Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:54 
Awatar użytkownika

Loty: 37
Kilometry: 86 073
złoty
Podobnie jak wystarcza w większości innych przypadków, kiedy trzeba wyrobić odpowiedni obrót. ;)
Na początek można zagłębić się w kilka wątków poświęconych płatnościom i kartom na forum.

#422 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:57 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Ostatnio na tym forum przeważają opinie, że wyrabianie obrotu "to głupota", wystarczy postraszyć przed rocznicą zerwaniem umowy o kk ;) :twisted:
 Profil Relacje PM off  

#423 PostWysłany: 16 Cze 2019 13:07 
Awatar użytkownika

Loty: 27
Kilometry: 35 832
srebrny
George1 napisał(a):
karta piekna i prestizowa

Hmm, zawsze mnie zastanawia na czym polega ten prestiż i gdzie ten prestiż ktoś uskutecznia, w kasie? Hej biedna kasjerko zobacz jaki jestem prestiżowy? ;)

Powiem wam w tajemnicy : 99,9% ludzi totalnie nie patrzy/nie ma pojęcia czym dana karta jest a czym nie jest ;) nobody cares ;)
3 ludzi lubi ten post.

#424 PostWysłany: 16 Cze 2019 13:30 

złoty
Mało kto zwraca uwage, szczegolnie jak mam ją podpiętą do telefonu NFC

Tapniete z telefonu
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#425 PostWysłany: 16 Cze 2019 16:49 
Awatar użytkownika

srebrny
nrm napisał(a):
George1 napisał(a):

Hmm, zawsze mnie zastanawia na czym polega ten prestiż i gdzie ten prestiż ktoś uskutecznia, w kasie? Hej biedna kasjerko zobacz jaki jestem prestiżowy? ;)

Powiem wam w tajemnicy : 99,9% ludzi totalnie nie patrzy/nie ma pojęcia czym dana karta jest a czym nie jest ;) nobody cares ;)

Może po prostu chodzisz do niewłaściwych sklepów i lokali. I zadajesz z nieodpowiednim towarzystwem. ;-p
George1 lubi ten post.

#426 PostWysłany: 16 Cze 2019 16:50 

złoty
Hihi
to swiadczy o tym iż karte dostał ktoś kto nie powinien jej mieć ;)

Tapniete z telefonu
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#427 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:04 
Awatar użytkownika

srebrny
Na początku lat 90tych popularna była duża limuzyna Mercedesa zwana potocznie Baleron. Między innym dlatego, że używali ją ludzie którzy nie powinni, do celów, do których nie powinni.

Chociaż określenie „nie powinni” jest za duże, raczej poprawniejsze byłoby „nie potrzebują”.

#428 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:35 

nrm napisał(a):
George1 napisał(a):

-nawet powiem że nie chodzi mi o to żeby ktoś na nią zwrócił uwagę , bo nie oto chodzi w tym przypadku bardziej pasuje Mercedes i koszulka Polo :) , ale dla mnie osobiście posiadanie kartę WE MC lub Visa Infinite i spełnienie jej wymogów dla osoby mieszkającej i pracującej w Polsce jest pewien rodzaj dowodu własnego sukcesu finansowego. co do poziomu zarobków to jest zróżnicowany na całym świecie w zależności od kraju, np w UK jest 100 000 funtów dochodu rocznego brutto , w Qatarze jest 35000 rialów katarskich miesięcznie.. itd , pozostając jako elitarna karta dla najlepiej zarabiających i oby żeby tak dalejpozostało a nie jak się dzieje z kartami platynowymi czy złotymi. osobiście gratuluję każdego kto posiada taką kartę i spełnia jej wymogi.- taka była moja odpowiedz rok temu i nadal tak uwazam
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość