Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Relacja miesiąca LUTY
Ankieta zakończyła się 14 Mar 2016 21:50
1) Bliski i Daleki Wschód - podróże z klasą
2) Islandia, zima, namiot - przygoda! Luty 2016
3) West Coast 2015 - Go Big or Go Home! :)
4) Etiopia - kraj najdroższy, kraj najtańszy
5) Od arabskiego przepychu po filipiński ascetyzm
6) Rallye du Maroc- czyli 7 dni na drogach i bezdrożach Afryki
7) Alta – Planowo zorzowo i urodzinowo
8) Biuro podróży Janusz Travel serdecznie zaprasza na Seszele!
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:25 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Tak jak pisze Szymon - ze względu na to że nominowaliscie moją relację nie wypadało mi brać udziału w organizacji tej edycji konkursu. Co wypadło o tyle niefortunnie że akurat w tym miesiącu Szymon jest na wyjeździe. Niemniej w kolejnych edycjach zapewnimy wzorową organizację :)

Jako uczestnik dziękuję zaś za Wasze głosy i znalezienie się w gronie tak świetnych autorów :) Cieszę się że relacja się podobała

Wysłane z mojego JY-G4S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:27 

@Washington -trzymam za słowo odnośnie tej wzorowej organizacji przez szymonpoznan1, bo na razie (nie chodzi tylko o ten konkurs) przyznasz, że organizacja kuleje, szkoda.
Góra
 PM off  
      
#23 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
@singielka_1976 Nie przesadzaj.. jest ok - konkursy śmigają aż miło - a wyjazd każdemu należy się jak psu buda.
A wyniki dokładnie każdy widzi - to nie Białoruś żeby coś się miało zmieniać :) (jak kiedyś napisano)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2015
Posty: 41
Loty: 32
Kilometry: 41 083
Ci, którzy głosowali znają wyniki konkursu :)
gratuluję wszystkim na podium :)
_________________
RELACJA Z IRLANDII http://www.fly4free.pl/forum/irlandia-na-weekend,1511,69282
RELACJA Z MAROKO http://www.fly4free.pl/forum/rallye-du-maroc-czyli-7-dni-na-drogach-i-bezdrozach-afryki,213,89280

Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@tom971 nie wiem, jak można się domyślić, że @szymonpoznan1 nie ma możliwości technicznych oficjalnie ogłosić wyników (bo "koń, jaki jest, każdy widzi" to mało eleganckie rozwiązanie w stosunku zwycięzców i osób chcących im nareszcie pogratulować), a nie że np. nastąpiło jakieś zawirowanie - jak chyba we wrześniu zeszłego roku... PW słać? ;-)

E: @marcino123 Lubię! :-) Dołączam się do gratulacji dla tych poza "pudłem" i czekam na możliwość pogratulowania jedynej osobie z "mojej" trójki, która stanęła na stopniu.


Ostatnio edytowany przez Kara, 16 Mar 2016 17:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Mar 2016 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
To ja w takim razie chciałbym serdecznie pogratulować wszystkim nominowanym w edycji lutowej a szczególnie całej trójce, na którą oddałem swoje głosy, a która w komplecie znalazła się poza podium.
Dobrze się czytało i niejedna z Waszych relacji dostarczyła inspiracji do kolejnych podróży.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Mar 2016 17:01 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Osobom, które narzekają chciałbym przypomnieć jak wyglądała organizacja konkursów jakiś czas temu ... Jak dla mnie jest ok (to nie wybory prezydenckie) i chwała @szymonpoznan1 za odpowiedź mimo 100mb netu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Mar 2016 17:54 

tom971 napisał(a):
@singielka_1976 Nie przesadzaj.. jest ok - konkursy śmigają aż miło - a wyjazd każdemu należy się jak psu buda.
A wyniki dokładnie każdy widzi - to nie Białoruś żeby coś się miało zmieniać :) (jak kiedyś napisano)


Ojojoj, czujni koledzy-obrońcy jak zwykle na posterunku ale chyba jednego zabrakło, gdzież mój "ulubieniec"? :lol:

I czy gdziekolwiek kwestionuję czyjś wyjazd??? NIE.
Wyrażam swoją opinię, mogę? Dziękuję.
Poza tym może są tu osoby, które nie głosowały a chciałyby wiedzieć kto zwyciężył? Czy może z założenia im odbierzesz to prawo?

