Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wejścia do saloników w ramach PP są rozliczane wg. roku kalendarzowego


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lis 2014 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
idealna dla rodzin/grup:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,
http://static3.bzwbk.pl/asset/R/D/L/RDL ... _52763.PDF


Ostatnio edytowany przez ume 04 Lut 2020 14:12, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Lis 2014 21:24 

Kurcze kusi
Kod:
Opłata roczna za kartę w pierwszym roku
karta główna    500,00 zł
ZWOLNIENIA    Opłata nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty.

Opłata miesięczna za kartę w kolejnych latach (pobierana w trybie miesięcznym)
karta główna    42,00 zł
karta dodatkowa    16,00 zł
ZWOLNIENIA    Opłaty za karty główną lub dodatkową nie są pobierane pod warunkiem rozliczenia w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym minimum 5 transakcji wykonanych daną kartą (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej)


choć spory prysznic bo:

Kod:

Karta kredytowa Visa Platinum

    dla Klientów uzyskujących powyżej 10 000 zł dochodu

Raczej miesięcznie, choć nie jest to tak jasno określone jak w

Kod:
Karta kredytowa Visa Platinum Porsche

    karta dla użytkowników samochodów marki Porsche
    dla Klientów o miesięcznych dochodach powyżej 15 000 zł


http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/kar ... ytowe.html
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lis 2014 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
Można jeszcze zarobić ;)
http://www.bzwbk.pl/oszczednosci-i-inwe ... karta.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lis 2014 21:53 

póki co nie ma tematu bo
Kod:
 Aby zamówić kartę kredytową Visa Platinium wystarczy:

    mieszkać i uzyskiwać dochody w Polsce
    uzyskiwać miesięczne dochody netto w wysokości nie mniejszej niż 10 000 złotych
    być osobą pełnoletnią i posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych



Kod:
poproś pracodawcę o wyliczenie tej kwoty lub wypełnienie zaświadczenia o zarobkach


jak da się ominąć w co wątpię wtedy koniecznie pisz
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Lis 2014 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Ktoś próbował skorzystać z tego w BZ WBK?

(2 pytanie) http://www.bzwbk.pl/przydatne-informacj ... nicze.html
i ewentualnie:
http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/ ... ansza.html


Mam Visę Platinium z mBanku, którą kiedyś można było łatwo zdobyć i może taki sposób pozwoli omiąć wymóg dochodowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lis 2014 10:41 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Kod:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,
kolejne wejścia – 125,00 zł (za jedną wizytę każdej z osób)

W mBanku do karty Elite jest PP bez limitów, dodatkowo moneyback 5%. A koszt roczny tylko 400zł wyższy (a karta zupełnie darmowa przy obrocie rocznym 90k).

Edit: OK, doczytałem że warunki zwolnienia z opłaty w BZWBK bardzo łatwe do spełnienia: po 1 rokiu wystarczy 5 dowolnych transakcji w miesiącu.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Lis 2014 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
mucha napisał(a):
Kod:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,
kolejne wejścia – 125,00 zł (za jedną wizytę każdej z osób)

W mBanku do karty Elite jest PP bez limitów, dodatkowo moneyback 5%. A koszt roczny tylko 400zł wyższy (a karta zupełnie darmowa przy obrocie rocznym 90k).

Edit: OK, doczytałem że warunki zwolnienia z opłaty w BZWBK bardzo łatwe do spełnienia: po 1 rokiu wystarczy 5 dowolnych transakcji w miesiącu.


Tylko dochód 20k netto :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 19 Lis 2014 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
dzięki za informację - wygląda obiecująco, choć regulamin nie jest do końca jasny. Z jednej strony, w tabelce w par. 3 ust. 7 jest mowa o bezpłatnych poerwszych 4 wejściach w roku kalendarzowym (domyślam się, że chodzi o 2015 r.), ale z drugiej, w par. 4 ust. 1 mowa jest o nie pobieraniu opłat za wejście do saloników "w okresie trwania promocji", a ten - zgodnie z par. 1 ust. 3 - trwa od dnia 15 września 2014r. do 31 grudnia 2014r. Trzeba to zatem najpierw wyjaśnić. Zakładam raczej, że w par. 1 ust. 3 chodziło im o wskazanie okresu, w ciągu którego mozna występować o wydanie karty kredytowej wraz z kartą PP uprawniającą do wskazanych w par. 3 ust. 7 bezpłatnych 4 wejść. Jeśli tak jest w istocie, to fajna sprawa. W związku z zakończeniem współpracy między Citi i M&M nic mnie już w zasadzie nie będzie trzymać w tym banku, więc byłaby zachęta do przeniesienia się do BZWBK, jako banku dodatkowego (głównym jest MBank).

