Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:09 
Awatar użytkownika

Loty: 3
Kilometry: 3 679
niebieski
wszystko sie zgadza. tylko trzeba brać opcje w kierunku lotniska że jeden autobus nie przyjechał a drugi sie spoźnia i robi sie z czasem nie wesoło. Wiec + 2 eur i można bezpośrednio z dw. Termini.
 Profil Relacje PM off  

#442 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:06 

Loty: 18
Kilometry: 23 278
niebieski
Gundzi napisał(a):
Koszty dojazdu:
- Fiumicino -> Rzym 1.30€ + 1.50€
- Rzym -> Fiumicino 1.50€ + 2.20€

Tyle, że na stronie Cotrala połączenie Aeroporto di Fiumicino -> EUR Magliana "wyceniono" na €2,80 (30km) Jadąc kolejką z Lido Centro w stronę centrum Rzymu też można się przesiąść na metro B min. na stacji EUR Magliana i jechać dalej wciąż na jednym bilecie. I jeszcze jedna kwestia - czas; w godzinach szczytu i poza nimi również, dużo szybciej dojedziesz Cotral'em do Lido Centro (11km i mniej zatłoczone drogi w szczycie) i potem kolejką do EUR Magliana, niż na Maglianę bezpośrednio Cotralem...
Ale fakt, że takie połączenie funkcjonuje. Zresztą warto prześledzić połączenia Cotrala z lotniska bo np. jest też połączenie, o którym tu jeszcze nie mówiono - ze stacją Metra A Cornelia (w dni powszednie kurs mniej więcej co godzinę) bilet za €3,40 i jesteście 2 stacje metra od Watykanu, przydatne dla osób które mają noclegi w tamtej okolicy
 Profil Relacje PM off  

#443 PostWysłany: 08 Lip 2018 19:09 

Zapytam bo nie znalazłem. Jak jest z punktualnością autobusów Terravision. Odjazd z dworca Termini o 11,35 w środę. Dojedzie wg rozkładu, o tym czasie będą korki ? I jeszcze jedno pytanie. Sprzedają tyle biletów na określona godzinę ile jest miejsc? Wyjazd w przyszłą niedzielę i są bilety.
 Profil Relacje PM off  

#444 PostWysłany: 09 Lip 2018 11:37 

Kilka lat temu miałem nieprzyjemną sytuację z Terravision. Nie byłem w stanie wejść do autobusu bo toczyły się walki emerytów o wolne miejsca z powodu sprzedaży zbyt dużej ilości biletów na jedno połączenie (wtedy miejsca nie były numerowane - nie wiem jak jest teraz).

W efekcie wydałem pieniądze na usługę która nie została zrealizowana i musiałem skorzystać z połączenia pociągiem.

Wysłane z mojego Pixel XL przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
Darek9634 uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 444 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość