Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 31 Maj 2019 13:46 

Loty: 104
Kilometry: 226 836
platynowy
Nie powiem Ci, zakładałem to konto lata temu - jak tylko startowali z ofertą płatną - potrzebowałem raportu (płatnego) i wtedy podczas zakładania konta chyba trzeba było załączyć skan dowodu jak dobrze pamiętam a jak to działa dziś niestety nie wiem.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 01 Cze 2019 09:29 

BarneyGF napisał(a):
Założyłem konto w Bancovo i mam taki komunikat dotyczący raportu BIK:

Cytuj:
Ups! Coś poszło nie tak jak powinno, ale prawdopodobnie jest na to rada.
Prosimy skontaktuj się z Infolinią BIK i opisz sytuację. Numer telefonu to 22 310 44 44, a infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.
Status BIK zostanie udostępniony po kontakcie z BIK i usunięciu przyczyny błędu.

Natomiast jak zaloguje się na swoje konto BIK, to mogę zobaczyć swoją ocenę punktową (ale nieaktualną, a z 14 maja, wtedy kiedy przeklikałem to w Bancovo).

Coś im sie popsuło, u mnie jest podobnie, wywala błąd 500 w bancovo. Jednak przy okazji dane w portalu bik.pl aktualizują się bez problemów, także może trochę okrętnie, ale nadal jest darmowy dostęp aktualnej do oceny :).
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:23 

Nic się nie popsuło,zrezygnowali z darmowego sprawdzania BIK... a taka fajna opcja była,można sobie było za darmo sprawdzić bik....
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 07 Paź 2019 12:47 

Loty: 22
Kilometry: 12 387
złoty
A to nie były jakieś groszowe sprawy? Rejestrowałem się tam, ale nie przeszła autoryzacja mojego skanu dokumentu tożsamości i kazali wysłać mailem lub ponownie przez system (za opłatą). Na infolinii dałem im do zrozumienia, że chyba ich pogięłło. Drugi raz nie aplikowałem, ale stratę opłaty przełknąłem jakoś bez wyrywania włosów z głowy.

#65 PostWysłany: 08 Paź 2019 14:19 

niebieski
BIK chyba do weryfikacji używał przelewu na 1 zł, któego nie oddawał - nie wiem na jakiej podstawie, skoro banki czy chociażby firmy typu Panek nawet takie grosze oddają, albo dopisują do stanu konta.
Natomiast raport czy abonament na raporty to raczej kilkadziesiąt zł (informacja ustawowa za darmo, ale zdecydowanie uboższa niż kiedyś, no i trzeba się wysilić, żeby ją dostać - kiedy wystarczyło parę klików).
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 07 Maj 2020 10:29 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Alerty BIK przez 3 m-ce za darmo
https://www.cashless.pl/7699-alert-bik-ile-kosztuje
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.

[ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości