Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 27 Lis 2017 14:42 

Loty: 56
Kilometry: 68 666
Jechałem 783 z lotniska, jak i też na lotnisko do Centrum. Bezproblemowo.
 Profil Relacje PM off  

#82 PostWysłany: 27 Sty 2018 14:43 
Awatar użytkownika

Loty: 50
Kilometry: 49 162
@Mariusz Sa gdzie kupowałeś bilety i jak długo jechał autobus?

My goal is to visit as many sovereign states and dependent territories in Europe as possible
https://instagram.com/krupierkt
 Profil Relacje PM off  

#83 PostWysłany: 27 Sty 2018 20:42 

Loty: 56
Kilometry: 68 666
krupierkt napisał(a):
@Mariusz Sa gdzie kupowałeś bilety i jak długo jechał autobus?

Bilety kupiłem na lotnisku zaraz po przylocie z PL. Podróż trwała ok. 40 minut - była to niedziela, więc bez korków.
 Profil Relacje PM off  

#84 PostWysłany: 08 Mar 2018 00:33 

Świeżo w temacie :)
Autobus zatrzymuje się bezpośrednio pod terminalem (dobrze oznaczone zejście)
Jak wychodziłem z terminalu to autobus już czekał. Bilety kupiliśmy w budce po prawej stronie (praktycznie obok autobusu).
Bardzo prosty angielski załatwia sprawę :)

Jedyne czego nie mogłem ogarnąć to kasownik,ale tubylcy pomogli :P
Garmond uważa post za pomocny.

#85 PostWysłany: 06 Wrz 2018 10:17 

niebieski
Nic w dojeździe na lotnisko się nie zmieniło. Autobus sprawnie kursuje, Uber i taksówki również. Najlepiej zamawiać przez aplikacje bo ( z rozmów z tubylcami) taksówkarze nauczyli się robić "trasy turystyczne" ze zwiedzaniem miasta. Samo lotnisko, ok. Nie ma sensu przychodzić z bagażem rejestrowanym wcześniej niż 2.15 przed odlotem jak na większości lotnisk. Security idzie sprawnie, kontrola paszportowa też. Strefa wolnocłowa przyjemna, więcej lokalnych alkoholi niż w centrum, ceny porównywalne.
 Profil Relacje PM off  

#86 PostWysłany: 04 Mar 2019 23:18 

783 - bezproblemowo, bilety kupowane w budce za ok. 4RON.
W drugą stronę zależało mi na czasie i wzięłam taksówkę z Taxify za 30.8RON - do tego znalazłam kod na pierwszy przejazd -15RON 8-) Dla porównania Uber był bazowo za 40-60 RON, a regularna taryfa za 1.69RON/km.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 86 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości