Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Opisy saloników lotniskowych

opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1307 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66
Autor Wiadomość
#1301 PostWysłany: 13 Lut 2019 21:27 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
niebieski
Pierogi ( nieraz są nawet 3 rodzaje) kiełbaski w cieście, paszteciki itp. A na zimno jest bogato w lodòwce. Kabanosy, sery małe gotowe kanapeczki z ròznościami. Dobra kawa z ekspresu i ròżne cole, soki.
No i najlepsze. :mrgreen:

Gòrne pòłki z alko. W non schengen zdjąłem Ballantinesa 0,7 l , ktòry tam stał chyba od początku lokalu. Nawet ja musiałem na palcach stawać po niego.
Już tam nie wròcił... :D
Biko lubi ten post.
sanchopan uważa post za pomocny.

#1302 PostWysłany: 13 Lut 2019 21:29 

platynowy
Zazwyczaj w KTW rano na ciepło dostępne są parówki i coś przypominającego paszteciki. Na zimno są sery, kabanosy, małe kanapeczki, jakaś sałatka i pewnie coś jeszcze.
 Profil Relacje PM off

#1303 PostWysłany: 13 Lut 2019 21:42 

No to Koledzy miód na moje usta (czytaj: język), bo nienawidzę wstawać rano (czytaj: w nocy), a jak już wstanę, to mnie od jedzenia odrzuca. To łyknę kawsko drogą, a potem na śniadanie w saloniku.
...tylko pamiętać, aby wpierw coś zjeść, a potem szukać Balantinesa. A nie odwrotnie. Na Kubę daleka droga. :mrgreen:
 Profil Relacje PM off  

#1304 PostWysłany: 15 Lut 2019 14:43 
Awatar użytkownika

HON fly4free
W Madrycie w salonikach CIBELES (T1), PUERTA DEL SOL (T3) i PLAZA MAYOR (T4) dodano możliwość bezpłatnego skorzystania z prysznica.
Informacja pochodzi ze strony Priority Pass (aktualizacja z wczoraj)
 Profil Relacje PM off
brzemia lubi ten post.

#1305 PostWysłany: 17 Lut 2019 09:50 

A czy ktoś mógłby się podzielić wrażeniami z salonika w YYZ Terminal 1 w Toronto: Plaza Premium Lounge?
Mam na myśli, że jako iż będę po całym dniu spędzonym "na mieście" i w Niagara Falls (długa przesiadka), to czy można tam zjeść coś zbliżonego do obiadu ok. 15-16 przed wylotem o 18, czy raczej organizować sobie wcześniej na wspomnianym "mieście"?
 Profil Relacje PM off  

#1306 PostWysłany: 17 Lut 2019 10:28 
Awatar użytkownika

platynowy
opisz-swoj-pobyt-w-saloniku,15,117643
Post #4

#1307 PostWysłany: 17 Lut 2019 11:14 

Bardzo dziękuję - niby tam zaglądałem, ale jednak umknęło. ;)
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1307 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Apocalipse oraz 13 gości