Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 15 Paź 2017 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
no dużo i tanio :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#102 PostWysłany: 15 Paź 2017 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Marek696 napisał(a):
Witam,
czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś towarzystwo ubezpieczeniowe z wysokimi sumami ubezpieczenia na wyjazd do Wietnamu, Kambodży i Tajlandii po przystępnej cenie? Wyjazd na miesiąc.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

tanio+dużo ≠ dobrze
to się na 100% sprawdzi w przypadku Gothaer :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 10 Wrz 2018 13:18 

Rejestracja: 10 Wrz 2018
Posty: 2
Cześć!
Lecimy z mężem do Wietnamu na 5 miesięcy. Szukamy jakiegoś fajnego ubezpieczenia na ten okres. Możecie nam coś polecic? Głowa już boli od przegladania wszystkich stron ubezpieczycieli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 11 Wrz 2018 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Jak macie do 30 lat, to Euro26 SPORT Extra (tylko ta wersja).

Powyżej jest gorzej z ofertami, popatrzcie na Axa-Assistance -30% (kod do znalezienia na forum) lub Allianz. :P

Planety nie bierzcie, chyba kiepsko stoicie z kasą, to lepsze niż nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 07 Lis 2018 22:34 

Rejestracja: 07 Lis 2018
Posty: 2
Witam, w związku z tym że szykuję kolejny wyjazd, tym razem do Tajlandii, zastanawiam się nad ubezpieczeniem.
Sytuacja jest taka, że mam średnio kilka wyjazdów w roku, w tym narty (za granicą, również off-piste), rower górski (Polska i zagranica) oraz turystyka (szeroko rozumiany Świat).
Ponadto z przyczyn niezwiązanych z wyjazdami mam zawsze wykupione Euro26 Sport.

Dotąd na każdy wyjazd (narty, rower, turystyka) dokupowałem odpowiednie ubezpieczenie (ze względu na względnie kiepskie warunki na Euro26 Sport).
Teraz widzę, że może bardziej się opłacić wykupienie czegoś porządnego na cały rok.
Rozważam między PZU Bezpieczny Powrót a Euro26 Sport Extra. Dodatkowo słyszałem, że można dosyć korzystnie dobrać ubezpieczenie do karty kredytowej (u mnie - Visa w mBanku) ale nie wiem jak to z tym jest

Co jeszcze powinienem rozważyć? Jakie jeszcze czynniki poza przejrzeniem tabelek OWU powinny decydować?

Przyznam że nie mam rozeznania ani doświadczenia, bo dotąd szczęśliwie nigdy nie musiałem korzystać z ubezpieczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 08 Lis 2018 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Wszystko jest w temacie "Ubezpieczenie podróżne", a jak nie chce się czytać, to sport extra. Nie ma konkurencji.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 08 Gru 2018 22:14 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 2
Wybieram sie na roczna podroz do Azji poludniowo-wschodniej. Czy ktos moze polecic dobre ubezpieczenie na tak dlugi okres? Z gory dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 09 Gru 2018 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Oryginalne pytanie, nie było tu jeszcze takiego.

Podaj chociaż więcej szczegółów, co do swojego wieku, wymagań itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 04 Sty 2019 17:57 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 8
Witam wybieram się w listopadzie 2019 roku na półroczną podróż po Azji Płd-Wsch. Głównie będzie to Wietnam, Tajlandia, Laos, Filipiny, Kambodża. Wyprawa będzie budżetową opcją zwiazana z autostopowaniem, spaniem pod namiotem, zajadanie sie glownie streetfoodem. Pewnikiem jest nurkowanie itd. Chodzi mi o ubezpieczenia, ktore sprawdzily sie w tych miejscach. W czasie wyjazdu bede mial 24-25 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 05 Sty 2019 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Podawałem wyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 110 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group