Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 26 Sie 2016 11:57 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
No... Czyli burdel na kółkach (właściwie oponach)... Dostałeś bo na twojego maila mieli pewnie wysłać kilka biletów... U mnie to było sporo, więc tak gładko nie szło :/

Za dzisiaj u mnie mają gwarantowaną skargę u UOKiK czy tam ichniejszego odpowiednika. Telefonu nikt nie odebrał dzisiaj rano, w busie gbur odmawiający zabrania mnie i choćby informacji bez numeru od flixbusa.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#162 PostWysłany: 26 Sie 2016 12:00 

Rejestracja: 15 Kwi 2016
Posty: 18
@steward a próbowałeś się kontaktować przez polskiego emaila? Ja wczoraj napisałam i dzisiaj rano miałam już nowy bilet w skrzynce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 26 Sie 2016 14:47 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
nazwiecie mnie głupcem, ale nie :o no bo Szczecin - Berlin to w końcu interglobus a tak to Flixbus do Polski zajeżdża oszałamiający raz dziennie (do Krakowa). Więc właściwie jak by go nie było. Pisałem do angielskojęzycznej, włoskojęzycznej, niemieckojęzycznej wersji i wszędzieto samo, w dodatku imiona były brzmiące po niemiecku bardziej... Tą logiką można by napisać nawet na tureckiego maila. Teraz i tak już po ptakach. Późniejszy odjazd do Londynu spowodowałby spore opóźnienia w moich planach, potem musiałbym zaraz wracać i znowu się wykłócać o powrotny bilet. Podziękuje, to i tak był mój ostatni wyjazd z megabus-flixbus-postbus-meinfernbus-...
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 28 Sie 2016 19:22 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Na żaden mail mi nie odpisali. Polski też.
Pod telefonem się wymigują że skoro autobus odjechał to oni nic nie poradzą, bo u nich tylko można do chwili odjazdu (na włoskiej twierdzą że max. 15 max. przed).
Szopka

Ale co mnie bardziej martwi: na stronie megabusa zamiast znikać - pojawiły się kolejne niemieckie miasta. A bilety na grudzień po UK (potrzebowałem jakoś wykorzystać kasę z biletów których przez zmiany od Flixa nie wykorzystam teraz) także w większości straciły "M" w numeracji linii. I tak mam na przykład linię 900... Kto ma taką numerację? Taaaak, brawo! Flixbus!
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 24 Lis 2016 20:19 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 93
Loty: 7
Kilometry: 18 893
Z jakim wyprzedzeniem można kupić bilety Megabus na trasie Glasgow-Edynburg ,potrzebuje bilety na luty 2017, kiedy należy na nie zacząć polować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 19 Sty 2017 16:25 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Promocja w US. Megabus na wybranych poniżej trasach wrzucił dodatkową pulę po 1$. Terminy do 24.01.

Travel between Atlanta and:
Athens, GA
Birmingham, AL
Charlotte, NC
Chattanooga, TN
Columbia, SC
Fayetteville, NC
Jacksonville, FL
Knoxville, TN
Memphis, TN
Mobile, AL
Montgomery, AL
Nashville, TN
New Orleans, LA
Orlando, FL
Travel between Orlando and:
Miami, FL
Fort Lauderdale, FL
Tampa, FL
Tallahassee, FL

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 10 Kwi 2017 22:36 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Dla wszystkich entuzjastów sleepera w polsce, smutna wiadomość:
Chyba się nie doczekacie skoro nawet w UK się nie opłacił :(
(pomijając przepisy)

http://uk.megabus.com/ServiceAdvisory.a ... &home=true
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 26 Kwi 2017 07:01 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4026
złoty
Nowa pula biletów (USA) na terminy 23.05-05.09.2017.
Dopiero wrzucili, a juz terminy przebrane, jak w PB. Udało mi się rzutem na taśmę, swoje terminy kupic :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Hubert lubi ten post.
Hubert uważa post za pomocny.
 
      
#169 PostWysłany: 08 Maj 2017 22:01 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
A tymczasem megabus UK już bardziej wprost informuje obecnie, że bilety po 1 funta to tylko oferta na wprowadzenie (bannery z nowymi liniami). I faktycznie, od samego pojawienia się w systemie, poprzez nowy wakacyjny kalendarz na pojedyncze linie oraz nowy kalendarz wakacyjny na większkość linii aż do teraz nie pojawiły się bilety po funta na części linii. Na lotniskowej obowiązuje stała cena 15 funtów.

