Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sklepy akceptujące (lub nie) Dinersa
https://bit.ly/2XGUKY7

Uzupełniajcie listę o sieci (nie wpisujcie sklepu u Maryny na Kołobrzeskiej w Zabrzu)

Edycja 17.10.21: Na chwilę obecną płatność kartą Curve z podpiętą Diners aktywuje ubezpieczenie Dinersa w podróży tak samo jak bezpośrednio kartą DC.

lluukk napisał(a):
lista kodów MCC wykluczonych ze zbierania mil.
http://dinersclub.pl/images/Dokumenty/R ... dw-MCC.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1701 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:13 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ja korzystałem i dostałem cashback dużo szybciej niż pisało - ale link musi być od nich faktycznie. Wtedy u góry strony bookinga widzisz dodatkowe logo Dinersa.
A zwrot przychodzi jako kasa na kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Washington lubi ten post.
trocha uważa post za pomocny.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#1702 PostWysłany: 12 Lip 2019 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 200
Loty: 134
Kilometry: 447 555
niebieski
Kupiłam kody na Allegro i zapłaciłam Dinnersem w PEPCO :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1703 PostWysłany: 14 Lip 2019 11:55 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
trocha napisał(a):
pytanie jak rezerwację wiąże się z kontem do zwrotu

jeszcze odpowiem sam sobie, bo choć jest to napisane wprost na stronie clubmiles, to działając automatycznie można to przegapić. tutaj działa to trochę inaczej niż w innych bookingowych cashbackach z którymi miałem do tej pory doczynienia. link z clubmiles jest jeden dla wszystkich, nie łączy więc w żaden sposób z konkretnym użytkownikiem, nie podaje się też jakichś danych na bookingu (jak np. w przypadku rezerwacji z linku wizz). po rezerwacji trzeba wypełnić formularz na clubmiles
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1704 PostWysłany: 16 Lip 2019 10:34 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. Diners rozsyła listy z wyciągiem odnośnie zmian w umowach.
Od 14 września chwilowe podniesienie limitu będzie płatne 15 zł :cry:
Dodano m. in. usługę bezpieczny bagaż - opłata roczna 49 zł.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1705 PostWysłany: 17 Lip 2019 09:50 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 14
Gadekk napisał(a):
Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. Diners rozsyła listy z wyciągiem odnośnie zmian w umowach.

Super, ale jakiej karty dotyczą bo jest kilka rodzajów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1706 PostWysłany: 17 Lip 2019 10:00 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1689
Myślę, że wszystkich.
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1707 PostWysłany: 17 Lip 2019 10:04 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 14
Gadekk napisał(a):
Myślę, że wszystkich.

Z wyciągiem na początek lipca mnie nic nie przyszło, na e-koncie też nic (Premium Vintage).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1708 PostWysłany: 17 Lip 2019 10:52 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Skrzynki pocztowe, nie skrzynki mailowe.
Są jeszcze firmy, które zmiany regulaminów komunikują "papierowo".

Wczoraj przyszedł list. Zmiany dotyczą głównie PSDII, ale przy okazji wprowadzają zmiany w cenniku.

Opłata za usługę spłaty zobowiazania - 10 zł
Opłata za tymczasowe podwyższenie limitu - 15 zł
Opłata za zaświadczenie o karcie na wniosek posiadacza - 15 zł
Opłata roczna za usługę Diners Club Bezpieczny Bagaż - 49 zł (nowa usługa).

Opłaty dotyczą wszystkich kart, również Premium Vintage.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1709 PostWysłany: 17 Lip 2019 13:12 

Rejestracja: 17 Lip 2019
Posty: 29
Cześć,
Jako, że w maju uzyskałem status Senatora w M&M i dostałem z LOT newsletter, że dla Senatorów M&M karty DC są wydawane i odnawiane za darmo to pomyślałem, że to świetna opcja by takową kartę założyć.

Mam tę kartę od prawie miesiąca i podzielę się kilkoma spostrzeżeniami (To już się nie raz przewijało w Waszych komentarzach, ale dodam to od siebie:)

1. Bardzo fajna obsługa klienta, choć szkoda, że tak często trzeba ją angażować.Tu wszystko musi być załatwiane przez infolinie/mail! (patrz pkt 5)
2. O ile w sklepach stacjonarnych, jak już człowiek wie GDZIE, to nie jest taki duży problem. Problem jest w internecie. Wczoraj kupowałem przedmiot w sklepie internetowym gdzie pośrednikiem transakcji finansowych był przelewy24.pl. Patrze na ich stronie - akceptują DC. Wchodzę, wpisuje dane, klikam OK, zielony ptaszek (jest ok), kolejny ekran informuje o błędzie.... Sprzedawca: nie otrzymaliśmy płatności; Pośrednik: błąd autoryzacji, kasa niepobrana; DC: u nas wszystko pobrane.. ehh...
Tydzień wcześniej próbowałem zapłacić w innym sklepie z innym pośrednikiem (TPAY) - wybieram kartę DC, wpisuje dane, klikam "Opłać" i nic się nie dzieje... TPAY: "zablokowaliśmy autoryzację DC ze względów bezpieczeństwa" DC: "chcą zedrzeć z nas kasę"
3. Paypal - doliczyli mi konwersję z USD (nie wiedzieć czemu). Opisywane tutaj kilkukrotnie. DC mi to uznało, ale na przyszłość odsyłają do PP. Pytanie: czy ktoś z Was reklamował to u PP ?Ktoś to przećwiczył ?
4. Kilka mając Visę i MC nigdy nie patrzyłem na to, jakie karty są w danym sklepie akceptowane i nie zdawałem sobie sprawy w jakim komforcie jestem gdy karta kredytowa...po prostu działa !
5. Nie doświadczyłem ich poprzedniego serwisu internetowego. Nowy jest ładny, ale..... niezwykle ubogi funkcjonalnie. Nic samemu nie można zrobić (prócz zmiany PIN ?)
6. Czas przetwarzania danych (księgowania transakcji, przekazywania pkt, odświeżania danych) jest absurdalnie długi.
7. Przywileje z karty - jako Senatora - nie porywają. Skusiłem się głównie ze względu na punkty powitalne i ubezpieczenie z którego mam nadzieję nie będę musiał korzystać. Gdybym nie był Senatorem to dostęp do Saloników + Fast track byłby bardzo fajny....ale nie wiem czy chciałbym wtedy płacić rocznie 300 zł za taką kartę...
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1710 PostWysłany: 17 Lip 2019 14:09 

Rejestracja: 22 Sty 2013
Posty: 14
Przed chwilą SMS od Diners:
"Uprzejmie informujemy, iż 12.07 br. omyłkowo wysłana została do Państwa korespondencja dotycząca innego rodzaju karty. Właściwa zostanie dostarczona wkrótce. Za zaistniałą sytuację przepraszamy".

P.S.
Co to jest usługa spłaty zobowiązania? Chodzi o spłacenie płatności z wyciągu płatnością z tej samej karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1711 PostWysłany: 17 Lip 2019 14:49 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Czy jest aktualnie jakaś promo na wydanie DC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1712 PostWysłany: 17 Lip 2019 15:00 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
podobno cały czas działa tasteaway
https://www.dinersclub.pl/wniosek-o-pry ... 3a94e119a9
Góra
 Profil Relacje PM off
jarp lubi ten post.
 
      
#1713 PostWysłany: 17 Lip 2019 15:08 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Lord_Morgoth napisał(a):
Cześć,
Jako, że w maju uzyskałem status Senatora w M&M i dostałem z LOT newsletter, że dla Senatorów M&M karty DC są wydawane i odnawiane za darmo to pomyślałem, że to świetna opcja by takową kartę założyć.

Mam tę kartę od prawie miesiąca i podzielę się kilkoma spostrzeżeniami (To już się nie raz przewijało w Waszych komentarzach, ale dodam to od siebie:)

1. Bardzo fajna obsługa klienta, choć szkoda, że tak często trzeba ją angażować.Tu wszystko musi być załatwiane przez infolinie/mail! (patrz pkt 5)
2. O ile w sklepach stacjonarnych, jak już człowiek wie GDZIE, to nie jest taki duży problem. Problem jest w internecie. Wczoraj kupowałem przedmiot w sklepie internetowym gdzie pośrednikiem transakcji finansowych był przelewy24.pl. Patrze na ich stronie - akceptują DC. Wchodzę, wpisuje dane, klikam OK, zielony ptaszek (jest ok), kolejny ekran informuje o błędzie.... Sprzedawca: nie otrzymaliśmy płatności; Pośrednik: błąd autoryzacji, kasa niepobrana; DC: u nas wszystko pobrane.. ehh...
Tydzień wcześniej próbowałem zapłacić w innym sklepie z innym pośrednikiem (TPAY) - wybieram kartę DC, wpisuje dane, klikam "Opłać" i nic się nie dzieje... TPAY: "zablokowaliśmy autoryzację DC ze względów bezpieczeństwa" DC: "chcą zedrzeć z nas kasę"
3. Paypal - doliczyli mi konwersję z USD (nie wiedzieć czemu). Opisywane tutaj kilkukrotnie. DC mi to uznało, ale na przyszłość odsyłają do PP. Pytanie: czy ktoś z Was reklamował to u PP ?Ktoś to przećwiczył ?
4. Kilka mając Visę i MC nigdy nie patrzyłem na to, jakie karty są w danym sklepie akceptowane i nie zdawałem sobie sprawy w jakim komforcie jestem gdy karta kredytowa...po prostu działa !
5. Nie doświadczyłem ich poprzedniego serwisu internetowego. Nowy jest ładny, ale..... niezwykle ubogi funkcjonalnie. Nic samemu nie można zrobić (prócz zmiany PIN ?)
6. Czas przetwarzania danych (księgowania transakcji, przekazywania pkt, odświeżania danych) jest absurdalnie długi.
7. Przywileje z karty - jako Senatora - nie porywają. Skusiłem się głównie ze względu na punkty powitalne i ubezpieczenie z którego mam nadzieję nie będę musiał korzystać. Gdybym nie był Senatorem to dostęp do Saloników + Fast track byłby bardzo fajny....ale nie wiem czy chciałbym wtedy płacić rocznie 300 zł za taką kartę...


Jeśli chodzi o płatności online/sklepowe, problemem są prowizje za transakcje. Diners ma je wyższe niż Visa czy MasterCard. Stąd sklepy nie chcą w ofercie Dinersa.
Paypal - nie przerabiałem, ale faktycznie zwracają przewalutowanie, jeśli jest pierwszy raz.
Serwis online - Diners po prostu taki jest i albo to akceptujesz, albo nie.
Fakt faktem - mają dobre ubezpieczenie. Skorzystałem i nie było z tym problemu. Kilka dni temu wniosek wysłał posiadacz karty dodatkowej - zobaczymy jak będzie.

Sam mam Golda Turkisha i generalnie nie potrzebuję saloników z Dinersa, ale uwierz - przydają się. Są kraje, gdzie nie uświadczysz *A. Będąc w Brazylii korzystałem parę razy z Dinersa latając tam Golem. Było to jeszcze wtedy, kiedy działała Avianca Brazil, która akurat do Manaus nie docierała. Także nie znasz dnia, ani godziny, kiedy złota karta *A będzie nieprzydatna. Warto wtedy pamiętać o obrocie 1000 złotych na 30 dni przed wejściem do saloniku.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1714 PostWysłany: 18 Lip 2019 21:16 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
Ktoś mi na szybko może podpowiedzieć czy jeżeli zatankuję wypożyczony samochód za granicą kartą Diners to nastąpi aktywacja ubezpieczenia? W opisie widziałem tankowanie samochodu gdy wyjeżdża się z kraju.

Czy lepiej od razu aktywować za 68 zł i się nie martwić? ;)

Niestety hotelu, lotu, samochodu nie dało rady opłacić kartą ;/
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1715 PostWysłany: 18 Lip 2019 22:49 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
moim zdaniem nie zadziała. aktywuj za 68zł lub włącz sobie pakiet aktywacji (możesz później zrezygnować- sprawdź co bardziej Ci się opłaca
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1716 PostWysłany: 18 Lip 2019 23:01 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
No właśnie z tym pakietem to co miesiąc po 12 zł przez rok jeżeli dobrze kojarzę. Kolejne podróże to raczej już opłacone przez Dinersa będą.
Chyba, że można na przykład do końca roku. Rozumiem, że to wtedy jest np 68 zł jednorazowo + co miesiąc 12 zł?
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1717 PostWysłany: 18 Lip 2019 23:04 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
12zł miesięcznie. Po miesiącu możesz zrezygnować, ale później nie możesz znowu aktywować przez kilka miesięcy, ale jeżeli masz już zapewnione aktywowanie na kolejne podróże, to nie problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1718 PostWysłany: 18 Lip 2019 23:19 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
"ponowne przystąpienie do Pakietu Aktywacyjnego może nastąpić dopiero po upływnie 9. miesięcy od kolejnego miesiąca"

Może się komuś przydać ;)
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1719 PostWysłany: 22 Lip 2019 13:17 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Rezerwował ktoś ostatnio coś na airbnb? Kiedyś mimo, ze jest tylko logo visy i MC chyba działało. Teraz jak próbowałem, to karta dodała się poprawnie, zaczyna mielić płatność, ale wywala błąd, że płatność tą metodą w tej walucie jest niemożliwa (PLN, nocleg w Polsce)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1720 PostWysłany: 22 Lip 2019 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Ja rezerwowalem 26.06. I DC niestety nie przechodził.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4494 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group