Przy okazji, czy oprócz BZ WBK i Mbanku znacie inne banki w Polsce, które do kart kredytowych dodają kartę PP, albo w inny sposób umożliwiają wstępy do saloników?

Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Lis 2014 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
byłem dzisiaj w oddziale, wszystko "cacy" tylko że wymagają zaświadczenia o dochodach na kwotę powyżej 10.000zł z ostatnich 3msc ;-/ same wpływy na konto nie wystarczą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Zaświadczenie potrzebne do założenia kart czy chciałeś przenieść kartę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:34 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Jak rozumiecie zapis:
Kod:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,


Bo brzmi to troche jakby chodzilo o cztery pojedyncze wejscia - czyli albo 1 x 4 osoby albo 4 x 1 osoba albo 2 x 2.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 21 Lis 2014 13:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
xyrxis napisał(a):
Jak rozumiecie zapis:
Kod:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,


Bo brzmi to troche jakby chodzilo o cztery pojedyncze wejscia - czyli albo 1 x 4 osoby albo 4 x 1 osoba albo 2 x 2.


Ja rozumiem to jako 4x4osoby (z tym że liczba osób może być mniejsza czyli 4x1, 4x2 lub 4x3 osoby)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Lis 2014 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Nie taki diabeł straszny, o ile wykonuje się wolny zawód. Byłem dziś w banku i pozytywną decyzję dostałem na miejscu, po wypełnieniu kilku oświadczeń. Osoby wykonujące wolny zawód nie muszą dawać żadnych zaświadczeń o wysokości dochodów. Bank ma swój algorytm i na podstawie czasu wykonywania tego zawodu obliczają sami średni dochód. W moim wypadku wystarczającym było w zasadzie zaświadczenie z mojej izby zawodowej. Karta powinna przyjść za ok. 10 dni. Szkoda tylko, że w tym roku nie mam już żadnych planów lotniczych :-(
Pozdrawiam, Bartek
Wysłane z Lumii przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
essus uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 28 Lis 2014 18:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
BZWBK ma niezłe tempo - 3 dni temu pisałem o przyjęciu mojego wniosku, a dziś przyszły już obie karty. Tu dodatkowy plus dla banku, bo zamiast zwyklej koperty, jak to zwykle bywa, karty zapakowane były w eleganckie pudełko. Niby nic, a człowiek czuje się jakiś taki doceniony :D
Jak tak dalej pójdzie, to mnie jeszcze przekonają do otwarcia u nich rachunku...
Wysłane z Lumii przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off
essus uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 29 Lis 2014 11:49 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
mBank też swoje karty Elite wysyła kurierem i w eleganckim pudełku, razem z kartą PP. Co śmieszne: nadawcą w tym przypadku jest... właśnie BZ WBK :D

tropikey napisał(a):
Jak tak dalej pójdzie, to mnie jeszcze przekonają do otwarcia u nich rachunku...

Poczytaj o podwyżce w ich TOiP od stycznia - poszaleli. Poza tym mają beznadziejne kursy walut dla transakcji kartowych (podobnie jak mBank i Citi).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Lis 2014 12:49 

Rejestracja: 09 Wrz 2013
Posty: 15
smieci napisał(a):
xyrxis napisał(a):
Jak rozumiecie zapis:
Kod:
pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w roku kalendarzowym – bez opłat,


Bo brzmi to troche jakby chodzilo o cztery pojedyncze wejscia - czyli albo 1 x 4 osoby albo 4 x 1 osoba albo 2 x 2.


