Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 15 Cze 2018 00:20 

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 4
Pisałem do nich i odpowiedzieli że mają parking prywatny. Trzeba wcześniej rezerwować. Cena to 20$ za noc.
Góra
 Profil Relacje PM off
slaweko lubi ten post.
slaweko uważa post za pomocny.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 02 Lip 2018 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
slaweko napisał(a):
@olus Nie wiesz przypadkiem jak tam jest z parkingiem hotelowym?


Pisałem o tym w temacie wypożyczenia auta. Przez noc możesz zostawić samochód pod samym hotelem, za darmo na ulicy. Płatność obowiązuje bodaj od 8 do 18.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
slaweko lubi ten post.
slaweko uważa post za pomocny.
 
      
#103 PostWysłany: 12 Paź 2018 08:49 

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 3
Lece do Tel Awiwu, potem jadę do Jerozolimy odwiedzić te wszystkie święte miejsca, i teraz szukam noclegu w Jerozolimie, powiedzcie proszę jak tam jest z granicą? Na mapach wygląda jakby stara Jerozolima była poza Izraelem :?: . Można się tam swobodnie przemieszczać? Czy do Góry Oliwnej też się można łatwo dostać? Gdzie jest ten mur i przejścia graniczne?

Chodzi mi o to, żeby nie znaleźć noclegu gdzieś za jakimś murem i przejściem granicznym, tylko żeby dało się stamtąd łatwo dostać do starej Jerozolimy, którą zamierzamy zwiedzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 12 Paź 2018 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Wrz 2013
Posty: 276
Loty: 884
Kilometry: 1 984 012
niebieski
@Rutabaga
Bez problemu, nie ma tu żadnej granicy
Góra
 Profil Relacje PM off
Rutabaga lubi ten post.
Rutabaga uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 12 Paź 2018 11:12 

Rejestracja: 12 Paź 2018
Posty: 3
Dziekuje @slaweko :)
Przy okazji:
Znalazłem taka mapę, ale z niej też niewiele wynika:
Image

a tu chyba jest lepsza mapa, pokazuja granice i mur:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 19 Paź 2018 11:57 

Rejestracja: 19 Paź 2018
Posty: 6
Jakie są ceny komunikacji miejskiej w Jerozolimie? Bus, tramwaj?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 19 Paź 2018 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
W sekcji o noclegach pytasz o transport - możesz się przyłożyć, miast wpisywać cokolwiek, gdziekolwiek?

https://www.fly4free.pl/forum/transport,forum,1208
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 19 Paź 2018 12:04 

Rejestracja: 19 Paź 2018
Posty: 6
Tom K napisał(a):
W sekcji o noclegach pytasz o transport - możesz się przyłożyć, miast wpisywać cokolwiek, gdziekolwiek?
Dziękuje za cenną uwagę zatem proszę o rade gdzie szukać! Jakoś komunikacja miejska Jerozolima brak...
https://www.fly4free.pl/forum/transport,forum,1208
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 19 Paź 2018 12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Szukaj dokładnie w tamtej sekcji. W minimum dwóch tematach znajdziesz potrzebne informacje.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 19 Paź 2018 12:08 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
http://bfy.tw/KRMe

nie dziękuj
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Tom K uważa post za pomocny.
 
      
#111 PostWysłany: 22 Lis 2018 10:15 

Rejestracja: 25 Wrz 2018
Posty: 8
agajka napisał(a):
potwierdzam!
Hebron jest hostelem naprawdę do polecenia :)

Zarezerwowałem 3 noclegi w tym hotelu, nie było problemu ze znalezieniem go ? Czy nawigacja dobrze działa w starej Jerozolimie, bo tam chyba duża część ulic, szczególnie w okolicach tego hostelu jest pod dachem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 04 Sty 2019 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 63
Loty: 43
Kilometry: 103 653
@lkemot
Korzystałam chyba z maps.me:)
_________________
O, my Thai Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 04 Sty 2019 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
@lkemot

Maps.me doprowadzi bez problemu - hostel jest w mapie oznaczony.
Mimo łażenia w gęstej zabudowie telefon łapie sygnał.

