Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#401 PostWysłany: 16 Mar 2019 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
rzulty_BUC napisał(a):
Jeśli komuś zależy głównie na cenie, to polecam Mark Inn Hotel Deira. Do stacji metra Baniyas Square skrótem około 200 metrów. Przejeżdżając jedną stację metra możemy się przesiąść na czerwoną linię w kierunku centrum [...] Pokój czysty, jest kawa, herbata i czajnik w pokoju. W nocy cisza i spokój.


Mark Inn Hotel Deira jak najbardziej obleci, jak ktoś potrzebuję noclegu na krótki pobyt / 24h przesiadkę.
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#402 PostWysłany: 20 Mar 2019 08:50 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 196
niebieski
Mogę z czystym sumieniem polecić otworzony w lutym hotel sieci Premier Inn o nazwie Al Jadaf (https://global.premierinn.com/en/hotel/ ... -al-jaddaf). Spędziłem tam pięć nocy, hotel ma wszystko co potrzeba, basen, siłownię, restaurcję i jest zaledwie 5-7 minut spacerem od zielonej stacji metra Al Jadaf.
Obecnie mają bardzo dobrą ofertę bezwrotną za pokój za noc 99 AED. Stosunek jakość do ceny rewelacyjny.
Nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#403 PostWysłany: 17 Kwi 2019 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1699
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Przylatuję pod koniec Stycznia 2020 i szukam hotelu ale ceny trochę wysokie w tym okresie :(
Biletu już mam kupione i przylatuję na lotnisko DXB. Patrzę na hotel Ibis Al Barsha i za 3 doby chcą ok. 900zł...
Ktoś poleca tą dzielnicę czy nie? Jakiś inny tańszy hotel czy brać tego Ibisa?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#404 PostWysłany: 18 Kwi 2019 06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@Martinuss ja osobiście wybieram noclegi bliżej lotniska DXB i starszej części Dubaju głównie ze względu na czas i koszt dostania się z lotniska. Potem już śmigam metrem więc zwracam też uwagę aby hotel był blisko do metra.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Martinuss uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#405 PostWysłany: 23 Paź 2019 15:42 

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 13
Chciałbym zarezerwować 10 noclegów w hotelu Atana Hotel. Czy robił ktoś może rezerwacje przez stronę hotelu (https://www.atanahotel.com/pl/) ? Chwalą się ze jest taniej niż na booking i faktycznie ostateczna cena po wyklikaniu jest kilka % mniejsza. Zastanawiam się jednak czy warunki rezerwacji będą takie same jak na booking. Ma ktoś może jakieś doświadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#406 PostWysłany: 23 Paź 2019 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Sprawdź kwestię podatków, na booking są zazwyczaj w ZEA wliczone, na www hotelu mogą nie być , a często jest to nawet 20%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#407 PostWysłany: 23 Paź 2019 15:58 

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 13
Piszą ze podatki osobno płatne w hotelu ale podawają kwotę podatku która w połączeniu z kwota rezerwacji i tak jest mniejsza niż na booking. Może ktoś już doświadczył?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#408 PostWysłany: 23 Paź 2019 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Polecam sprawdzić na Anomie mi tam wyszła Atana najtaniej i podatki były wliczone.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#409 PostWysłany: 24 Paź 2019 09:21 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
@yoshi Amoma zbankrutowała - https://www.fly4free.pl/forum/amoma-com,20,43638&p=1254175&hilit=amoma#p1254175
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#410 PostWysłany: 25 Paź 2019 09:00 

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 13
Dzieki za informacje. Wiec pozostaje booking bądź strona Atany.

Mam jeszcze pytanie odnośnie samej rezerwacji. Jeżeli zrobiłbym teraz rezerwacje (na kwiecień 2020) z bezpłatnym odwołaniem rezerwacji a za jakiś czas by się okazało ze cena pokoju jest mniejsza (czasami 20 dni przed noclegiem booking obniża cenę o 20%) to jak czy mogę zrobić ponowna rezerwacje a stara anulować? Jak booking patrzy na takie kombinacje? Pytam gdyż na przełomie kilku dni cena w Atanie zmniejszyła się z 8 tys na 6 tys (cena dla całej rodziny jak by co :P) wiec spora różnica a co za tym idzie czasami kilka dni i taka obniżka.

Jeżeli zła sekcja forum to przepraszam :P ale po części powiązane z Atana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#411 PostWysłany: 25 Paź 2019 09:09 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Jeżeli kupisz rezerwację z darmową anulacją to możesz anulować w przewidzianym terminie, a potem zarezerwować ponownie.Nikt nie będzie robił problemy, bo odbywa się to automatycznie. Do tego masz do tego prawo. Zastanawiam się tylko czy Atana za 6 tyś to dobry pomysł. Za te pieniądze znajdziesz lepsze hotele i w lepszej lokalizacji.

