Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1981 PostWysłany: 22 Mar 2017 19:45 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Możesz kupić w taryfie biznes i wybierzesz sobie miejsce z dodatkowa przestrzenią na nogi. Z Berlina bez problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#1982 PostWysłany: 22 Mar 2017 21:15 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1614
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Voucher nie traci ważności przez takie eksperymenty z biletami na różnych trasach. Nie na tej trasie, to na innej. Możesz spróbować kupić w w wyższej taryfie umożliwiającej wybór miejsc.

Na tę chwilę strona Ryanaira nie działa.


Ostatnio edytowany przez wersus79, 22 Mar 2017 21:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1983 PostWysłany: 22 Mar 2017 21:39 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 9
Loty: 56
Kilometry: 85 487
Dzięki serdeczne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1984 PostWysłany: 23 Mar 2017 00:27 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Po jakim czasie powinienem dostać voucher powitalny? Warunek spełniłem z miesiąc temu, na ostatnim wyciągu (kilka dni temu) jest potwierdzenie, że go spełniłem, a vouchera cały czas nie ma. Na infolinii nie bardzo wiedzieli o co chodzi, przyjęli reklamację i też na razie cisza...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1985 PostWysłany: 23 Mar 2017 00:30 

Było TRYLION razy: do 40 dni od wyciągu, w którym spełniłeś warunek 700 pkt zakupów
Góra
 PM off  
      
#1986 PostWysłany: 23 Mar 2017 01:14 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Ok, dzięki. Dodaj tą informację do tych wskazówek przez Ciebie przygotowanych, bo akurat tej informacji tam nie ma. Niektóre wątki na forum, które mnie interesują, śledzę na bieżąco. Ten do tej pory mnie nie interesował i nie chce mi się czytać 100 stron. Swoją drogą Twoje wskazówki są bardzo dobre, ale może trzeba je uaktualnić, chociażby w związku ze zmianą operatora karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1987 PostWysłany: 23 Mar 2017 07:31 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Jak na razie nic się nie zmieniło w związku ze zmianą BPH na Alior.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1988 PostWysłany: 23 Mar 2017 07:40 

O przepraszam: okładka KK się zmieniła na wersję bez samolocika FR czyli na gorsze :) i nowe karty są zbliżeniowe
A i jeszcze: pracownicy Alior Banku nie wiedzą kompletnie nic o tej karcie
Góra
 PM off  
      
#1989 PostWysłany: 23 Mar 2017 08:48 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Chris Peen napisał(a):
Po jakim czasie powinienem dostać voucher powitalny? Warunek spełniłem z miesiąc temu, na ostatnim wyciągu (kilka dni temu) jest potwierdzenie, że go spełniłem, a vouchera cały czas nie ma. Na infolinii nie bardzo wiedzieli o co chodzi, przyjęli reklamację i też na razie cisza...


Dla przykładu u mnie wyciąg 27-09, a kupon dostałem 12.10. Daj znać jak u Ciebie to wyszło bo czekam na kolejną kartę od nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1990 PostWysłany: 23 Mar 2017 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Trzeba przeżyć okres przejściowy czyli fuzji bo on może trochę namieszać. Zobaczymy czy ciągle voucherami będzie zajmować się Gdańsk, czyli dawny BPH. Prawdą jest że konsultanci Aliora nic o karcie nie wiedzą. Teraz będą nowe wyciągi skonstruowane na wzór aliorowy, zobaczymy czy będzie tam się pojawiać informacja o zgromadzonych punktach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1991 PostWysłany: 23 Mar 2017 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Chris Peen napisał(a):
Ok, dzięki. Dodaj tą informację do tych wskazówek przez Ciebie przygotowanych, bo akurat tej informacji tam nie ma. Niektóre wątki na forum, które mnie interesują, śledzę na bieżąco. Ten do tej pory mnie nie interesował i nie chce mi się czytać 100 stron. Swoją drogą Twoje wskazówki są bardzo dobre, ale może trzeba je uaktualnić, chociażby w związku ze zmianą operatora karty.

:lol:
Tobie się nie chce czytać, ale to my mamy uaktualniać żebyś był na bieżąco. To może przygotuj aktualizację i podeślij do moderatora a wszyscy na tym skorzystamy, bo póki co większość z Twoich 49 postów to: "Witajcie, mam pytanie ...".
Mister witajcie, nie daj się prosić.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#1992 PostWysłany: 23 Mar 2017 10:42 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Kolego cypel chciało Ci się przejrzeć wszystkie moje 49 postów, żeby przedstawić na forum całą prawdę o mnie... Szacun.
Napisałem przecież, że przygotowane przez gorny77 wskazówki są bardzo dobre, ale akurat informacji, o którą pytałem tam nie było, a skoro część użytkowników forum reaguje wręcz alergicznie na pytania, na które odpowiedź padła na którejś z poprzednich kilkudziesięciu (czy jak w accorze kilkuset) stron to warto byłoby tą informację umieścić w takich właśnie ogólnych wskazówkach, aby takie pytania się nie pojawiały.
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
#1993 PostWysłany: 23 Mar 2017 13:00 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 103
Loty: 18
Kilometry: 25 110
Mam pytanie odnośnie karty. W przypadku karty Wizz Raiffaisena nie są naliczane transakcje na Poczcie Polskiej, w bankach itp. Nie mogę się doczytać jak jest w przypadku Visy Ryanaira. Są jakieś wykluczenia? Mogę spokojnie opłacić czynsz na poczcie i zaliczy mi tę operację do punktów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1994 PostWysłany: 23 Mar 2017 13:06 

