Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Mar 2019 18:59 

Dzięki!

Jeszcze dwa pytania.
Kto jest moim hostem - biuro podróży, z którym lecę, czy wpisać nazwę hotelu, w którym będę?
I kogo ma wpisać jako tego, kto płaci za mój pobyt: siebie, czy "host, company, sponsor"?
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 09 Mar 2019 19:00 

HON fly4free
Hotel i siebie jako płatnika.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 09 Mar 2019 19:03 

Dziękuję!
 Relacje PM off
miriam lubi ten post.

#44 PostWysłany: 13 Sie 2019 16:18 

Na poczatku stycznia 2020 planuje wybrac sie do Egiptu. Ale nie w ramach wycieczki, czy wczasow – wyjazd calkowicie samodzielny.
Z podlinkowanego artykulu na poczatku watku wynika, ze w przypadku wyjazdow organizowanych indywidualnie (nie przez biuro podrozy), podrozujacy musi wystapic o wize w konsulacie lub droga internetowa. Nie mozna otrzymac wizy na lotnisku…
Czy ktos z kolezanek/kolegow, w oparciu o wlasne doswiadczenia, moglby opisac stan faktyczny?
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 13 Sie 2019 16:36 

srebrny
Visa Issuance:
E-visas can be obtained before departure at https://www.visa2egypt.gov.eg. Passengers must have a printed e-visa confirmation.
Nationals of Poland with a normal passport can obtain a visa on arrival for a maximum stay of 30 days. They can apply to extend their stay.
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 13 Sie 2019 19:56 

Dzięki za info. Tyle, ze nie jest to odpowiedz na moje pytanie... :-)
Kwestia wydawania (a właściwie - niewydawania) 'wolnym strzelcom' wizy na lotnisku pojawia się, od czasu do czasu, na rożnych forach (np. tripadvisor). Informacje 'oficjalne' niby są precyzyjne, ale jednak nie rozwiewają wszystkich wątpliwości - stad moje pytanie o własne doświadczenia forumowiczów. Ktoś, coś?
W.
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 14 Sie 2019 11:07 

Mam ten sam dylemat W stycznie lecę do Eilatu, a stamtąd ruszam do Egiptu Już pół roku temu przerobiłam te trasę kupując wizy na lotnisku Czy teraz nie ma już takiej opcji? Bardzo prosze o info
Z góry dziękuję
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 14 Sie 2019 17:16 
Awatar użytkownika

niebieski
Ale serio czego oczekujecie? Jest jakiś stary artykuł sprzed paru lat, ale parę postów wcześniej ktoś Ci wkleił OFICJALNE i AKTUALNE info ze strony rządowej o najnowszych regulacjach z linkiem do wyrobienia e-wizy. Szukacie potwierdzenia, że jednak rząd egipski nie kłamie? Może jednak lepiej nie jedźcie, bo to nigdy nic nie wiadomo...
 Relacje PM off  

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość