Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#81 PostWysłany: 21 Sty 2020 13:34 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Ja mieszkam w Rudzie Śl. i odbieram CTSport. Dobra antena kierunkowa ze wzmacniaczem zainstalowana na dachu 4-pietrowego bloku, skierowana na Bielsko-Szyndzielnia i odbieram CTSport HD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#82 PostWysłany: 22 Sty 2020 16:15 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
a ktoś coś wie o tych biletach w Brnie??był ktoś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#83 PostWysłany: 22 Sty 2020 19:18 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Nie chcę być złośliwy ale skoro nikt nie odpowiedział, to znaczy, że nie był ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#84 PostWysłany: 22 Sty 2020 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Nie lubimy tych z Brna, ... ale tak na poważnie, jak pięć lat jeżdżę na hokej
do Vitkovic to tylko jeden jedyny raz zdarzyła się zadyma na meczu ... z kim ?
z Kometą Brno. Kilku pseudokibiców z Brna zrobiło zadymę w sektorze
... ale była akcja, przerwano mecz, do sektora wparowało z dwudziestu
policjantów solidnie wyposażonych. Za dwie minuty było po gościach z Brna.
Wyprowadzili ich w tri miga. Koniec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#85 PostWysłany: 23 Sty 2020 10:39 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Chętnie pojadę na mecz za kilka lat gdy wybudują nowe lodowisko. Z Brna jest rzut beretem na Morawy Południowe i Palavę więc po meczu można zostać na noc i połączyć miłość do hokeja z miłością do wina :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#86 PostWysłany: 24 Sty 2020 14:14 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
Byłem na Hardec-Kometa sektor gości był pełny doping też bardzo dobry. zadym nie było ... bo Kometa prowadziła cały mecz:)
ja mam taki plan objechać wszystkie hale w tym roku padło na Brno bo fajne polczenie pocięgiem jest z Ostrawy.
Mam nadzieje ze atmosfera w Brnie nie bedzie sie duzo rożnić od innych osrodków
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#87 PostWysłany: 24 Sty 2020 15:00 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Jakbyś mógł to podziel się wrażeniami z tych wypadów, jeśli możesz to ze zdjęciami.

Też myślałem o takich "turystycznych" wyjazdach na mecze. Na razie 1 marca wybieram się po raz pierwszy do Trinca, w zasięgu wyjazdu 1 dniowego mam jeszcze Zlin i Olomouc ale hale starsze i mniejsze więc jakoś bardzo nie ciągnie bo po doświadczeniach z Ostrawy wrażenia mogą być różne (bodajże w Ołomuńcu na zdjęciach dostrzegłem, że nie ma ekranu nad lodowiskiem), może w przyszłym roku się zdecyduję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#88 PostWysłany: 24 Sty 2020 15:46 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
Bylem w Pradze na O2 i na slavi oni ciągle grają w 2 lidze ale atmosfera super. W slavi jest fajnie przynajmniej dla mnie bo z baru widać całe lodowisko i można oglądać mecz. To jedyna taka hala w której byłem jak dotychczas.
Byłem tak jak ty na Vitkovicach i polecam szczególnie derby z trincem. Najwięcej byłem razy w trincu super hala super widoczność dobra atmosfera. Byłem jeszcze w tym hradcu 2 razy hala jest starsza słupy zasłaniają trochę widoczność jak się siedzi za wysoko ale chyba najlepsze jedzenie :) jeśli chodzi o ligę to tyle ale polecam każdemu przez to chce spróbować wszędzie gdzie się da. Znajomy był jeszcze w Libercu też mówił że super hala. Zdjęć niestety nie mam nie ten telefon. Jak ktoś może coś doradzić z innych miejscowosci w jakich był to chętnie też się dowiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#89 PostWysłany: 24 Sty 2020 21:58 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
ja byłem w Pardubicach parę razy ;) co prawda cieniują, ale tak jakoś kiedyś im kibicowałem i chciałem bardzo pojechać na mecz i tak zostało bo to nawet nie o wyniki chodzi w 100 %. i raz byłem w Hradec Kralove :) na meczu z Pardubicami, ( towarzyski ) było ok . Jeśli ktoś mieszka blisko DE polecam EISBAREN Berlin, moment jak wyjeżdżają na lodowisko mega :) co prawda duża hala itd ale fajna atmosfera itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#90 PostWysłany: 25 Sty 2020 10:32 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
radziu89 napisał(a):
bo to nawet nie o wyniki chodzi w 100 %. .


