Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Visa free do Angoli
#1 PostWysłany: 14 Lis 2023 21:10 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22255
Nie wiem, jak to przeszło bez echa

https://www.trtafrika.com/business/ango ... m-15241932

The 90-day visa-free stay in Angola is granted to people arriving in the country exclusively for tourism purposes.

Europe has 35 countries on the list. They include Türkiye, Russia, Germany, Sweden, Switzerland, the Vatican State, the Czech Republic, Luxembourg, Hungary, the Netherlands, Monaco, Belgium, Denmark, Spain, Great Britain and Ireland.

Other European nations on the list are Norway, Estonia, Finland, Austria, Bulgaria, Croatia, Slovakia, France, Greece, Ireland, Latvia, Lithuania, Malta, Poland, Romania, Cyprus, Slovenia, Iceland, Italy and Portugal.


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 14 Lis 2023 22:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
10 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#2 PostWysłany: 14 Lis 2023 21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5453
HON fly4free
@Zeus Po prostu, dla 10% użytkowników tego forum to kierunek na samodzielny wyjazd. Dla pozostałych 90% co najwyżej ciekawostka, bo i tak tam nie pojadą, bo drogo, malaria, mówią po portugalsku, etc ;).
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lis 2023 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1981
Loty: 847
Kilometry: 1 919 186
platynowy
Właśnie czytałem gdzieś niedawno, że ktoś wjechał lądem do Cabindy bez wizy. Doskonała wiadomość, bo chciałem się tam wybrać w 2024 lub 2025.
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 14 Lis 2023 22:22 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8824
Loty: 988
Kilometry: 945 167
platynowy
Jak znowu wrzucą Luandę spod domu w okazjach milowych za 30 tys. mil + ok. 500 PLN dopłat to też lecę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Lut 2024 15:11 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 68
Loty: 288
Kilometry: 529 188
Wróciłem kilka dni temu po 2 tygodniach w Angoli. Wrzucę relację za kilka dni. Wszystko bardzo sprawnie. Angola po utracie wartości kwanzy jest obecnie jednym z tańszych krajów na świecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
10 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group