Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 08 Sie 2018 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Wydaje mi się że zmiana dotyczy również starych kart. Ja zostałem poinformowany przez bank o zmianach regulaminu, jednak mam u nich ROR, wiec może to było z tym związane ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#302 PostWysłany: 09 Sie 2018 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Niestety IMHO obowiązuje nowy limit 10 płatności. Ja przynajmniej dostałem informację o zmianie w tabeli opłat z taką właśnie informacją :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 09 Sie 2018 22:57 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
Chyba nie do końca, jak mam za darmo to od teraz mam zacząć robić transakcje? W cennikach innych banków zazwyczaj dopisują 'dla kart wydanych od' tutaj tego brak. A informacje o zmianach tez dostałem a konta nie posiadam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 13 Sie 2018 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2016
Posty: 160
Loty: 409
Kilometry: 357 069
Czy jeżeli wyrobiło się kartę ww promocji "Karta kredytowa przez telefon – to się opłaca“, to nowe cennik będą obowiązywać?

W regulaminie promocji jest zapis:

3. Uczestnicy i warunki promocji
1. Uczestnikiem promocji jest osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych („Uczestnik”),
które spełnią łącznie poniższe warunki:
a) W okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę kredytową nie posiadały dowolnej
głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku,
b) W Okresie przystąpienia do Promocji:
i) Złożą w Multikanałowym Centrum Komunikacji wniosek o wydanie płatniczej Karty kredytowej (pod
numerem telefonu 19999, opłata wg stawek operatora lub przez kontakt z doradcą online w kanale
Video);
ii) Uzyska pozytywną decyzję kredytową w zakresie wydania płątniczej Karty kredytowej;
iii) Zawrą z Bankiem umowę;
2. Uczestnik otrzyma nagrodę jeżeli w okresie 3 miesięcy od zawarcia Umowy z Bankiem dokona co
najmniej 10 transakcji bezgotówkowych Kartą kredytową
(płatności w sklepach stacjonarnych,
internetowych, przelewy z rachunku karty kredytowej lub wypłaty gotówki z rachunku karty kredytowej, z
wyłączeniem usługi FastCash)

4. Nagrody w promocji
1. Uczestnik, który spełni warunki określone w punkcie 3.2 w nagrodę zostanie zwolniony z opłat miesięcznych
za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku posiadania karty. Zwolnienie obowiązuje przez cały okres
posiadania Karty kredytowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu uważa post za pomocny.
 
      
#305 PostWysłany: 20 Sie 2018 20:32 

Rejestracja: 27 Paź 2016
Posty: 15
Cześć,
ma ktoś może pojęcie kiedy aktualizowana jest oferta na klik? Czy jest to na początku miesiąca czy nie ma reguły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 21 Sie 2018 00:03 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
@rzacha

W moim przypadku dostępny (maksymalny) limit do wzięcia na karcie kredytowej, w ofercie "na klik", zwiększył się do wymaganych 10k+ praktycznie z dnia na dzień po tym jak zrobiłem większy "ruch" na koncie (wcale nie chodzi tu o wpływ wynagrodzenia, które w ofercie "na klik" nie jest aż tak istotne ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
 
      
#307 PostWysłany: 26 Sie 2018 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Wiara mam kilka pytań związanych z tą kartą, ponieważ chciałbym ją wyrobić na dniach :-)
Przebrnąłem przez wszystkie 16 stron tematu ale odpowiedzi na nie nie znalazłem...

1. Pierwsze cztery "osobowejścia" w roku kalendarzowym są darmowe. Czyli taka sytuacja: wchodzą dwa razy z dziewczyną do saloniku i już mam limit wykorzystany. Jeżeli będę chciał wejść do kolejnych saloników z dziewczyną to jak to wygląda? Za siebie - wiadomo - płacę 125 zł zgodnie z taryfą. A co ja mam wykorzystany limit 4 darmowych wejść i chcę wejść z dziewczyną? Mogę ją ze sobą zabrać i po prostu wtedy płacę za nią te 125 zł (czyli 125 zł za siebie i 125 zł za nią)?

2. Jak wygląda kwestia tego ubezpieczenia podróżnego na poniższym przykładzie?
Z tego co wyczytałem ubezpieczenie jest aktywowane w następujących przypadkach:
- opłacisz kartą koszty podróży kupując bilet lub
- opłacisz kartą zakwaterowanie lub
- zapłacisz kartą za wynajęcie samochodu lub
- zapłacisz kartą za paliwo w Polsce w dniu wyjazdu.

