Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 213  Następna
Autor Wiadomość
#1901 PostWysłany: 19 Lut 2017 01:40 

Rejestracja: 23 Paź 2012
Posty: 82
Próbuję teraz ogarnąć POZ-ALC-POZ na 3-7 maj i cały czas odlicza mi tylko za trasę do Alicante. Powitalny odlicza mi za jedną osobę 209 zł, a ten dodatkowy za 6500 obrotu odlicza mi 418 zł.

Zbija mi tylko OW bez znaczenia jaki kupon wykorzystuje - też tak macie? Nie mam też możliwości wykorzystania dwóch kuponów - to też jakaś nowość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1902 PostWysłany: 19 Lut 2017 02:00 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Może się darmowe, voucherowe miejsca pokończyły na tym locie. Sprawdź na trasie gdzie nie lata wielu Polaków. Na przykład Bergamo coś tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1903 PostWysłany: 19 Lut 2017 02:01 

Może to:
Antek12 napisał(a):
Według moich spostrzeżeń, jeśli masz dwa kody - powitalny i za 6500 pkt i wklepiesz najpierw ten powitalny - zamyka Ci to drogę do wklepania kodu za 6500pkt.

Jeśli użyjesz najpierw kodu za 6500 pkt - wtedy jest dalej "+" do dodania następnego kodu - powitalnego.

Także użycie kodu powitalnego jako pierwszego zamyka możliwość dodawania następnych kodów (voucherów).


Może co innego, humorzaste są...

Ostatecznie zmiana terminu, bo dość popularny termin oraz kierunek i ktoś z kodami być może zabukował, może z Modlina, Wrocławia czy Gdańska (ale ceny raczej zaporowe)

Obecnie da się wykorzystać do 2 kodów podczas jednej rezerwacji online


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 19 Lut 2017 02:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#1904 PostWysłany: 19 Lut 2017 02:04 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
cosmix napisał(a):
Próbuję teraz ogarnąć POZ-ALC-POZ na 3-7 maj i cały czas odlicza mi tylko za trasę do Alicante. Powitalny odlicza mi za jedną osobę 209 zł, a ten dodatkowy za 6500 obrotu odlicza mi 418 zł.

Zbija mi tylko OW bez znaczenia jaki kupon wykorzystuje - też tak macie? Nie mam też możliwości wykorzystania dwóch kuponów - to też jakaś nowość?



jakąś 1 h temu rezerwowałem na tej trasie bilety na czerwiec. Opcja 1+1 RT zbiło mi 734zł ( 140zł dopłaty) druga rezerwacja dla 1 osoby odliczyło mi całość ( w tym wypadku 435zł) bez konieczności dopłacania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1905 PostWysłany: 19 Lut 2017 02:09 

klimas napisał(a):
druga rezerwacja dla 1 osoby odliczyło mi całość ( w tym wypadku 435zł) bez konieczności dopłacania.


Miałem w tej puli podobnie, ale wolałem z dopłatą 24 zł zakupić w taryfie Leisure Plus:
Odprawa od 30 dni
Bagaż główny (20 kg)
Pierwszeństwo wejścia na pokład
Zarezerwowane miejsce

Myślę, że warto sprawdzać
Góra
 PM off
klimas lubi ten post.
 
      
#1906 PostWysłany: 19 Lut 2017 02:15 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no w ten sposób wziąłem Majorkę na maj jeden bilet głównie dla bagażu. Tu miałem ok 130zł dopłaty do wyższej taryfy a że lecimy na 4 dni to bagaż niepotrzebny więc" poświęciłem" te 300zł żeby nic nie dopłacać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1907 PostWysłany: 19 Lut 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Człowieka może coś trafić, jak zagłębi się w te bilety...
sytuację mam następującą -
lot z WMI-BVA dla 2 osób. Jak symuluję wykorzystanie powitalnego przy rezerwacji dla jednej osoby, zdejmuje tylko OW. Jak wpisuje 6500 przy rezerwacji dla dwóch osób, zdejmuje RT (cena za lot 340 zł).
Czy ktoś wskaże mi jak sprawić, żeby powitalny zadziałał w dwie strony? Ewidentnie są jeszcze miejsca na ten lot, bo działa 6500 :x
usuwałem ciasteczka, sprawdzałem na różnych kompach i na VPN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1908 PostWysłany: 19 Lut 2017 14:08 

Spróbuj dla 1 osoby powitalnym zakupić w taryfie Leisure Plus
Ewentualnie napisz na pw sprawdzę co mi wychodzi
Góra
 PM off
farmer lubi ten post.
farmer uważa post za pomocny.
 