Oprócz tego jest niecałe 100 metrów od Via Dolorosa więc miejsce świetne.

Hostel jest fajny i o 17 jest free diner (za to nie ma śniadań ale kuchnia jest ogólnodostępna) - w Jerozolimie ponownie bym wybrał tą lokalizację
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 03 Lis 2019 19:50 

Rejestracja: 19 Gru 2015
Posty: 107
Jeśli ktoś szuka hostelu w centrum Jerozolimy, ciekawych (choć czasem osobliwych) imprez, chce poznać interesujących ludzi i nie zamierza się wysypiać (przynajmniej nie w nocy), to polecam Poündak Party Hostel

Obsługa, to w większości młodzi ludzie na wolontariacie, którzy poznali trochę miasto, co jest pomocne.Często przesiadują tam osoby o artystycznym zacięciub(jam sassion itp.) więc można fajnie spędzić wieczór - codziennie jest tematyczna impreza płatna dla gości z zewnątrz. Mieszkańcy hostelu wchodzą za free i mają zniżkę w barze (piwo było za 15).

Okolica też bardzo żywa, poza szabasem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 23 Lis 2019 20:23 

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 9
Witam i z góry proszę o wyrozumiałość, jeżeli pytanie okaże się banalny lub nie trafionym. Lecę z żoną i córką do Jerozolimy w dniach 6-12 luty. Noclegi w Starym i Nowym Domu Polskim są niedostępne. Zarezerwowałem nocleg w hotelu Addar za około 560$ za 6 nocy że śniadaniami, z opcją rezygnacji do 1 lutego (wiem, że ma on kiepskie recenzje). Teraz odpowiedzialny na email siostry Brygidki z Doliny Hebronu, tam identyczny nocleg też że śniadaniem za 40$ od osoby, więc wyjdzie 720$. I teraz pytanie, jak uważacie płacić więcej, czy zdecydować się na ten Addar? Podróżujemy budżetowo i głównie nastawiamy się na zwiedzanie, nie oczekujemy nie wiadomo jakich wygód. A może znacie jakiś tani nocleg w tym miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 23 Lis 2019 21:06 

Rejestracja: 23 Lis 2017
Posty: 26
National Hotel Jerusalem spałem tam w 2018 roku - pokoje spoko, obsługa ok, śniadania rewelacyjne, parking na miejscu i tylko 300 m od murów starego miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 24 Lis 2019 09:29 

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 9
pomm napisał(a):
National Hotel Jerusalem spałem tam w 2018 roku - pokoje spoko, obsługa ok, śniadania rewelacyjne, parking na miejscu i tylko 300 m od murów starego miasta.

To chyba nie hotel na budżetowe podróże ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 25 Lis 2019 05:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
National Hotel Jerusalem ma az cale 3* i oceny 8.1 na Booking, 4.0 na Google, wiec luksusem nie jest.
Za to na 6-12. lutego jest tanszy niz jakis dom pielgrzyma za klauzura w cenie $120/noc.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 25 Lis 2019 08:45 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
To hotel jak najbardziej budżetowy, jak się trafi na promocję. Wychodzi wtedy taniej niż hostele a lokalizacja i warunki są bardzo dobre.

Enviado desde mi moto g(7) power mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 26 Lis 2019 01:40 

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 9
[quote="pbak"]To hotel jak najbardziej budżetowy, jak się trafi na promocję. Wychodzi wtedy taniej niż hostele a lokalizacja i warunki są bardzo dobre.

Sorki, ale ja ten hotel za 6 nocy na trzy osoby, to widzę za cenę 1000$ i tylko w wyszukiwarce hotelscombined. Zarówno kajak, jak i trivago nie wyszukują tego obiektu. Czy robię coś źle? Gdzie można znaleźć jakieś fajne oferty? Co polecacie do wyszukiwania? Jeszcze jedno, a może na black Friday będą jakieś oferty. Jak by coś ktoś znalazł, to polecam się ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group