Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#421 PostWysłany: 30 Gru 2019 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Raczej nie opłaca się rezerwować przez stronę Rotany. Za każdym razem kiedy sprawdzałem to ceny na booking i innych stronach były znacznie tańsze. Club Room daje dodatkowe benefity (info na necie). Dużo informacji na tripadvisor (polecam wyszukiwanie komentarzy/opinii po hasłach typu: club room / club rotana).

Co do dzieci - w zależności jak liczna ta gromadka to trzeba napisać do hotelu czy akceptują taką ilość. O ile się nie mylę w Rose by Rotana w normalnym pokoju może być max. jedno dziecko extra/jedna dostawka. Chyba, że bobasy to śpią razem z rodzicami, ale tutaj już po dokładne info trzeba pisać do hotelu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#422 PostWysłany: 29 Sty 2020 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Proszę o pomoc w wyborze hotelu.
2+1 infant

Pobyt 4 dniowy - hotel na śniadania i obiadokolacje i odpoczynek wieczorny po intensywnym zwiedzaniu.
Waham się pomiędzy Novotel Dubai Al Barsha albo Hyatt Place Dubai/Wasl District ( nie mam żadnych statusów nigdzie )
Lot z/do DWC , będę cały czas podróżował autem nie komunikacją miejską.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#423 PostWysłany: 29 Sty 2020 15:50 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Gdybys nie wspomniał o intensywnym zwiedzaniu poleciłbym Rixos the Palm, ale jest trochę daleko od głównych atrakcji Dubaju.
Swoją drogą to trochę oksymoron: infant i intensywne zwiedzanie, ale życzę powodzenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#424 PostWysłany: 29 Sty 2020 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Infant ma prawie 2 lata i ciężko mi czasem za nim gonić :)

sranda napisał(a):
Rixos the Palm

Troszkę drogo jednak :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#425 PostWysłany: 29 Sty 2020 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Antek12 napisał(a):
Proszę o pomoc w wyborze hotelu.
2+1 infant

Pobyt 4 dniowy - hotel na śniadania i obiadokolacje i odpoczynek wieczorny po intensywnym zwiedzaniu.
Waham się pomiędzy Novotel Dubai Al Barsha albo Hyatt Place Dubai/Wasl District ( nie mam żadnych statusów nigdzie )
Lot z/do DWC , będę cały czas podróżował autem nie komunikacją miejską.


swoją opinię nt. Novotel Al Barsha wyraziłem tutaj:
noclegi-dubaj,1185,3535&p=891377#p891377

w tym akurat Hyat Place o którym piszesz nie byłem, ale byłem, i to w sumie całkiem długo, w innym [Hyatt Place Al Rigga] i uważam że było super. Tzn lokalizacja jest przeciętna jak na zwiedzanie, bo to kawałek od większości atrakcji [mi pasowała, bo pracowałem w Deirze] a poza tym to po prostu niezbyt ładna dzielnica, ale ogólnie było świetnie. Pokój był naprawdę spory (nie wiem, z 2x większy niż w Novotelu), duża siłka, świetny basen z krzesełkiami w wodzie i barem, śniadania smaczne. Jeśli w tym Twoim Hyatt jest podobnie, to z tych dwóch bez zastanowienia brałbym Hyatt.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Antek12 lubi ten post.
Antek12 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#426 PostWysłany: 29 Sty 2020 23:25 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Co do hotelu Hyatt Place Dubai/Wasl District to niestety pare dni temu spedzilem tam 5 nocy. Pomimo ze hotel nowy bo otwarty w tamtym roku to apartament wygladal tragicznie, tak jakby go nikt nie doprowadzil do porzadku po budowie. Lustra i drzwi brudne. Kabina prysznicowa smierdzaca. Przescieradlo brudne. Na scianie kolo szafy kawalek tasmy malarskiej. Na zdjeciach na stronie Booking w pokoju miala byc pralka oczywiscie na miejscu okazalo sie ze jej nie ma tylko jest miejsce na nia i po tym co widzialem raczej jej nigdy tam nie bylo.Zlew w tragicznym stanie. Woda pod sedesem , klamka od drzwi balkonowych uszkodzona, Dywan brudny. Sprzatanie pokoju zajmuje im chwile bo ciezko nawet kosz oproznic pod zlewem.Sniadania jezeli nie sa w cenie pokoju nie brac bo szkoda na to cos pieniedzy.
Z plusow to wielkosc apartamentu , bliskosc metra i galerii handlowej z carefourem. ImageImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#427 PostWysłany: 29 Sty 2020 23:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Kurczę, widzę że wszędzie amatorka :)
Oba 4* , 4,5/5 na Tripadvisor, zdjęcia i opinie super, a tu masz , szybkie info z pierwszej ręki :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#428 PostWysłany: 30 Sty 2020 00:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
@Antek12 rankingi TripAdvisor są łatwe do zmanipulowania.... takie info z pierwszej ręki jest prawdziwe i najlepsze....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#429 PostWysłany: 30 Sty 2020 00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
-- 29 Sty 2020 23:53 --

