Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#2001 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:09 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 3
Szkoda, że wcześniej się nie zainteresowałeś. Fuzja, trzeba zrozumieć i faktycznie poczekać. :lol: :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#2002 PostWysłany: 24 Mar 2017 15:41 

Z tego co wyczytałem nasze KK otrzymają nowe numer kont do ich spłaty, przy czym na obecne będzie można dalej dokonywać przelewów jeszcze przez 2 lata (te 2 lata dają nadzieję jej kontynuowania ;) )
Góra
 PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#2003 PostWysłany: 25 Mar 2017 07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Czy te 734 zł maksymalnej wartości jednego bonu jest jakoś usankcjonowane ich regulaminem, czy to wartość "przetestowana" przez forumowiczów. Pytam, bo czytałem właśnie "Regulamin Programu Punktowego „Bonusowe Podróże”" (ściągnięty wprawdzie jakiś czas temu) i nie widzę żadnej wzmianki o tym ograniczeniu.

I dwa pytanka interpretacyjno-techniczne:

1)
Czy dobrze rozumiem, że jeśli karta jest wystawiona na osobę X, która dostała już dwa bony, jeden "powitalny" oraz drugi za "3500 pkt.", to oba te bony można jednocześnie wykorzystać na kupno na koncie osoby X biletów RT na ten sam lotu dla dwóch osób, X oraz Y ???

2)
A jeżeli wyżej rozumiem źle i niedasię, to czy można kupić za bon powitalny przyznany osobie X bilet RT na lot FR1 dla osoby X z konta osoby X, a za drugi bon przyznany osobie X bilet RT dla osoby Y z konta osoby Y ???
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2004 PostWysłany: 25 Mar 2017 07:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
734zł to max zniżka na podstawie doświadczeń. Odkąd pamiętam nie udało się nikomu przy biletach za złotówki zbić więcej.

1. Regulaminowo kupon (czy powitalny czy za 3500) osoby X powinien zadziałać tylko dla osoby X. Nieważne konto a dane pasażera. No ale możesz przecież popróbować ;)
2. Próbuj. Regulaminowo nie da się, mi też się nigdy nie udało zrealizować bonu dla innych osób niż posiadacze kart. Gdzieś w tym temacie mi mignęło jednak, że komuś się udało. Ile w tym prawdy nie wiem.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#2005 PostWysłany: 25 Mar 2017 11:59 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1612
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
@Raphael

Powitalny voucher wykorzystaj na jedną podróż - pierwsza osoba nie zapłaci nic, a druga zapłaci cały bilet na spółkę z pierwszą.
Voucher RT dla dwóch osób (za 6500 punktów) wykorzystaj na drugą podróz - żadne z was nic nie zapłaci.

Trzecie opcja to jeden wyjazd za vouchery, na przykład podróż na Azory z jedną przesiadką w Porto lub Lizbonie. Pierwszy odcinek za voucher 6500pkt, drugi do Ponta Delgada jest tańszy, więc korzystasz z vouchera powitalnego.

4 opcja namów tę osobę na kk Ryanair.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
#2006 PostWysłany: 26 Mar 2017 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Anonymous napisał(a):
Z tego co wyczytałem nasze KK otrzymają nowe numer kont do ich spłaty, przy czym na obecne będzie można dalej dokonywać przelewów jeszcze przez 2 lata (te 2 lata dają nadzieję jej kontynuowania ;) )


Wierzę, że karta przetrwa ale nie wiem w jakiej postaci. Mam zwykłe konto w przejmowanym BPH i jego też się tyczy wspomniany tu dwuletni okres obowiązywania starego numeru konta. W każdym razie wszelkie zmiany muszą ogłosić na dwa miesiące przed ich wprowadzeniem, więc wg mnie pewne jest jedno, że za bieżące półrocze muszą przyznać vouchery, bo nie mogą zmienić zasad w takcie gry ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2007 PostWysłany: 26 Mar 2017 17:46 

Przejęli BPH i tym samym na razie tylko PRZENOSZĄ klientów do swojego systemu informatycznego.
Poza naszymi na teraz "strachami na lachy" nie ma żadnego info, iż mają takie niecne zamiary (dla mnie tylko zmniejszane % od transakcji bezgotówkowych są realnym zagrożeniem, no może jeszcze długość umowy i jakieś plany własne Ryanar, ale zobaczymy)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2008 PostWysłany: 28 Mar 2017 08:45 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Czy ktoś z użytkowników karty Visa Ryanair logował się już do systemu Aliora po przeniesieniu użytkowników z BPHu? Pytam ponieważ zrobiłem to wczoraj i zauważyłem, że w transakcjach zaksięgowanych (zarówno w okresie rozliczeniowym bieżącym, jak i poprzednich) mam wszystkie transakcje zaksięgowane podwójnie! Nieciekawie to wygląda...