Ale skoro już zostałam wywołana do tablicy to tak tylko przypomnę, że ostatnio były akcje z baaardzo opóźnionym wysyłaniem nagród za konkurs grudniowy, niby nic, bo one pewnie prędzej czy później byłyby wysłane ale jakoś tak jednak nie halo.
Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy raz kiedy obsługa tego forum ma spore opóźnienie mimo swoich solennych obietnic, że coś zrobi, np. z terminowym wystawieniem konkursów czy przeliczaniem reputacji.
Wielka szkoda, że tu lajkować nie można, klakierzy będą niepocieszeni :D .
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Mar 2016 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
@singielka_1976 serio? Ludzie przebywają tutaj z pasji, zaciekawienia i poświęcają swój prywatny czas, kiedy mogą. A Ty z pretensjami że nikt nie siedzi tutaj 24h.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Mar 2016 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@seba jeśli "koń, jaki jest, każdy widzi", to wyniki (przy użyciu skomplikowanej techniki copy-paste) może ogłosić dowolny przedstawiciel ADModeracji (poza Washingtonem - wyjaśnienie powyżej), kopiując także fragment z innego wątku, że Szymon wraca (chyba) po 20.03. i wtedy zajmie się nagrodami.

Roboty na jakieś max. 30 sek. i brak nieeleganckiej ciszy. Co za problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Mar 2016 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
singielka_1976 napisał(a):
.. czujni koledzy-obrońcy jak zwykle na posterunku ale chyba jednego zabrakło, gdzież mój "ulubieniec"? :lol:

Nie wiem o kim piszesz, ale dobrze że nie wymieniasz imienia Jego nadaremno.
No tak już mam, gdy widzę bezmyślny atak na forum, ulicy czy gdziekolwiek indziej

Reszta bez komentarza
Bez odbioru
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 21 Mar 2016 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
szymonpoznan1 napisał(a):
Wyniki jakie sa kazdy widzi. Oficjalne ich ogloszenie, z informacja i kontaktem w sprawie nagrod ogarne w niedziele jak tylko przekrocze Polska granice i wlacze komputer.


Ooo-bie-caaa-łeś, ooo-bie-caaa-łeś... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 21 Mar 2016 11:27 

Jeśli ktoś nie widzi wyników to informuję, że Islandia pod namiotem ma najwięcej głosów. Seszele na drugim miejscu, a Don Bartos na czwartym.
Góra
 PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Mar 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W końcu długo oczekiwane ogłoszenie wyników:

Miejsce 1:

2) Islandia, zima, namiot - przygoda! Luty 2016
Autor: @niciej
Link: viewtopic.php?t=89383

Miejsce 2:

8) Biuro podróży Janusz Travel serdecznie zaprasza na Seszele!
Autor: @Washington
Link: viewtopic.php?t=85438

Miejsce 3:

3) West Coast 2015 - Go Big or Go Home! :)
Autor: @Maxima0909
Link: viewtopic.php?t=84437

Zwycięzca konkursu otrzymuje kamerkę Xiaomi: http://www.fly4free.pl/marzy-ci-sie-gop ... ternatywa/
a wszyscy autorzy nominowanych relacji otrzymają koszulkę lub ręcznik szybkoschnący (do wyboru) - wszystkich uczestników proszę o przesłanie na PW adresów do wysyłki oraz informacji czy wybierają ręcznik czy koszulkę (w tym wypadku także o podanie rozmiaru).

W imieniu całej moderacji serdecznie gratuluję zwycięzcy i wszystkim autorom prac nominowanych do konkursu.
Dziękujemy również tym, którzy przeczytali relacje i oddali głos.

W swoim imieniu raz jeszcze przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników - spowodowane wyjazdem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Mar 2016 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
@szymonpoznan1 Lubię + Pomógł + Dzięki! :-)

Gratulacje dla całej trójki zwycięzców! Plus szczególne podziękowania dla Prezesa Janusz Travel za wkład w budowę pozytywnego wizerunku "Januszów" i "Grażynek" w Afryce! :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 04 Maj 2016 17:14 

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 381
niebieski
Kiedy można spodziewać się wysyłki nagród;)?
Góra
 Profil Relacje PM off
szpulatek lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 04 Maj 2016 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 372
Loty: 95
Kilometry: 232 936
niebieski
niciej napisał(a):
Kiedy można spodziewać się wysyłki nagród;)?

dobre pytanie...
_________________
Moje relacje:
2017 - Tajlandia/Kambodża
2016 - Bałkany
2015 - Zachodnie Wybrzeże USA
2014 - Maroko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group