I teraz mój przykład:
Kupiłem bilet RTW w ramach ostatniej promocji fly4free (Londyn-Sznaghaj-Nowa Zelandia+Wyspy Cooka-Los Angeles-Londyn) kartą kredytową Raiffeisen Polbank WDC.
Załóżmy że płacę za noclegi + samochód tą kartą BZWBK Visa Platinum tylko w Nowej Zelandii (podczas ww. podróży) i wtedy jak wygląda czas ubezpieczenia? Ubezpieczenie wtedy dotyczy podróży podczas całego biletu (czyli trasa Londyn-Londyn; cała ta trasa RTW jest na jednym bilecie) czy tylko samego pobytu w Nowej Zelandii? Bo np. przy tym bilecie RTW to w Los Angeles bedę tylko 8h (za dnia) więc nawet nie będę miał możliwości aktywacji ubezpieczenia :D A jednak ubezpieczenie na całą podróż będę potrzebował :D

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wskazówki!
pozdrawiam
poszwin
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 26 Sie 2018 17:11 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
1. Tak
2. Ubezpieczenie jest na podróż zagraniczną czyli od wyjazdu z kraju (lub zakupu uprawniającego do ubezp. jeżeli nastąpi za granicą) do momentu powrotu do kraju. Co i ile masz kupić sprawdź w swoich warunkach ubezp. bo każdy może mieć inne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 26 Sie 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
To jeszcze jedno pytanie co do ubezpieczenia na moim drugim przykładzie.
Mam wykupione bilety lotnicze do Jordanii (dokładnie Ryanair do Eilatu). Po przylocie spędzamy noc w Eilacie ale na drugi dzień z samego rana wybieramy się do Jordanii i tam od razu chcemy wypożyczyć samochód. Samochód chcę zaklepać przez internet i go opłacić od razu (czy od razu z chwilą rezerwacji pobierze mi opłatę za wypożyczenie? Dawno nie wypożyczałem samochodu za granicą bo zazwyczaj poruszam się lokalnymi środkami transportu).
Z jaką chwilą uruchamia mi się ubezpieczenie? Z chwilą wylotu z Polski?
Zgodnie z OWU:
Warunkiem objęcia Ubezpieczonego ochroną ubezpieczeniową jest opłacenie w całości za pomocą Karty wystawionej na nazwisko Ubezpieczonego co najmniej jednego z następujących kosztów:
4) wynajęcia samochodu za granicą, lub (...).
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
poszwin
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 29 Sie 2018 19:36 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 5
Dzień dobry forumowicze,

ciekawi mnie jaką ofertę przedstawi BZWBK po rebrandingu na bank Santander, czy utrzymają kartę Visa Platinum (wraz z kartą Priority Pass), czy też z niej zrezygnują?
Zapytałem Google, jak wygląda sytuacja z kartami prestiżowymi w innych krajach, w których dostępny jest bank Santander i wyniki z pierwszej strony podpowiadają, że np. w Wielkiej Brytani Santander oferuje kartę "Santander World EliteTM Mastercard®" (https://www.santander.co.uk/uk/credit-cards) - z wejściami do saloników lotniskowych.
Ciekawe, czy i u nas zawita i zastąpi Visę Platinum, czy też polski oddział Santandera utrzyma Visę Platinum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 29 Sie 2018 20:31 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@tha żaden znany mi bank po zmianie nazwy czy przejęciu nie zmieniał zbytnio oferty. I myślę że podobnie będzie z WBK. Santander od dawna jest głównym udziałowcem więc nie widzę związku z rebrandingiem a zmianą oferty.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 29 Sie 2018 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Liczę na dodanie MC World Elite, może z nieograniczonym PP - biorąc pod uwagę hojność BZWBK w rozdawaniu Visy Platinum może uda się załapać nam, zwykłym zjadaczom chleba :)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#313 PostWysłany: 07 Wrz 2018 12:05 

Rejestracja: 27 Paź 2016
Posty: 15
Czy karte priority pass z wbk trzeba jakos aktywowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 07 Wrz 2018 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
nie, dostajesz i mozesz od razu korzystac
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 08 Wrz 2018 15:20 