      
#1909 PostWysłany: 20 Lut 2017 14:38 

Rejestracja: 20 Lut 2017
Posty: 2
Wysłałem dokumenty (wniosek i zaświadczenie o dochodach oraz dowód osobisty) tydzień temu, dotarły do nich w zeszłą środę, jak na ten moment wygląda czas oczekiwania na jakichś kontakt ze strony banku? Ile trwa oczekiwanie na decyzję o przyznaniu karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1910 PostWysłany: 20 Lut 2017 14:52 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Darek_2003 napisał(a):
janeczek napisał(a):
Po jakim czasie od wysłania dokumentów odezwali się do Ciebie.

Wysłałem dokumenty 16 stycznia, przesyłka dociera do nich 18.01, a telefon od nich był przedwczoraj, tj. 25.01. Kurier ma być dzisiaj (27.01) - tak twierdziła osoba do mnie dzwoniąca i rzeczywiście, wczoraj otrzymałem smsa od firmy kurierskiej o planowanym dzisiaj doręczeniu przesyłki.
Góra
 Profil Relacje PM off
vegeluke uważa post za pomocny.
 
      
#1911 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:17 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
vegeluke napisał(a):
Wysłałem dokumenty (wniosek i zaświadczenie o dochodach oraz dowód osobisty) tydzień temu, dotarły do nich w zeszłą środę, jak na ten moment wygląda czas oczekiwania na jakichś kontakt ze strony banku? Ile trwa oczekiwanie na decyzję o przyznaniu karty?
u mnie świeższy post - w zeszły czwartek dostałam informacje, że moje dane dotarły do nich i je weryfikują. Pare h później jeszcze w czwartek poprosili mnie o wyciąg z konta za ostatnie 3 msc. Odesłałam od razu i dzisiaj dostałam telefon, że kurier jutro przyjedzie do mnie na podpisanie dokumentów :)
Dokumenty wysłałam 3 lutego (zwykły list ekonomiczny, bez żadnych poleconych).
Góra
 Profil Relacje PM off
vegeluke uważa post za pomocny.
 
      
#1912 PostWysłany: 20 Lut 2017 15:27 

Rejestracja: 20 Lut 2017
Posty: 2
czyli wysłałeś dokumenty 3 lutego, dotarły do nich po 3-4 dniach roboczych, dajmy na to 8 lutego a odezwali się do Ciebie 16 lutego czyli trwa to ok 7-8 dni od momentu wpłynięcia do nich dokumentów...
dzięki za info, mam nadzieję, że będzie tak i w moim przypadku
ps. prosili o wyciąg z konta pomimo zaświadczenia o dochodach?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1913 PostWysłany: 20 Lut 2017 16:42 

Rejestracja: 17 Lis 2013
Posty: 182
Co bank, to inne zwyczaje - poprosili to wysłałam. Mi nie robi różnicy, a przynajmniej oni maja więcej argumentów na danie mi tej karty ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1914 PostWysłany: 20 Lut 2017 20:54 

Rejestracja: 18 Maj 2014
Posty: 325
Czy płatności rachunków przez Żabkę tą kartą wliczają się do obrotu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1915 PostWysłany: 20 Lut 2017 20:56 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Tak

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1916 PostWysłany: 20 Lut 2017 20:58 

Tu poza ograniczeniami wynikającymi z regulaminu żabki nie ma żadnych innych przeciwskazań, wszystko nalicza pkt do obrotu: żabka, sprytny, bm, doładowania telefonów, PZU itp
Góra
 PM off  
      
