Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 12 Wrz 2018 19:56 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
Jak ja byłam to można było.
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
SPLDER uważa post za pomocny.
 
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#282 PostWysłany: 23 Wrz 2018 12:28 

Rejestracja: 22 Wrz 2018
Posty: 5
Loty: 88
Kilometry: 151 274
Myślę, że wszystko zależy od operatora wycieczki.
Ja byłem 1 dzień z go2chernobyl ponad rok temu i jakkolwiek jestem zadowolony to pomimo, że nikt specjalnie nie pilnował przed wejściem na instalację to po prostu nie było czasu - wycieczka po krótkim obejściu szybko wróciła do busa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 22 Paź 2018 19:40 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 9
nie posiadam konta walutowego ani Pay Pal, czy da się jakoś bez dużych dodatkowych kosztów kupić wycieczkę?
Soloeast umożliwia tylko płatność kartą lub Pay Palem, inne firmy podobnie?
czy można będąc na miejscu wykupić wycieczkę (będzie drożej?), czy jednak musi to być parę dni wcześniej z racji różnych pozwoleń?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 22 Paź 2018 19:44 

Musi być wcześniej, bo oni z wyprzedzeniem przekazują numery paszportów uczestników.
Załóż PayPal i po sprawie.
Góra
 PM off  
      
#285 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:07 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 9
Płacąc przez PayPala muszę mieć kartę kredytową i płacąc w obcej walucie będzie mnie to kosztowało dużo drożej, da się to jakoś zrobić by ta wycieczka kosztowała te 79 lub 84 $, które napisane są na ich stronie?
na ile dni wcześniej muszę kupić wycieczkę? na miejscu w ogóle jest to niemożliwe(2-3 dni przez wycieczką)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:17 

Możesz powiązać rachunek bankowy albo kartę debetową z kontem Pay Pal. Nie potrzebujesz kredytowej.
Góra
 PM off  
      
#287 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:17 

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 289
Loty: 36
Kilometry: 61 969
niebieski
Do paypalla nie potrzeba karty kredytowej, może być debetowa.

Wysłane z mojego HTC One_M8 dual sim przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:25 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 9
a koszt przewalutowania i przelewu zagranicznego?
liczyłem na szybko, że to 40zł + 2,8% kwoty, czyli nie mało
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#289 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lukson88 napisał(a):
nie posiadam konta walutowego ani Pay Pal, czy da się jakoś bez dużych dodatkowych kosztów kupić wycieczkę?
Soloeast umożliwia tylko płatność kartą lub Pay Palem, inne firmy podobnie?
czy można będąc na miejscu wykupić wycieczkę (będzie drożej?), czy jednak musi to być parę dni wcześniej z racji różnych pozwoleń?

Nie potrzebujesz konta walutowego, wiadomo dochodza dodatkowe oplaty za przewalutowanie i przelew, ale np. u Chernobyl Adventure mozna przeslac kase przelewem bankowym. ;)
Kod:
To book a private tour please contact our managers  info@chernobyladventure.com or call +38044-229-29-33 and pick the wished date and format of the tour. You can pay the private tour through the individual invoice of FONDY system, through the bank or to the company’s account in any of the following three currencies: UAH USD EUR.

A jak Ci przeszkadzaja dodatkowe oplaty bankowe to idziesz do sasiada z flaszka, on zaplaci karta i Malzonka moze zrobic Wam jeszcze kolacje. :D

lukson88 napisał(a):
na ile dni wcześniej muszę kupić wycieczkę? na miejscu w ogóle jest to niemożliwe(2-3 dni przez wycieczką)?

Ja zalatwialem tylko 1 dzien wczesniej przez recepcje hotelowa, ale dostalem linka i musialem zaplacic najpozniej do 16.00 zaliczke karta. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#290 PostWysłany: 22 Paź 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
lukson88 napisał(a):
na ile dni wcześniej muszę kupić wycieczkę?
Jakąś wskazówką jest to
SoloEast napisał(a):
Extremely Important!! We need every visitor's passport number and the date of birth at least six business days before the tour.
Choć z drugiej strony są u nich dostępne miejsca nawet na najbliższą środę, choć za odpowiednio wyższą cenę :twisted:
lukson88 napisał(a):
na miejscu w ogóle jest to niemożliwe(2-3 dni przez wycieczką)?
Wychodziłoby, że tak:
SoloEast napisał(a):
You can also book and pay by calling +38044279-3505 or "drop in" our Kiev's office
Góra
 Profil Relacje PM off
lukson88 uważa post za pomocny.
 