EDIT: Natomiast w aplikacji mobilnej nie ma wykazanych żadnych transakcji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2009 PostWysłany: 28 Mar 2017 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@‌Darek_2003‌ mam tak samo, ale dostępny i wykorzystany limit zgadza się
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2010 PostWysłany: 28 Mar 2017 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Myślisz, że to tak łatwo połączyć dwa różne systemy?! Też mam transakcje podwójnie i nie po kolei.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2011 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:05 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 233
niebieski
transakcje zdublowane i karta nie działa (bank odrzuca transakcje - stan na wczoraj)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2012 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
elwirka napisał(a):
Myślisz, że to tak łatwo połączyć dwa różne systemy?! Też mam transakcje podwójnie i nie po kolei.


Nie jedz czasem do oddzialu w Chrzanowie, kolejka wkur!@#$%^ az na parking przed galeria handlowa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#2013 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
ja wczoraj normalnie zapłaciłem kartą za bilety wizzair, szkoda tylko że alior nie korzysta z usługi 3D secure
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2014 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Ja mam konto w Aliorze i dla mnie przeniesienie karty z BPH do Aliora właśnie jest układem idealnym. W końcu mogę zmieniać limity karty bezpośrednio w systemie. @‌ratatam‌ sprawdź jakie masz limity, może domyślnie ustawione na "0".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2015 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Dokonywalem wplaty gotowkowej wczoraj USD i EUR na konto Aliorkantor.

Odnosnie samej karty uzywam jej wylacznie w pierwszym tygodniu kazdego polrocza, robie co trzeba i zapominam, ze te karte wogole posiadam.
W Oddziale Chrzanow kolejka do obslugi klienta makabryczna, a ja calosc moich klopotow zalatwilem przy kasie, to tez wskazuje jak sa przygotowani na ewentualne reklamacje.
Nie ma nikogo kto by na wstepie weryfikowal kto z jakim problemem przychodzi i gdzie moze go rozwiazac.

Wplata zajela doslownie chwile, pozniej kwestia dostepu do rachunku karty, tez zalatwiona przy kasie, login - sms - weryfikacja - haslo etc zalogowalem na telefonie powprowadzalem co trzeba na miejscu i wszystko smiga jak trzeba. Wylogowalem zalogowalem ponownie gra to podziekowalem. Mialem wrazenie, ze pracownik siedzacy na kasie byl najbardziej zorietnowany w tym co sie dzieje w calym Oddziale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2016 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:45 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
epikie napisał(a):
@‌Darek_2003‌ mam tak samo, ale dostępny i wykorzystany limit zgadza się
Rzeczywiście - to się zgadza.
elwirka napisał(a):
Myślisz, że to tak łatwo połączyć dwa różne systemy?! Też mam transakcje podwójnie i nie po kolei.
Nie, tak nie myślę. Ale mimo wszystko uważam, że to dość poważny błąd, do którego nie powinno dojść - mieli dużo czasu na przygotowanie się połączenia systemu i tak oczywista rzecz jak przeniesienie zaksięgowanych transakcji powinno odbyć się bezproblemowo. Swoje pytanie zadałem przede wszystkim po to, żeby wiedzieć czy to tylko ja tak mam oraz czy jest sens to zgłaszać na infolinię :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2017 PostWysłany: 28 Mar 2017 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2189
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Poczekaj jeszcze dzień, dwa. Jak się nic nie zmieni to wtedy zadzwonisz, ale myślę, że się wszystko unormuje.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2018 PostWysłany: 28 Mar 2017 10:11 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Czy wiadomo jest już czy po tej fuzji można otworzyć tę kartę? Strona fuzji nie działa, a przez konto u mnie nie ma możliwości złożyć tego wniosku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2019 PostWysłany: 28 Mar 2017 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Darek_2003 napisał(a):
mieli dużo czasu na przygotowanie się połączenia systemu i tak oczywista rzecz jak przeniesienie zaksięgowanych transakcji powinno odbyć się bezproblemowo. :D


Przeniesienie przez jeden weekend miliardów transakcji to wg mnie nie lada wyczyn. Ale informatykiem nie jestem i nie znam się;-)
O 6 rano w poniedziałek po zalogowaniu zobaczyłam dodatkową kartę (Visa Ryanair) w systemie, saldo się zgadzało, żadnych zastrzeżeń. A co do podwójnych transakcji, to w BHP każda moja transakcja gotówkowa pojawiała się podwójnie w blokadach, więc do dziwactw jestem przyzwyczajona.
Liczę, że Alior nie wycofa tej karty ze swojej oferty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2020 PostWysłany: 28 Mar 2017 10:45 

Rejestracja: 17 Maj 2012
Posty: 789
niebieski
@‌elwirka‌, co ty ich tak bronisz? Jak dla mnie porażka, tyle czasu na wprowadzenie zmian i padaka na koncie. Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group