Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 29 Sie 2018 09:03 

Loty: 86
Kilometry: 246 676
Ok dzięki za pomoc. Co do WAW bałem się, że jak tutaj będzie opóźnienie to nie zdążę na lot z AMS do HK - w przypadku dwóch osobnych biletów byłoby mało ciekawie;)
 Profil Relacje PM off  

#262 PostWysłany: 29 Sie 2018 13:49 
Awatar użytkownika

Loty: 63
Kilometry: 76 364
złoty
W sumie mam podobny problem jesli chodzi o LOT + etihad. Nie maja cs, il ani jv a mozna znalezc polaczenia np waw-dus-auh-xxx jak sie wydaje na jednym bilecie. Zastanawiam sie co w przypadku gdy lot lo waw-dus bylby opozniony I na kim ciazylaby dalsza odpowiedzialnosc

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
 Profil Relacje PM off
dan19 lubi ten post.

#263 PostWysłany: 14 Wrz 2018 17:50 

Zarezerwowałam lot w G2G - nic nadzwyczajnego europejski lot lufą.
Dostałam praktycznie natychmiast potwierdzenie z numerem rezerwacji i link do g2g skąd mogę wydrukować etixy.
Tyle, że na stronie lufthansy rezerwacja o takim numerze nie istnieje.
Przejmować się czy nie? Na g2g jest wzmianka, że "Numer biletu elektronicznego oraz numer rezerwacji zostaną zaktualizowane w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji." - minęło już kilka godzin. czekać cierpliwie? a gdyby nadal nie było jej w systemie kontakt z g2g czy od razu z lufthansa?

To nie mój pierwszy zakup w OTA w tym g2g - do tej pory wszystko było bezproblemowo i błyskawicznie.
 Profil Relacje PM off  

#264 PostWysłany: 14 Wrz 2018 23:12 

srebrny
@Moann78 musisz mieć kod rez Lufthansy w mailu z potwierdzeniem, poszukaj dokładnie.
Moann78 uważa post za pomocny.

#265 PostWysłany: 17 Wrz 2018 08:22 

@mucha

kod z lufy był, ale nie było rezerwacji w systemie online.
W każdym razie alarm odwołany - w sobotę dostałam kolejnego maila z etixami i nr rezerwacji (tym samym) i na stronie lufthansy pojawił się ten lot.
Pierwszy raz zdarzyło mi się takie opoznienie.
 Profil Relacje PM off  

#266 PostWysłany: 17 Wrz 2018 08:59 

Loty: 739
Kilometry: 686 268
platynowy
G2G zwykle przysyłają nr etixów następnego dnia.

Po nr rezerwacji można zwykle sprawdzić na stronie linii po pół godzinie od zakupu, czasami szybciej.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 266 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość