Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1064 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54
Autor Wiadomość
#1061 PostWysłany: 12 Mar 2019 15:48 

niebieski
Nie wiem ile jest w tym prawdy i nie wiem czy to nie oznacza początków problemów ubera:

http://wyborcza.pl/7,156282,24538748,nowy-lex-uber-aplikacja-to-nie-taksometr.html?fbclid=IwAR2xQE6CAJdItuai_Lr1fJP5JCA4n-8RabEe5Is-RtTzl0mN97ECkpe1EUI#s=BoxOpImg3

Image
 Profil Relacje PM off  

#1062 PostWysłany: 13 Mar 2019 20:33 
Awatar użytkownika

niebieski
Bo wszędzie indziej na świecie może coś takiego funkcjonować ale w tym pięknym kraju niestety nie.
Ehh jakoś mnie to nie dziwi.
 Profil Relacje PM off  

#1063 PostWysłany: 13 Mar 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Loty: 345
Kilometry: 413 504
platynowy
Uber jest wygodny, nie za drogi, ale to zło wcielone. Firma, która nie toleruje konkurencji - zwróćcie uwagę, że z części rynków się wycofali (obejmując mniejszościowe udziały u konkurencji Chiny, Rosja, nie wiem jak to jest w pd-wsch Azji z Grabem), bo ich interesuje tylko monopol.

A o diabolicznego charakteru tej organizacji dodaje obszar funkcjonowania - w końcu taksówkarze to chyba najbardziej nielubiana profesja. Stąd nie dziwię się z jaką przyjemnością z tego strasznego Ubiera korzysta się w Kairze o czym ostatnio donosili Staś, Nell i Kali.

Tylko akurat u nas konkurencja (jeszcze) funkcjonuje i to przynosi konsumentom wielkie korzyści.

Moim zdaniem zakazywanie Ubera to nonsens (wydaje się, że przy obecnym rozwoju technologii model biznesowy taksówka się wyczerpuje), lepsza byłaby rozsądna kontrolą jego poczynań przez mądre Państwo. Tylko czy mądre państwo to nie jest przypadkiem oksymoron?

el sueño de la razon produce monstruos
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.

#1064 PostWysłany: 17 Mar 2019 20:19 

srebrny
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... dziez.html

Abstrahując od rozsądku Klientki, to bardzo ciekawe jak Uber podchodzi to tego rodzaju spraw i ogólnie bezpieczeństwa.
Daje do myślenia.
 Profil Relacje PM off
wersatis lubi ten post.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1064 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 50, 51, 52, 53, 54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości