Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2181 PostWysłany: 20 Kwi 2017 15:28 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Trochę pozytywów z Aliora
Moja żona dostała taką zwrotną informację :

Szanowna Pani,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na otrzymaną
korespondencję uprzejmie informuję, że program „Bonusowe podróże” jest kontynuowany na
niezmienionych warunkach. Obecnie na wyciągach nie prezentujemy informacji o liczbie punktów.


W najbliższym czasie będzie możliwość zweryfikowania ilości zebranych punktów przez
kontakt z Infolinią Banku.

Dodam, że na dzień fuzji (27.03.2017) nie posiadała Pani
zgromadzonych punktów.
Odpisaliśmy w sprawie bonu powitalnego który należy się z pierwszego wyciągu 03.04. załączając regulamin programu.
Także proszę reklamujcie pisemnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2182 PostWysłany: 20 Kwi 2017 16:18 

Rejestracja: 04 Lip 2011
Posty: 326
niebieski
Sudoku napisał(a):
tomula06 napisał(a):
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo nie da sie aktualnie wyrobić karty


Przecież byłem osobiście w oddziale i wypełniałem wniosek, więc w czym problem?


Karty w chwili obecnej niestety nie można wyrobić.
Byłam w banku po informacji z infolinii (i poście @‌Sudoku‌) że karta jest już dostępna. Wszyscy robili wielkie oczy jak mówiłam, że chce Visa Ryanair. W ogóle nie wiedzieli o czym mowa, nawet babka która pracowała wcześniej w BPH nie wiedziała o co chodzi. Na wieść, że te informację mam z infolinii banku babeczka znacząco uśmiechnęła się pod nosem. Oni sami zdają sobie sprawę z niekompetencji własnej infolinii :lol:
Trafiła mi się dociekliwa Pani, która stwierdziła że zaczniemy wypełniać wniosek i zobaczymy, co pojawi jej się w systemie. Karta była widoczna w systemie ale nie można jej zaznaczyć/wybrać czyli nie można o nią zawnioskować. @Sudoku mógł rozpocząć składanie wniosku ale i tak by procesu nie zakończył. Do tego moja konsultantka również zadzwoniła na infolinie a tam jej powiedziano, że nie wydają tych kart :roll:
Dziś mieli też mieć jakąś telekonferencję i babeczka powiedziała, że się wypyta i zadzwoni.
Zadzwoniła i z jej informacji wynika, że karty nie będą zlikwidowane :D :D :D Mają być dostępne na wniosek online. Niestety daty nie potrafiła podać, strzelała że może około miesiąca to jeszcze potrwać. Nie ma co panikować, że to koniec tej karty - czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#2183 PostWysłany: 20 Kwi 2017 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lip 2014
Posty: 202
no czyli mialem racje, ze karty nie da sie aktualnie wyrobic :D
Ale najwazniejsza wiadomosc to taka, ze raczej karty nie zlikwiduja :D !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2184 PostWysłany: 20 Kwi 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Mam info z banku (sami zadzwonili do żony) z przed chwili w temacie zaległych bonów powitalnych.
Mają duże opóźnienie, powoli ogarniają temat.
Od 25.04 zaczynają sukcesywnie wysyłać informacje do Ryanaira.
Góra
 Profil Relacje PM off
ziutek33 lubi ten post.
ziutek33 uważa post za pomocny.
 
      
#2185 PostWysłany: 26 Kwi 2017 14:25 

Rejestracja: 12 Mar 2014
Posty: 20
Loty: 106
Kilometry: 201 895
Robertos napisał(a):
Spróbuj zrealizować kupon na siebie i żonę podając jej maila


Dzięki za pomoc, kupon od koleżanki zadziałał na moim koncie, z moim mailem i na mnie i na żone :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Robertos lubi ten post.
 
      
#2186 PostWysłany: 27 Kwi 2017 09:05 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Wiadomość z przed chwili po prawie pół godzinnym oczekiwaniu
Konsultantka po rozmowach z działem technicznym przekazała mi, że mają przygotowane dane 55 osób którym należy się bon powitalny i w ciągu 2-3 dni będą informować mailowo te osoby o tym fakcie oraz prześlą informację do Ryanair.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2187 PostWysłany: 27 Kwi 2017 10:58 

Proponuję powalczyć o jakąś rekompensatę np. zwolnienie z opłaty rocznej, bo jak na bank pracują mało profesjonalnie, by nie napisać "amatorsko"

Zapisy już z ICH strony czyli ALiora regulaminu programu lojalnościowego są czytelne i jasne
Kod:
5. Oferta „Bonusowy bilet powitalny” – Użytkownik Programu, który zbierze co najmniej 700 punktów w ciągu pierwszych 90 dni od daty zawarcia Umowy, otrzyma Bon uprawniający do odebrania bonusowego biletu w ramach oferty Ryanair (bilet w dwie strony lub w jedną stronę).


