Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2201 PostWysłany: 03 Maj 2017 17:13 

To napisz potem czy wchodzi i jak odlicza
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2202 PostWysłany: 03 Maj 2017 17:38 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Również dostałam bon! :D
Można by rzec - nareszcie! :P
Góra
 Profil Relacje PM off
druhu uważa post za pomocny.
 
      
#2203 PostWysłany: 03 Maj 2017 20:50 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 5
Na powitalnym mam komunikat "błędny nazwa kuponu". Różne trasy, różne przeglądarki i ciągle to samo. wszystko zgodnie z wskazówkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2204 PostWysłany: 03 Maj 2017 20:54 

"Ja wiedziałem że tak będzie"

Z powodu ostatnich cyrków, czy małego doświadczenia tych co je teraz otrzymali

Lektura wiki, jak nie pomoże to jutro poproszenie na czacie o sprawdzenie czy wszystko z nim ok i jak tak to ostatecznie próbuj telefonicznie

Rozpoczyna się od 21.... łącznie 18 cyfr np. 214264434337777777 ??????????
Góra
 PM off  
      
#2205 PostWysłany: 03 Maj 2017 21:01 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
u mnie wszystko dziala bez problemu i bilet został kupiony
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2206 PostWysłany: 03 Maj 2017 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
u znajomego wszystko działa - więc nie ma błędów systemowych tylko błędy pierwszaków ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2207 PostWysłany: 03 Maj 2017 21:10 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 5
Tak, od 21 i 18 cyfr, zanim się za to się zabrałem poczytałem forum. Sprawdzę na czacie. Po prostu informuję. kumatym dziękuje za troskę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2208 PostWysłany: 04 Maj 2017 00:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 36
Elooo zarówno ja i żona dostaliśmy powitalne - warunki spełnione na wyciągach odpowiednio 27 i 28 kwietnia - kody przysłane 2 maja. Dodam że na wyciągach z ALIORa żadnej informacji o kodach punktach itp. (nic o RYANAIR - tylko bankowe liczby) - tym bardziej zaskoczyło mnie że oboje otrzymaliśmy tak szybko powitalne.
Jeśli chodzi o ich działanie / odliczanie to wchodzą bez problemu ale nie zawsze odliczają te 734zł tylko czasem część tej kwoty np. tylko 320zł ale ku mojemu zaskoczeniu dużo tras (z Krakowa) odlicza od 0zł nawet w wakacje ! ! !
Niestety za piernika nie chce zbić mi Barcelony 5 listopada z KRK a na tym właśnie mi zależało najbardziej :( - mam klikniętą Dominikanę właśnie z Barcy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2209 PostWysłany: 04 Maj 2017 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
wczoraj spalilem swoje vouchery
Krakow-Porto-Krakow 528,00 PLN --> 0,00 PLN
Lizbona - Ponta Delgada - Lizbona 142,00 EUR --> 0,00 EUR

dzisiaj zmienilem godzine i date jednego z lotow na czat - lekko, latwo, przyjemnie i bezplatnie
milosierni ostatnimi czasy w Ryanie :)

żal sie bedzie rozstac z Voucherami jesli Alior zakonczy zabawe :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2210 PostWysłany: 04 Maj 2017 08:55 

Małe OT co do postu wyżej: miło i przyjemnie na czacie było ponieważ zmieściłeś się w czasie do 24 godzin od rezerwacji
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... -24-godzin

Można tego dokonać samemu na myRyanair, ale nie dotyczy z tego co widzę rezerwacji z kodami, o czym informuje komunikat, którego na szczęście zapewne nie widzi czy nie ma czasu szukać pracownik Czatu Ryanair
Tez poprzednio zmieniałem daty rezerwacji z kodami 2 godziny po rezerwacji na CZACIE, zgodziła się bo nowe loty były tańsze, teraz można na CZACIE zmieniać do. 24 godzin nawet z dopłatą, dostajemy wtedy link do uiszczenia różnicy w cenie
Góra
 PM off  
      
#2211 PostWysłany: 04 Maj 2017 15:11 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Moja żona także dostała bon powitalny. Próbowaliśmy sprawdzić stan punktów podali go na 06.04, mówią że pracują nad tym. Dobrze, że jest chociaż historia rachunku to wiadomo ile punktów jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2212 PostWysłany: 04 Maj 2017 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Bon przyszedł tak jak do wszystkich -02.05. Teraz czas na powalczenie o rekompensatę. Niestety na stronie Aliora nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu. Proszę o poratowanie jakimś linkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2213 PostWysłany: 04 Maj 2017 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@‌Velbandito‌ regulamin był wrzucany parę stron wcześniej, post #2073
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2214 PostWysłany: 05 Maj 2017 14:27 

Rejestracja: 17 Mar 2017
Posty: 17
witam, czy ktoś już coś wie na temat możliwości wyrobienia karty Visa Ryanair a Alior Bank? oni cały czas mnie zwodzą, raz mówią że karty są/ będą nadal dostępne po fuzji a raz że absolutnie nie i to zarówno na infolinii i w oddziale, a przecież w nowym regulaminie/toip niby karta jest dostępna a nikt nie chce mi jej w tym banku wyrobić - co robić???
tu jest link: https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:43881a ... dytowe.pdf
tak samo jest tu: https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-info ... we-ki.html

komuś się udało zawnioskować o tą kartę po fuzji???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2215 PostWysłany: 05 Maj 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Otrzymany od Aliora bon powitalny zbija w zależności od trasy i terminu do max. 734 zł czyli standardowo. Co ciekawe zamkniecie karty kredytowej Ryanair i otwarcie jej na nowo nie pozbawiło mnie prawa do otrzymania vouchera powitalnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2216 PostWysłany: 05 Maj 2017 14:39 

Velbandito napisał(a):
nie mogę nigdzie znaleźć regulaminu.