Zobacz na trivago. - Agoda potrafi mieć e Emiratach bardzo dobre ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#412 PostWysłany: 25 Paź 2019 09:51 

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 13
Dzieki za informacje odnośnie anulowania rezerwacji. Dla sprostowania cena 6 tys to dla 4 osób z śniadaniami i kolacjami na 10 dni ale mimo to zerknę na Trivago.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#413 PostWysłany: 27 Paź 2019 20:50 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
To już znacznie lepiej. Pytanie czy warto brać kolacje, bo jedzenie na mieście nie jest jakieś bardzo drogie (w zależności od lokalu, ale ceny potrafią być też zbliżone do Polski), a przy zwiedzaniu jest dużo większa dowolność w wyborze. Jest wreszcie entertheiner Dubai dla 4 osób optymalne.
Jeżeli to wyjazd z dziećmi to zobacz też na TUI.com. Często są tam zniżki dla dzieci znacznie obniżające cenę, ale gorzej z anulowaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#414 PostWysłany: 28 Paź 2019 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Ja byłbym ostrożny z tym jedzeniem na mieście - sam tego doświadczyłem. Mieszkałem w Atanie, właśnie z opcją - tylko śniadania. Miałem podobne założenia, jak kolega wyżej - jak zwiedzamy to będziemy jadać na mieście. Wyszło tak, że po dwóch takich kolacjach, wracaliśmy do hotelu i jadaliśmy w restauracji na parterze. Nie dość, że taniej to i świetna kuchnia, dania podawane jak w gwiazdkowych knajpkach. Dobre knajpy w popularnych miejscach na mieście są po prostu drogie i kropka.

Abym został dobrze zrozumiany - w Dubaju można zjeść w sensownych cenach, ale są to raczej fast-foodowe paśniki w galeriach, albo trzeba się nachodzić, naszukać. Zwiedzając z dziećmi, nie jest to już takie różowe. Po co tracić czas, jak Dubaj ma tyle do zaoferowania.

Polecam opcję z HB. Tak samo, jak i Atanę. Darmowe busy dowiozą w wiele miejsc, metro blisko, market też. A jak ktoś dostanie pokój wysoko to gęba mu się uśmiechnie szeroko:) Relacja z Dubaju na blogu:)
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#415 PostWysłany: 30 Paź 2019 21:22 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
bazując tydzień w Dubaju, Abu w formie jednodniowego wypadu do ogarnięcia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#416 PostWysłany: 31 Paź 2019 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 58
Tak
_________________
***
Wskazówki podróżnicze, relacje z wypraw - często podane koszty
Citybrejki, wypady w góry, wyprawy rowerowe

https://jadziemlecim.wordpress.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#417 PostWysłany: 31 Paź 2019 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Co do jedzenia na mieście w Dubaju. Trzeba wiedzieć gdzie co jest, wtedy jest miodzio i wychodzi taniej niż w hotelach. Ceny potrafią być podobne do tych w PL. Ze swojej strony polecam libańską restaurację Zaroob w kilku lokalizacjach. Podobne do naszego Sfinksa (coś między fastfoodem a restauracją), tylko jedzenie libańskie, lub ala-libańskie. Dla mnie tylko palce lizać. Wszystko dobre do tego stopnia że często wybieram hotel blisko tej restauracji, a nie odwrotnie :) Ceny m/w jak w PL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#418 PostWysłany: 30 Gru 2019 20:19 

Rejestracja: 30 Gru 2019
Posty: 2
Dzień dobry, Czy ktoś nocował może w Hotelu Rose Rayhaan by Rotana w Dubaju? Czy warto tam się zatrzymać (rodzina z dziećmi nastoletnimi) na tygodniowe wakacje? Jest tam oferta w Rotana Club. Jak przystąpić do tego klubu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#419 PostWysłany: 30 Gru 2019 21:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
@olla005 - byłem. Jest fajnie. Jak masz pokój na wysokim piętrze to widoki obłęd. Wstajesz, odsłaniasz okna i raczysz się widokiem po horyzont. Bierz Club room (dostęp do saloniku hotelowego). Z hotelu wszędzie blisko. Metro pod nosem.

Poczytaj wcześniej właśnie w tym wątku:
noclegi-dubaj,1185,3535&p=1161282&hilit=rotana#p1161282

Ceny na bookingu niestety podskoczyły - chyba w pewnym momencie się zorientowali co do zbyt niskiej ceny na club room. Niemniej i tak oferta godna rozpatrzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi - Dubaj
#420 PostWysłany: 30 Gru 2019 22:49 

Rejestracja: 30 Gru 2019
Posty: 2
Dziękuję za informację. Chciałam rezerwować bezpośrednio na ich stronie. Ale czy przez ten Club room są jakies dodatkowe opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 504 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group