który pozwolił mi na NIEROBIENIE JUŻ ŻADNYCH TRANSAKCJI do końca roku, a na początku lutego (max 40 dni od 01.01) powinienem otrzymać kolejny voucher na dwa bilety. Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Dzwoniłem do banku, ale nie potrafią mi nic powiedzieć, nie wiedzą dlaczego otrzymałem voucher powitalny. Czy ktoś już sprawdzał taki kupon, czy obniża cenę na dwa bilety, czy w ogóle obniża?

Oj malo jeszcze rozumiesz, poczytaj poradnik u góry tego tematu
Nie da się zrobić obrotu na cały rok, w danym połroczu ksiegują pełnych 6500 pkt, na kolejne półrocze przechodzi obrót 3000 pkt reszta ci przepadła i znowu TRZEBA dokonać zakupów
Góra
 PM off  
      
#2399 PostWysłany: 06 Sie 2017 22:46 

Rejestracja: 06 Sie 2017
Posty: 2
Ok, nie doczytałem, że przechodzące punkty na kolejny okres mają jakiś limit, byłem świadomy, że ileś przechodzi, bo już nie raz miałem taką sytuację - skoro przerzucają max 3000 pkt. to teraz już będę wiedział no i do końca roku jeszcze jakieś tam zakupy się dorobi. Zatem sprawdzę na jakieś trasie czy działa ten kod i dam znać. A swoją drogą, sam fakt, że jest to voucher powitalny zamiast podwójnego zgłaszaliście/reklamowaliście czy nie? Jeśli tak, to dało to coś czy raczej odcinają się od tematu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2400 PostWysłany: 06 Sie 2017 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Przecież odlicza dla 2 osób,jest to voucher półroczny a nie powitalny dla 1osoby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group