Kod:
Regulamin Programu Punktowego „Bonusowe Podróże”
 
1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa w Programie punktowym „Bonusowe podróże” [„Program”], którego organizatorem jest Ryanair i który jest zarządzany przez Alior Bank SA oraz Ryanair [„Organizatorzy”].  2. Program jest dostępny dla Posiadacza karty [„Użytkownik Programu”], któremu na mocy podpisanej z Alior Bankiem SA umowy [„Umowa”] została wydana karta Visa Ryanair [„Karta”]. Zakupy opłacone kartami dodatkowymi wydanymi do Karty powiększają konto punktowe Użytkownika Programu, ale Bony uprawniające do odbioru bonusowego biletu / biletów [„Bon”], są wydawane jedynie Użytkownikowi Programu i tylko przez niego mogą zostać zrealizowane, tzn. wymienione na właściwy bonusowy bilet / bilety. 3. Niniejszy Regulamin pozostaje bez wpływu na Umowę o Kartę kredytową Alior Banku SA w ramach działalności przejętej z Banku BPH i Regulamin wydawania i używania Kart kredytowych Alior Banku SA w ramach działalności przejętej z Banku BPH, który jej dotyczy.
 
Bonusowe bilety
4. Każda 1 zł wydana na zakupy opłacone przy użyciu Karty wymieniana jest na 1 punkt w Programie. Zakupy opłacone przy użyciu Karty oznaczają transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą. Do kalkulacji punktów przyjmuje się transakcje zaksięgowane na rachunku karty Użytkownika Programu do daty końca poszczególnych okresów promocyjnych. Zwroty i reklamacje transakcji pomniejszają sumę zdobytych punktów. 5. Oferta „Bonusowy bilet powitalny” – Użytkownik Programu, który zbierze co najmniej 700 punktów w ciągu pierwszych 90 dni od daty zawarcia Umowy, otrzyma Bon uprawniający do odebrania bonusowego biletu w ramach oferty Ryanair (bilet w dwie strony lub w jedną stronę). 6. Oferta „Bonusowe bilety dodatkowe” – oferta jest związana z dwoma półrocznymi okresami promocyjnymi w roku („Okresy”): od 1 stycznia do 30 czerwca i od 1 lipca do 31 grudnia. W każdym z okresów Użytkownik Programu może otrzymać Bon uprawniający do odebrania maksymalnie dwóch bonusowych biletów (nie licząc bonusowego biletu, który można uzyskać w Ofercie „Bonusowy bilet powitalny”). 7. Użytkownik Programu, który zbierze co najmniej 3500 punktów, ale mniej niż 6500 punktów w ramach jednego Okresu, otrzyma Bon uprawniający do odbioru jednego bonusowego biletu (bilet w dwie strony lub w jedną stronę). 8. Użytkownik Programu, który zbierze co najmniej 6500 punktów w ramach jednego Okresu, otrzyma Bon uprawniający do odbioru dwóch bonusowych biletów dla dwóch osób (dwa bilety w dwie strony lub w jedną stronę). 9. Jeśli liczba punktów Użytkownika w danym Okresie jest:  • niższa niż 3500, konto punktowe Użytkownika Programu zostaje czyszczone,  • wyższa niż 3500, a niższa niż 6500, nadwyżka zostanie przeniesiona na następny Okres,  • wyższa niż 6500, nadwyżka (maksymalnie 3000 punktów) zostanie przeniesiona na następny Okres. 10. Bony będą wydawane najpóźniej w ciągu 40 dni po zakończeniu danego Okresu i przesyłane, po uprzednim komunikacie w zestawieniu transakcji, elektronicznie przez Ryanair na ostatni podany przez Użytkownika Programu adres e-mailowy („Adres”). Obowiązkiem Użytkownika Programu pozostaje powiadomienie Alior Banku SA o zmianie Adresu. Wszelka korespondencja wysyłana na ostatnio podany przez Użytkownika Programu Adres, będzie traktowana jako doręczona. Bon jest ważny od daty jego wydania, zgodnie z punktem 13, i data jego ważności nie będzie przedłużona w wyniku nieodebrania lub kwalifikacji korespondencji jako Spam.
 