#1917 PostWysłany: 21 Lut 2017 11:00 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
farmer napisał(a):
Człowieka może coś trafić, jak zagłębi się w te bilety...
sytuację mam następującą -
lot z WMI-BVA dla 2 osób. Jak symuluję wykorzystanie powitalnego przy rezerwacji dla jednej osoby, zdejmuje tylko OW. Jak wpisuje 6500 przy rezerwacji dla dwóch osób, zdejmuje RT (cena za lot 340 zł).
Czy ktoś wskaże mi jak sprawić, żeby powitalny zadziałał w dwie strony? Ewidentnie są jeszcze miejsca na ten lot, bo działa 6500 :x
usuwałem ciasteczka, sprawdzałem na różnych kompach i na VPN.

Ja miałem taka sytuacje jak bilet powrotny kosztował powyzej 350PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1918 PostWysłany: 25 Lut 2017 19:58 

Rejestracja: 19 Kwi 2015
Posty: 113
Loty: 10
Kilometry: 14 782
Witam. na interesujący mnie kierunek w czerwcu ( Wenecja) moge wpisać tylko jeden voucher( mam dwa) .Jesli rozdzielę rezerwację na dwie, to na każdej voucher odbija mi około 690 zł. I to mnie satysfakcjonuje ;) I tu moje pytania.Czy jesli będę równoczesnie robić 2 rezerwacje w innych oknach lub na dwóch komputerach to przejdą obydwie? jeśli system pokazuje ze odlicza? Czy zatwierdzając ostatecznie jedną, może mi wyrzucić drugą, jesli kliknę ją z pewnym opóznieniem? Nie chciałabym zralizować jednej rezerwacji.
Na niektóre kierunki można wpisać więcej niż dwa vouchery, jesli systemodliczy maksymalnie 2 vouchery , to pojawia się miejsce na wpisanie trzeciego.
Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1919 PostWysłany: 25 Lut 2017 23:18 

Rejestracja: 25 Lut 2017
Posty: 2
Witam wszystkich,
jestem nowy w temacie korzystania zarówno z kart kredytowych na co dzień jak i używania ich w kontekście zdobywania biletów,punktów etc. Jednak czytając forum zauważyłem, że jest to świetna rzecz żeby przy wykonywanych i tak czynnościach - zakupy, rachunki itp - zbierać rabaty na przeloty. Zainteresowała mnie karta kredytowa Visa Ryanair Aliorbanku, mam pytanie do jej posiadaczy:
Czy jedyną opłatą jest 85zł rocznie ? Nie ma innych prowizji przy płatnościach w sklepach itp? (nie znam się na kk)

Wiele osób pisało, że ta karta nie nadaje się do robienia zakupów zagranicą. Do tego celu jeżeli chodzi o Azję- o ile dobrze rozumiem posty na forum - planuję wyrobić kartę USD kantoru walutowego Alior. Ale karty kredytowej będę potrzebował do kupowania biletów linii lotniczych, rezerwowania hoteli na świecie czy wypożyczania samochodu. Czy do tego nadaje się karta Ryanair?

Bo nie wiem jak mam rozumieć stwierdzenie, że ta karta "nie nadaje się do zakupów za granicą" - chodzi o zakupy w sklepach, czy także właśnie rezerwowanie hoteli, kupowanie biletów lotniczych, wypożyczenie samochodu ?


Ostatnio edytowany przez michzak, 26 Lut 2017 07:52, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1920 PostWysłany: 26 Lut 2017 01:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
e karty kredytowej będę potrzebował do kupowania biletów linii lotniczych, rezerwowania hoteli na świecie czy wypożyczania samochodu. Czy do tego nadaje się karta Rayanera?

Bo nie wiem jak mam rozumieć stwierdzenie, że ta karta "nie nadaje się do zakupów za granicą" - chodzi o zakupy w sklepach, czy także właśnie rezerwowanie hoteli, kupowanie biletów lotniczych, wypożyczenie samochodu ?


Pobierana jest prowizja przy płatności w obcej walucie (3,5%)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4242 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 213  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group