Rejestracja: 29 Sie 2018
Posty: 5
-- 08 Wrz 2018 15:11 --

Mareckipl napisał(a):
Liczę na dodanie MC World Elite, może z nieograniczonym PP - biorąc pod uwagę hojność BZWBK w rozdawaniu Visy Platinum może uda się załapać nam, zwykłym zjadaczom chleba :)


Póki co bez żadnych zmian w obrębie nowości.
Jedynie wizerunek karty uległ zmianie. Nowy wygląd karty Visa Platinum z banku Santander Bank Polska:

Image

Link do karty:
https://santander.pl/karty-platnicze/ka ... ytowe.html

-- 08 Wrz 2018 15:20 --

Wersja większa (nie mogę edytować poprzedniej wiadomości):

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 08 Wrz 2018 15:25 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Raczej bym nie liczył na żadne zmiany z związku ze zmianą nazwy na Sanander. Tutaj między innymi. chodziło o płacenie za licencje (tak w bardzo wielkim uproszczeniu) do nazwy a nie o jakieś zmiany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 13 Wrz 2018 20:50 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Czy ja to dobrze rozumiem: karta jest gratis (Opłata 500 zl nie jest pobierana pod warunkiem dokonania (i nieodwołania) minimum 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.). W promocji Karta kredytowa przez telefon – to się opłaca - edycja III trwającej do końca roku, będzie gratis (Uczestnik, który spełni warunki określone w punkcie 3.2 w nagrodę zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku posiadania karty. Zwolnienie obowiązuje przez cały okres posiadania Karty kredytowej.). Pozostaje tylko opłata 15 zł za wznowienie.
I ciekawe jak jest interpretowany pkt regulaminu: w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę kredytową nie posiadały dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku. Dziś zamknąłem inna kartę kredytową, usłyszałem, że od dziś jej nie mogę używać, ale rach. karty będzie widoczny jeszcze przez miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 14 Wrz 2018 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Dziś i ja zdobyłem kartę:)
Procedura była taka:
Telefon na 19999, Pan kulturalnie odmówił, twierdząc, że 10k musi być netto i to jest absolutne minimum.
Drugi mój telefon 3 minuty później. Podaję przy weryfikacj swoje brutto i wszystko przechodzi. Uśmiecham się do momentu, w którym Pani na infolinii mnie poinformowała, że muszę się udać do banku w celu weryfikacji. W banku byłem po godzinie, bardzo miła rozmowa o wszystkim i o niczym. Pani poprosiła o zalogowanie się na kompie w oddziale i przesłanie do niej PDF z przelewu wypłaty. Przelew nie spełniał wymagań, ale Pani nic nie powiedziała na ten temat!
Po 20 minutach w oddziale i trzykrotnym przytaknięciu, że rozumiem, że PP jest 4x1 lub 1x4 wyszedłem z wypełnionymi dokumentami i zapewnieniem o otrzymaniu karty DLHen do wtorku.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#319 PostWysłany: 15 Wrz 2018 10:37 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Ciekawe czy podobny manewr przejdzie na działalności :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 15 Wrz 2018 11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
krzychfra napisał(a):
Czy ja to dobrze rozumiem: karta jest gratis (Opłata 500 zl nie jest pobierana pod warunkiem dokonania (i nieodwołania) minimum 10 transakcji (z wyjątkiem przelewów z rachunku karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.). W promocji Karta kredytowa przez telefon – to się opłaca - edycja III trwającej do końca roku, będzie gratis (Uczestnik, który spełni warunki określone w punkcie 3.2 w nagrodę zostanie zwolniony z opłat miesięcznych za Kartę kredytową naliczanych od drugiego roku posiadania karty. Zwolnienie obowiązuje przez cały okres posiadania Karty kredytowej.). Pozostaje tylko opłata 15 zł za wznowienie.
I ciekawe jak jest interpretowany pkt regulaminu: w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o kartę kredytową nie posiadały dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku. Dziś zamknąłem inna kartę kredytową, usłyszałem, że od dziś jej nie mogę używać, ale rach. karty będzie widoczny jeszcze przez miesiąc.


Liczy się okres od momentu rezygnacji z karty, a nie od momentu faktycznego zamknięcia konta z nią powiązanego. Czyli w Twoim przypadku: od dzisiaj. O Platinum będziesz mógł wnioskować 15 grudnia (w praktyce pewnie w poniedziałek 17.12).
Góra
 Profil Relacje PM off
krzychfra uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group