Jasne że w necie można teraz wszystko .
Chociaż z drugiej strony ciężko zmanipulować średnią ocenę na różnych stronach na ~ max, jeśli dany hotel byłby na prawdę słaby.

Załącznik:
dub.jpg
dub.jpg [ 124.92 KiB | Obejrzany 1701 razy ]


Załącznik:
dub2.jpg
dub2.jpg [ 127.27 KiB | Obejrzany 1699 razy ]


-- 29 Sty 2020 23:57 --

Zwłaszcza te foty @sliwa122 - nowy hotel, a takie kwiatki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#430 PostWysłany: 30 Sty 2020 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie chciałbym jakoś wielce w to wchodzić, bo to off-topic trochę, ale właśnie w czasach jak jeździłem często do UAE zdarzyło mi się założyć taki wątek:

booking-com-nieprawdziwe-opinie-o-hotelu,135,80080

także pozostawiam pod rozwagę : )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 06 Mar 2020 14:08 

Rejestracja: 11 Maj 2015
Posty: 9
Witam.
za tydzień w niedziele przylatujemy z partnerką i 3 letnim dzieckiem do Ras Al Khaiman i od razu chcemy jechać do Dubaju i tam spędzić tydzień.
Proszę o doradzenie jaka strefę miasta wybrać by był atrakcyjnei cenowo zarówno hotel jka i jedzenie w okolicznych restauracjach, dobra komunikacja metrem i w miare blisko do wszelkich atrakcji jeśli można to tak nazwać.
Rezerwację będę robił przez booking ( sprawdze jeszcze RBNB) zapewne chyba że macie jakieś inne propozycje.
wstępnie sprawdzałem hotele w układzie 2 osoby ( booking dziecko 3 letnie często nalicza pomimo braku naliczeń przez hotel) czy macie dośwadczenie czy będę musiał jakąś opłate uwzględniać za dziecko na dostawkę lub jeśli będzie z nami spałą w łóżku?
Czy robią problemy z racji iż nie mamy ślubu tylko wspólne dziecko ;P ?
Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 06 Mar 2020 14:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
nie znam Twojego zakresu cenowego, ale ten hotel ma super oceny:
Burj Al Arab Jumeirah

prawie 16000 5/5 ocen na google, wiec na pewno musi byc atrkacyjny cenowo inaczej tylu ludzi nie byloby zadowolonych:
https://www.google.com/travel/hotels/Du ... hgBkgECIAE
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#433 PostWysłany: 30 Lis 2021 21:12 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
Polecam hotel Form Hotel Dubai szczególnie po/przed lotem i gdy chcecie zwiedzić stara cześć miasta. Bardzo blisko zielonej lini metra i ładny nowy hotel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#434 PostWysłany: 30 Lis 2021 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
sliwa122 napisał(a):
Co do hotelu Hyatt Place Dubai/Wasl District to niestety pare dni temu spedzilem tam 5 nocy. Pomimo ze hotel nowy bo otwarty w tamtym roku to apartament wygladal tragicznie, tak jakby go nikt nie doprowadzil do porzadku po budowie. Lustra i drzwi brudne. Kabina prysznicowa smierdzaca. Przescieradlo brudne. Na scianie kolo szafy kawalek tasmy malarskiej. Na zdjeciach na stronie Booking w pokoju miala byc pralka oczywiscie na miejscu okazalo sie ze jej nie ma tylko jest miejsce na nia i po tym co widzialem raczej jej nigdy tam nie bylo.Zlew w tragicznym stanie. Woda pod sedesem , klamka od drzwi balkonowych uszkodzona, Dywan brudny. Sprzatanie pokoju zajmuje im chwile bo ciezko nawet kosz oproznic pod zlewem.Sniadania jezeli nie sa w cenie pokoju nie brac bo szkoda na to cos pieniedzy.