Odbiór nagrody
11. Bon uprawniający do odebrania bonusowego biletu / biletów jest przypisany do Użytkownika Programu i nie może być wykorzystany przez inną osobę, z wyjątkiem Bonu uprawniającego do odebrania bonusowych biletów dla dwóch osób, które muszą być zrealizowane w ramach tego samego rejsu i obejmować Użytkownika Programu oraz osobę przez niego wskazaną. 12. Ryanair zapewnia limitowaną liczbę miejsc dla poszczególnych lotów w ramach Programu. Dostępność oferty zależy m.in. od trasy lotu oraz liczby miejsc już zarezerwowanych. Loty są ściśle powiązane z dostępnością i Organizatorzy nie mogą zagwarantować, że miejsce w przypadku konkretnego rejsu będzie dostępne, nawet w przypadku gdy rejs i data jest częścią oferty. Realizacja Bonu jest możliwa z zastrzeżeniem miesięcy: lipiec i sierpień, okresu Świąt Bożego Narodzenia (15 grudnia – 10 stycznia) oraz Świąt Wielkiej Nocy [„Okres wyłączony z oferty”].
13. Bon jest ważny przez 8 miesięcy od daty jego wydania, a bonusowy bilet / bilety muszą być zarezerwowane i wykorzystane przed datą upływu ważności Bonu, nawet jeśli w tym czasie występuje Okres wyłączony z oferty. Oferta lotów może zostać rozszerzona w przypadku otwarcia nowych tras. 14. Bonusowy bilet / bilety muszą zostać zarezerwowane, zgodnie z opisem na Bonie pod wskazanym numerem telefonu, najpóźniej na miesiąc przed datą wylotu, a wszelkie dodatkowe opłaty lotniskowe, podatki i koszty muszą zostać opłacone Kartą. 15. Użytkownika Programu, który korzysta z bonusowego biletu / biletów obowiązują wszystkie standardowe warunki lotów, które dostępne są na stronie www.fuzja.aliorbank.pl będą przesłane w formie potwierdzenia na Adres, po zarezerwowaniu bonusowego biletu / biletów. 16. Po zarezerwowaniu przez Użytkownika Programu bonusowego lotu / lotów nie będzie możliwe dokonanie jakiejkolwiek zmiany (dane osoby, data, godzina, rejs, etc.). 17. Zwrot ani powtórne przyznanie Bonu nie jest możliwe. 18. W przypadku reklamacji dotyczących ilości punktów, dokonanych transakcji lub związanych z funkcjonowaniem karty, prosimy o kontakt z Alior Bankiem SA. W takim przypadku reklamacje będą rozpatrywane według ogólnych zasad dotyczących reklamacji, opisanych w Rozdziale VII Regulaminu wydawania i używania Kart kredytowych Alior Banku SA w ramach działalności przejętej z Banku BPH. Inne reklamacje powinny być kierowane na adres Ryanair. 19. Ryanair rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków Programu lub jego zamknięcia, po przesłaniu do Klientów informacji w formie pisemnej nie później niż 30 dni przed następującą zmianą lub zamknięciem Programu. Zmiana warunków Programu lub jego zamknięcie może nastąpić w przypadku konieczności dostosowania zapisów do zmian wymogów prawa lub instytucji nadzorujących. lub w następstwie okoliczności poza uzasadnioną kontrolą Organizatorów. Data zamknięcia Programu automatycznie staje się datą wydania ostatniego bonu, a punkty nie będą od tego dnia naliczane.
 
Organizatorzy: 
 
Ryanair Limited, an Irish company No 104547, Ryanair Corporate Head Office, Dublin Airport, Co Dublin, Ireland. 
 
Alior Bank SA., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa 
 



plik pdf z w/w treścią tylko na wskazany adres e-mail
Góra
 PM off  
      
#2217 PostWysłany: 06 Maj 2017 06:15 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Witam Czy kojarzy ktos czy platnosc online za ubezpieczenie OC jest brane do rozliczen spelniajacych kryteria do bonusu. W Wizz niestety tego typu transakcje nie naliczaja punktow.

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
nowhere uważa post za pomocny.
 
      
#2218 PostWysłany: 06 Maj 2017 09:57 

Tutaj TAK, z tytułu opłacenia tą kartą polis ubezpieczeniowych PZU i innych zostaną naliczone pkt według zasad tego programu lojalnościowego
Góra
 PM off
kryskaM lubi ten post.
kryskaM uważa post za pomocny.
 
      
#2219 PostWysłany: 07 Maj 2017 14:09 

Rejestracja: 15 Sty 2012
Posty: 113
Dzieki za info

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 07 Maj 2017 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2220 PostWysłany: 08 Maj 2017 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 370
Loty: 194
Kilometry: 459 857
niebieski
Mam pytanie-czy liczył ktoś "sumaryczne" opłaty za zakupy kartą w USD? Na stronie linii Volaris jest promocja, że płacać kartą Visa za loty (waluta USD) jest zniżka 15%. I się zastanawiam czy wybrać Visę Ryanair czy kartę walutową Mastercard Kantoru Aliorbanku (w USD właśnie).
Chyba koszty Visy Ryanair mimo wszystko będą niższe, prawda? Przewalutowanie idzie USD>PLN po kursie banku plus 3,5% prowizji i tyle?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group