      
#291 PostWysłany: 22 Paź 2018 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lukson88 napisał(a):
a koszt przewalutowania i przelewu zagranicznego?
liczyłem na szybko, że to 40zł + 2,8% kwoty, czyli nie mało

W takim razie warto pomyslec nad karta. :D
W dzisiejszej dobie ciezko jest podrozowac bez kart. 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#292 PostWysłany: 22 Paź 2018 21:09 

Rejestracja: 27 Sty 2012
Posty: 325
niebieski
Załóż revoluta, jak nie masz czasu by czekać na kartę fizyczną weź wirtualną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#293 PostWysłany: 19 Lut 2019 12:41 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 40
Loty: 153
Kilometry: 207 707
Czy ktoś może wybiera się do Czarnobyla 19 lub 20 kwietnia 2019?
Wybieramy się w 2 osoby, a w SoloEast (tourkiev) jest 10% zniżki dla rezerwacji od 3 osób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#294 PostWysłany: 27 Lut 2019 22:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 86
ja nie w lutym, ale 01.06 dwie osoby. Jeśli ktoś chciałby dołączyć (10% zniżki), piszcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#295 PostWysłany: 11 Mar 2019 11:55 

Rejestracja: 08 Lis 2016
Posty: 2
Witam
jeśli ktoś chętny to lecimy (4 os ) 19.05.2019 do Kijowa , plan dość prosty po przylocie prosto z lotniska na Czarnobyl . Jeśli ktoś chętny (wizzem z Kato bilet na głowę to ok 100 w obie strony - powrot na drugi dzien) to kontakt . Im nas więcej tym niższa cena jednodniówki :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#296 PostWysłany: 15 Mar 2019 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 284
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
Czy inne biura też oficjalnie informują w mailach o sugerowanych napiwkach dla przewodnika? Jeszcze rok temu korzystaliśmy z usług SoloEast (tourkiev) i nic o tym nie wspominali. A teraz przysłali maila o 8$ napiwku dla kierowcy (choć cena przez rok i tak wzrosła o 10$). Od dawna mają ten zwyczaj?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#297 PostWysłany: 16 Mar 2019 16:51 

Rejestracja: 08 Lis 2016
Posty: 2
czy istnieje opcja aby po samodzielnym dojechaniu do strefy , tam dołączyć do grupy zwiedzających ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#298 PostWysłany: 16 Mar 2019 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Jeśli przez samodzielne dojechanie do strefy rozumiesz dojechanie do pierwszego checkpoint'u ("od strony" Kijowa było to ODP w miejscowści Дитятки ) i tam spotkanie się z grupą, to pewnie będzie to kwestia dogadania się z firmą, u której wykupisz wycieczkę.
Firmy takie załatwiają m.in. papierkologię związaną z uzyskaniem pozwolenia na wjazd i przebywanie wewnątrz strefy (na podstawie paszportu strażnik sprawdza, czy jest się na przesłanej przez taką firmę liście). Nie mam pojęcia, czy jest możliwe uzyskanie takiego pozwolenia "dla siebie". Pewnie nie jest to zbyt łatwe, o ile w ogóle możliwe, jeśli nie posiada się "odpowiedniego dojścia".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#299 PostWysłany: 03 Kwi 2019 18:50 

Rejestracja: 03 Kwi 2019
Posty: 7
Loty: 18
Kilometry: 23 490
Osobiście sprawdzone parę tygodni temu - planuję również napisanie relacji z tego wyjazdu to SoloEast Travel. Naprawdę polecam jednodniowy pobyt z tym biurem, za jedną osobę przy rezerwacji 3+ osób płaciłem 81$, wliczone wszystkie przejazdy, obiad w kantynie czarnobylskiej i naprawdę ciekawie opowiadająca przewodniczka :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#300 PostWysłany: 03 Kwi 2019 21:29 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 40
Loty: 153
Kilometry: 207 707
Niestety cena w tourkiev urosła do 99$ :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group