Niestety blaski i cienie niby wysoko rozwinietych krajow arabskich, ktorymi wiara sie tak zachwyca. Nawet w 5* hotelach mozna spotkac takie niedociaglosci. Problem tez w tym, ze Arabowie, przewaznie z KAS dewastuja pokoje hotelowe, bo im sie wydaje, ze skoro zaplacili za pokoj to moga niszczyc.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#435 PostWysłany: 01 Gru 2021 10:07 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
cccc napisał(a):
Problem tez w tym, ze Arabowie, przewaznie z KAS dewastuja pokoje hotelowe

Też to usłyszałem od obsługi (taniego) hotelu w Dubaju, gdy zmieniałem pokój po raz drugi, ponieważ w każdym z poprzednich było mocno czuć że było w nich palone.
Niestety, palenie w pokojach dla niepalących wydaje się być standardem. Spotkałem się z tym w kilku hotelach w Dubaju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#436 PostWysłany: 02 Gru 2021 01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mimo to definitywnie wole bookowac 5* hotele, nierzadko 1* mozna odjac, czyli 5* moze okazac sie tylko 4*, szczegolnie w Dubaju, a dodatkowym kryterium jest hotel SPA i oferuja masaze. :D
Poza tym w 5* hotelach chetnie przedluzaja check-out i mozna zaczekowac juz rano, co jest dobrodziejstwem po podrozy.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#437 PostWysłany: 02 Gru 2021 15:10 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
cccc napisał(a):
Mimo to definitywnie wole bookowac 5* hotele, nierzadko 1* mozna odjac, czyli 5* moze okazac sie tylko 4*, szczegolnie w Dubaju, a dodatkowym kryterium jest hotel SPA i oferuja masaze. :D
Poza tym w 5* hotelach chetnie przedluzaja check-out i mozna zaczekowac juz rano, co jest dobrodziejstwem po podrozy.
Pozdr.

jest mały problem - na taki hotel jeszcze Cię musi stać ;-) rozumiem, że u Ciebie nie ma tego problemu ale u wielu osób to jest argument przeciwko hotelom 5-gwiazdkowym :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#438 PostWysłany: 02 Gru 2021 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
U hotels.com na 10 rezerwacji przysluguje jedna gratis, a inna opcja to punkty, ale nie udalo mi sie jeszcze zdobyc za punkty, bo sie nie troszczylem o punktowe programy lojalnosciowe. Trzeba nad tym popracowac. :D
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
NBE322 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#439 PostWysłany: 25 Gru 2021 23:48 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Szukam noclegu w Dubaju. Będziemy tam pierwszy raz, jedziemy z 1.5 rocznym dzieckiem. Wstępny pomysł był taki, że chciałem miesiąc gdzieś w (blisko) starej części Dubaju, żeby mieć pod ręką jakieś targi itp. a na zwiedzanie tak czy inaczej trzeba dojechać gdzieś metrem. ale im więcej czytam tym bardziej mam wątpliwości. Ogólnie zawsze bardziej jarały mnie te stare klimaty, ale jako, że te odległości w Dubaju są... spore, to zastanawiam się czy to nie będzie za bardzo na obrzeżu, może lepiej coś bliżej środka - okolice Burj Khalifa? ktoś miał podobne rozterki, na jakieś przemyślenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#440 PostWysłany: 25 Gru 2021 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@trocha a jaki przedzial cenowy, to latwiej doradzic?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group