Kod:
10. Bony będą wydawane najpóźniej w ciągu 40 dni po zakończeniu danego Okresu i przesyłane, po uprzednim komunikacie w zestawieniu transakcji, elektronicznie przez Ryanair na ostatni podany przez Użytkownika Programu adres e-mailowy („Adres”). Obowiązkiem Użytkownika Programu pozostaje powiadomienie Alior Banku SA o zmianie Adresu. Wszelka korespondencja wysyłana na ostatnio podany przez Użytkownika Programu Adres, będzie traktowana jako doręczona. Bon jest ważny od daty jego wydania, zgodnie z punktem 13, i data jego ważności nie będzie przedłużona w wyniku nieodebrania lub kwalifikacji korespondencji jako Spam.
 
Góra
 PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#2188 PostWysłany: 01 Maj 2017 01:27 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 51
Kochani forumowicze.... proszę o odpowiedź w temacie możliwości wykorzystania vouchera za kartę wydaną na inną osobę (od praktyków). Mam jedną kartę u siebie ale obroty są na tyle duże, że przydałaby się następna. Ponieważ nie mogę takiej wyrobić na żonę, powstał niecny plan aby "zaprosić mamę do współpracy".
Czy jest to możliwe?
Pozdrawiam,
tz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2189 PostWysłany: 01 Maj 2017 01:32 

raptem 3 posty wyżej w poście 2185 masz odpowiedź, iż się da, ale czy zawsze....
A i mama/teściowa może zacząć czy latać z wami
Góra
 PM off  
      
#2190 PostWysłany: 01 Maj 2017 22:34 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 51
Dziękuję, widziałem i właśnie dlatego zadałem to pytanie. Myślałem, że pojawi się więcej takich odpowiedzi :-).
Pozdrawiam,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2191 PostWysłany: 01 Maj 2017 22:40 

To że mi/jemu/komuś weszło nie znaczy iż tobie wejdzie (ale 734 zł to przeważnie "kupa kasy" i jak się poszuka da się dla 2 osób coś bardzo ciekawego znaleźć, nawet jak mama nie poleci)

A i Alior musi ruszyć z dystrybucją w/w KK, bo "ZDECHŁO" po całej linii i jedyna nadzieja, że niedługo ruszy oraz wróci na "stare dobre tory"
Góra
 PM off  
      
#2192 PostWysłany: 02 Maj 2017 15:34 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
A takie pytanie - z jakiego adresu e-mail przychodzą maile z voucherem od FR?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2193 PostWysłany: 02 Maj 2017 15:39 

@ pingwin_
info@care.ryanair.com
Od: Ryanair Gift Vouchers Temat: GE Gift Vouchers

tak z ciekawości: A po co ci to???????, bo tyle lat je otrzymuję i ani razu nie spojrzałem na ich adres e-mail :)


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 02 Maj 2017 15:50, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#2194 PostWysłany: 02 Maj 2017 15:45 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Niestety dostaje sporo spamu na swoja pocztę i łatwiej jest mi filtrować wiadomości przez adres e-mail ;)
Niestety też czekam jeszcze na swój bon powitalny, ale ja jeszcze nie pisałam i składałam żadnych reklamacji.
Zobaczymy kiedy w końcu się wyjają z tym :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2195 PostWysłany: 02 Maj 2017 15:53 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Pingwin z jakiego dnia masz wyciąg kwalifikujący do przyznania bonu powitalnego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2196 PostWysłany: 02 Maj 2017 16:04 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Połowa marca, więc też już minęło te 40 dni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2197 PostWysłany: 02 Maj 2017 16:38 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
No to reklamuj pisemnie.Z nimi jak na razie nic konkretnego podają telefonicznie jakieś terminy z których się nie wywiązują.Ponawiam pytanie czy dostał ktoś po 27.03 bon powitalny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2198 PostWysłany: 02 Maj 2017 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2016
Posty: 166
Wyciąg z 28.02 nadal czekam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2199 PostWysłany: 03 Maj 2017 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Reklamuje i zadaj np. zniesienia opłaty rocznej, gdyż były bilety w atrakcyjnej cenie a nie mogłeś wykorzystać upragnionego vouchera

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
tza74 lubi ten post.
 
      
#2200 PostWysłany: 03 Maj 2017 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Dostałem bon powitalny:D Został wystawiony 2 maja, warunki spełniłem w marcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group