Ja rozumiem to jako 4x4osoby (z tym że liczba osób może być mniejsza czyli 4x1, 4x2 lub 4x3 osoby)


Wg informacji z banku, chodzi o 4 pojedyncze wejścia, czyli 1 x 4 osoby albo 4 x 1 osoba albo 2 x 2.
W tym roku kalendarzowym nie ma limitu, bo opłata wchodzi to tabeli opłat dopiero od 1 stycznia 2015 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Lis 2014 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
oj, to nieładnie, tym bardziej, że regulamin nie daje - moim zdaniem - podstaw do takiego podejścia. W par. 3 ust. 7 jest tabelka, a tam zapis następujący: "pierwsze cztery wejścia (tj. wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie – w tym Posiadacza i/lub Gości) w
roku kalendarzowym – bez opłat, kolejne wejścia – 125,00 zł (za jedną wizytę każdej z osób)".
Skoro "wejściem" jest "wizyta w saloniku max. 4 osób łącznie - w tym Posiadacza", to znaczy, że "pierwsze cztery wejścia", to pierwsze cztery "wizyty w saloniku max. 4 osób łącznie - w tym Posiadacza".
Skontaktuję się w tej sprawie z bankiem, bo jeśli rzeczywiście tak rozumieją zapisy regulaminu, jak opisał Vitto, to robią to niezgodnie z regulaminem. W tej sytuacji, albo muszą zastosować się do regulaminu, albo ten regulamin zmienić.

Pozdrawiam, Bartek

-- 01 Gru 2014 12:54 --

tropikey napisał(a):
Skontaktuję się w tej sprawie z bankiem, bo jeśli rzeczywiście tak rozumieją zapisy regulaminu, jak opisał Vitto, to robią to niezgodnie z regulaminem.


zatem zrobiłem, jak zapowiedziałem i otrzymałem już odpowiedź:
"W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, że zgodnie §3 pkt 7 Regulaminu [...] ma Pan prawo do czterech darmowych wejść do saloników samemu, bądź z max. czterema osobami towarzyszącymi (czyli czterech wejść 1 do 4 osób każdorazowo). Tym samym potwierdzam Pańską interpretację ww. przepisu".

Reasumując, z powyższej odpowiedzi wynika, że w przypadku każdego z czterech bezpłatnych wejść, salonik mogą odwiedzić maksymalnie 4 osoby (oczywiście, łącznie z posiadaczem karty). W tej sytuacji jestem ukontentowany :D
Góra
 Profil Relacje PM off
essus uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 19 Gru 2014 20:13 

Rejestracja: 19 Gru 2014
Posty: 4
2 lata temu przysyłali kurierem w ładnym tłoczonym pudełeczku z piórem wiecznym, wiec bardzo fajnie.
Co do PP polecam, działa i faktycznie w 2015 będa 4 wejścia, do 4 osób każde.
Karta bardzo fajna, oprócz tego ma dobry pakiet ubezpieczeń, korzystałem wielokrotnie z assistance domowego, assistance w podróży i mogę polecić. Teraz utrzymać też łatwo, tylko 5 transakcji. Kiedyś było chyba 36tys albo 72 tys rocznego obrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:12 

johnsonpl napisał(a):
2 lata temu przysyłali kurierem w ładnym tłoczonym pudełeczku z piórem wiecznym, wiec bardzo fajnie.
Co do PP polecam, działa i faktycznie w 2015 będa 4 wejścia, do 4 osób każde.
Karta bardzo fajna, oprócz tego ma dobry pakiet ubezpieczeń, korzystałem wielokrotnie z assistance domowego, assistance w podróży i mogę polecić. Teraz utrzymać też łatwo, tylko 5 transakcji. Kiedyś było chyba 36tys albo 72 tys rocznego obrotu.


Trochę dziegciu w łyżce miodu, dla przypomnienia:
Kod:
 Aby zamówić kartę kredytową Visa Platinium wystarczy:

    mieszkać i uzyskiwać dochody w Polsce
    uzyskiwać miesięczne dochody netto w wysokości nie mniejszej niż 10 000 złotych
    być osobą pełnoletnią i posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych



Kod:
poproś pracodawcę o wyliczenie tej kwoty lub wypełnienie zaświadczenia o zarobkach
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Gru 2014 01:36 

Rejestracja: 19 Gru 2014
Posty: 4
zgoda, cos za cos...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 888 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group