Póki co stanowcze TAK (ale wychodzi drogo i da się taniej np. w żabce zamiast prowizji 0,6% masz 0,4%)
Góra
 PM off  
      
#1995 PostWysłany: 23 Mar 2017 20:39 

Rejestracja: 18 Mar 2017
Posty: 4
Dwa tygodnie temu złożyłem podanie o kartę Ryanair - osobiście, pod adresem, gdzie należało wysyłać wypełnione formularze. Pani przyjmując powiedziała na koniec, że "dziś jeszcze wniosek trafi do Gdańska".
Dzisiaj miałem telefon z banku, z Gdańska. To co usłyszałem nie było dla mnie miłe - nie przyznają karty, bo wniosek dostali dopiero wczoraj, a dziś już nie działają im systemy i ogólnie nie mam już szans. Poinformowała również, że mogę teraz zawnioskować o karty Alior, mam wejść na stronę Aliora - ale to już po fuzji, bo teraz już nic z takich systemów nie działa. Natomiast na Alior nie ma karty Ryanair, a na takiej mi zależało... Dowiedziałem się również, że gdybym chciał kartę Alior, to ten wniosek złożony przeze mnie jest nieważny, jak i wyciągi z banku za ostatnie 3 miesiące (bo będą nieaktualne) - jednym słowem wszystko musiałoby być od początku... Tak to smutno zakończyło się.
Ciekaw tylko jestem czy Ryanair będzie nadal miał tę kartę i jeśli tak, to z jakim bankiem podpisze umowę? Bo dziś na stronie Ryanair, gdy wybierze się link wnioskowania o kartę, to widzimy komunikat "NIE ZNALEZIONO STRONY
Przepraszamy, strona o podanym adresie nie istnieje." Jak to kiepsko wygląda od strony klienta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1996 PostWysłany: 23 Mar 2017 21:05 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 118
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Karta jest od jakiegoś czasu w Aliorze i bedzie w Aliorze, póki co, poczekajcie jak systemy będą działać.To ,ze jej nie ma na stronie Aliora nic nie znaczy, na stronie bph też chyba nie było o ile pamiętam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1997 PostWysłany: 23 Mar 2017 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Anonymous napisał(a):
O przepraszam: okładka KK się zmieniła na wersję bez samolocika FR czyli na gorsze


A mogli choćby wykorzystać jakiś stary wzór np:
Załącznik:
aliorwz2.png
aliorwz2.png [ 90.25 KiB | Obejrzany 303 razy ]
Załącznik:
aliorwz1.png
aliorwz1.png [ 78.14 KiB | Obejrzany 303 razy ]


ale im się nie chciało. Wsio ryba. Aby się płacić dało.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1998 PostWysłany: 23 Mar 2017 22:42 

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 209
Loty: 53
Kilometry: 102 387
niebieski
W takich sytuacjach to nie jest na zasadzie "wsio ryba" tylko bardzo dokładnie sporządzonych umów (w tym przypadku między Aliorem a Ryanairem). Na wykorzystanie logo Ryanaira na pewno muszą mieć licencje, tak samo jak na wszystkie obrazki które wykorzystują na kartach. Pewnie na te powyżej już im wygasła licencja. Więc po co dla kilkunastu osób ją odnawiać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1999 PostWysłany: 23 Mar 2017 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
To chyba Ryanair płacił za reklamę na kartach - dla banku przecież lepiej jak karta jest cała w kolorze i logo banku a nie z jakimiś obcymi podmiotami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2000 PostWysłany: 23 Mar 2017 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
jacula napisał(a):
W takich sytuacjach to nie jest na zasadzie "wsio ryba" tylko bardzo dokładnie sporządzonych umów (w tym przypadku między Aliorem a Ryanairem).


"Wsio ryba" pisałem w tym znaczeniu, że dla posiadacza karty jest dużo mniej istotne jaki obrazek czy logo jest na karcie a bardziej to, ze można nią płacić, czy też jak w tym wypadku zyskiwać bony.
Dla banku też to nie najpilniejsza sprawa. Zapewne mieli taki ogrom problemów z przejęciem banku i połączeniem systemów, że jakiś obrazek na pojedynczej karcie nie był ich głównym zmartwieniem. Choć od biedy można by założyć, że mogli skorzystać z cesji praw i przejąć dotychczasowy wzór. Zakładam, że z czasem, o ile będą kontynuować program, to wprowadzą jakiś własny odpowiedni wzór. Tej "trójgwiazdy" pewnie też z Ryanairem nie uzgadniali tylko dali jako "opakowanie zastępcze".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group