Coś nie wypalił ten sysytem biletów od 1... :/ *albo raczej zrobił swoje i do widzenia*
Euro, niemiecka i włoska wersja zniknęły w kwietniu b.r. :(


A btw to ceny w 'naszym' busie za to spadły do ultraniskich poziomów na niektóre kursy. Radzę kupować bo jak tak było w zeszłym roku w analogicznym okresie u megabusa (z kalendarzem otwartym do 4.09.2016) to kilka tygodni później już przekierowywało na stronę flixbusa, gdzie ceny w najlepszym razie zaczynały się na tych, na jakich w MB się kończyły.
A tu mamy kalendarz otwarty do 05.09.2017 ...
Przykłady:
Wwa - Berlin: 22zł mnóstwo kursów
Wwa - Bratysława przez Brno i Wiedeń: 35zł
Wwa - Praga: garść biletów po 32 zł, sporo po 38 i 45.
Wwa - Budapeszt/Donovaly: 33-36-46 zł (codziennie)
Katowice - Berlin: od 29 zł (trochę dat), Wrocław - Berlin od 25 zł (spoooooro).
Nawet pojedyncze złotówki są, i nawet da się złożyć RT - dokładnie tak MB 'się żegnał' przed rokiem, tj. dodając dodatkowe bilety za 1e
Krajowych nie sprawdzam bo są tanie alternatywy dostępne u różnych przewoźników.

Śmierdzi mi jakimiś zmianami stołków... Albo przynajmniej papierów.

Edit: Dobitniej się już nie da: https://flixbus-cand.talent-soft.com/jo ... f_533.aspx
Szukają także polskiego dyspozytora i "as soon as possible" Senior Project Manager Corporate Development for the Polish Market M/F

Czyli sami sobie dopowiemy resztę :cry: :cry:
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#170 PostWysłany: 24 Maj 2017 17:17 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Promocja w Megabus UK:
https://uk.megabus.com/1-million-3pound ... grabs.aspx
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
Hubert lubi ten post.
Hubert uważa post za pomocny.
 
      
#171 PostWysłany: 13 Cze 2017 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10923
HON fly4free
jacek96 napisał(a):
Nowa pula biletów (USA) na terminy 23.05-05.09.2017.
Dopiero wrzucili, a juz terminy przebrane, jak w PB. Udało mi się rzutem na taśmę, swoje terminy kupic :)

Ja widzę po 1 i 5 USD sporo terminów, może wrzucili nową pulę biletów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 09 Gru 2017 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
Nowy kalendarz do 6 marca 2018 :)
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#173 PostWysłany: 25 Sty 2018 07:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2204
złoty
Nowa pula biletów na przejazdy po USA i USA-Toronto do 19 czerwca 2018
Bilety od 1$ + opłaty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
epikie lubi ten post.
 
      
#174 PostWysłany: 25 Sty 2018 08:16 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 706
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
w cenie 1 dol chyba po 1 miejscu; kupiłem zaraz po starcie promocji dla siebie bilety na trasie LA-SFO i zaraz cena na tą godzinę skoczyła do 14.99 dol.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 25 Sty 2018 08:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2204
złoty
Nie widziałem więcej niż jeden bilet za 1$ na dany kurs. Ceny kolejnych biletów zależne od trasy i godziny, ale już nie ma ograniczenia do jednego biletu z dolnej puli na połączenie, np. bilety z LV do LA - pierwszy za 1$, kolejne 9 po 5$.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 05 Kwi 2018 23:27 

Rejestracja: 26 Kwi 2014
Posty: 361
niebieski
Nowa pula megabusa w USA do 4.09
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 15 Kwi 2018 19:36 

Bilety do 26.10. po UK od 1 GBP będą od wtorku ok. południa.
I nie ma potrzeby zakładać nowego tematu @kriss
Góra
 PM off  
      
#178 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Wlasnie Megabus USA wrzucil nowy rozklad jazdy do 30.04.2019 i nowa pule promocyjnych biletow. Np. Los Angeles-Las Vegas 6$ RT (OW rowniez mozliwe 3$). Bardzo duzo roznych terminow z promocyjnymi cenami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1058
Loty: 467
Kilometry: 470 579
niebieski
Z jakim wyprzedzeniem są odblokowywane kolejne miesiące? Poluję na maj :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 16 Sty 2019 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Poprzednia aktualizacja byla 31.10 i rozklad byl dostepny do 27.02.2019, dzisiaj do 30.04 czyli oceniam ze za ok. 2,5 mies bedzie kolejna aktualizacja na kolejne miesiace. Sledzilem dosyc dokladnie bo potrzebowalem biletow na marzec, a bilety w najnizszych cenach schodza bardzo szybko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cool_aka_romeo lubi ten post.
lukas124 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 201 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group