Zgadzam się w 100%. Nie znając drużyn, nie czując przywiązania do jakiegokolwiek zespołu mecze ogląda się jak widowiska. Hokej na żywo jest niesamowity przy takiej oprawie jak w Czechach. Mogę jechać obojętnie na jaki mecz gdy odbywa się w fajnej hali i ma oprawę rodem z NHL. Pierwszy raz do Ostrawy pojechałem z synem i zoną. Myślałem, że na kolejne mecze będę jeździł tylko z synem a tymczasem żona też chce jeździć mimo, że nie interesuje się w ogóle sportem a w hokeju nie zna wszystkich zasad. "Bo to się fajnie ogląda, bo jest fajna muzyka, bo nie ma kibolstwa znanego z meczów piłkarskich."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#91 PostWysłany: 25 Sty 2020 11:25 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
Ja jestem wychowany właśnie na piłce.... więc hokej jest fajną odmianą patrząc z tej strony. Jeżdzę też na żużel też coś fajnego. Choć trzeba też patrzeć na to z innej strony. Czesi są bardziej wyluzowani na piłce też nie ma takiej spiny jak u nas. Wgl na ich imprezach można napić sie normalnego piwka i to w rozmiarze 0,5l nie to co u nas i jeszcze w miarę rozsądnej cenie. To samo z jedzeniem jest dużo lepsze i tańsze niż u nas na podobnych imprezach. Tak jak mówisz jedzie sie tam dla atmosfery a nie dla wyniku do tego sam poziom sportowy jest bardzo dobry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#92 PostWysłany: 25 Sty 2020 18:31 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
U mnie jest podobnie. Żona po MS w Pradze mowi że chętnie wybierze się na mecz. Córka też lubi oglądać ze mną skróty z NHL. Myślimy o wyprawie do Niemiec bo tam mamy bliżej. Super byłoby zobaczyć przeszłą gwiazdę NHL.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#93 PostWysłany: 01 Mar 2020 17:14 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
Byłem w tym Brnie.
Bilety kupiłem wcześniej stojące przez internet bo grali z liderem wiec bałem sie że przed meczem bedzie problem.
No i sie nie pomysliłem. Nie byłem dużo przed czasem ale kasy były zamkniete co sugeruje ze biletów brak. Hala jest chyba dość leciwa ale atmosfera naprawde gorąca. niestety nie nie stałem w miejscu gdzie miałem kupiony bilet ponieważ było to miejsce dla zaorganizowanej grupy prowadzacej doping ;) więc sobie odpusciłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#94 PostWysłany: 03 Mar 2020 15:26 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Ja byłem w niedzielę pierwszy raz w Trincu. Hala bardzo ładna, czysta, jeszcze świeci nowością. Bardzo szerokie korytarze w porównaniu z Ostrawa, dużo barów więc nawet między tercjami nie było problemu z zakupem (jest langosz, smazony ser, hot dogi, tortille, itd ale brakuje zwykłych kanapek czy drożdżówek ktore są w Ostrawie, nie ma też kawy z ekspresu, tylko z automatu. Ceny przystępne.). Jest nawet kącik zabaw dla dzieci, można więc małe dziecko zostawić pod opieką i iść na mecz :) Toalety czyste.

Siedzenie wygodne ale razi to, że zbudowano piękną halę o tak małej pojemności. Miejsce miałem dość kiepskie bo prawie na poziomie lodowiska i na wysokości bramki, słaba była więc widoczność drugiej odległej bramki ale za to widziałem akcje z bardzo blisko co robi wielkie wrażenie. Niestety byłem blisko sektora gości, więc śpiewy i uderzanie bębnem trochę przeszkadzało.

Show przed meczowe bardzo ładne, efekty świetlne pierwsza klasa. Sama oprawa w trakcie meczu gorsza niż w Ostrawie, mniej muzyki w przerwach i jakoś tak gorzej.

Byłem w celach nazwijmy to turystycznych by zobaczyć Werk Arenę, raczej tu już nie wrócę. Wadą tego miejsca jest problem z zakupem biletów online, wysokie ceny biletów i dłuższy dla mnie dojazd. Oby tylko Vitkovice pozostały w lidze :)

W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

typekzz: Masz zdjęcia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#95 PostWysłany: 06 Mar 2020 01:09 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
Witam. No mam jakieś się nie mogą się załadować. spróbuję jutro z kompa. Na Brnie atmosfera/doping rewelacja dość mała hala więc hałas ogromnym doping i śpiewy non stop. Muszę przyznać że pod tym względem najlepiej w Czechach w miejscach w których wcześniej byłem. Jeśli chodzi o arenę nie ma nawet co porównywać do trinca.wszytko oczywiście na korzyść trinca. Więc raczej by ci się nie spodobało. Z ciekawych rzeczy około hokejowych po meczu poszliśmy do centrum na stare miasto. Bylismy koło 21 i wszystkie knajpy które poleca google jakieś tam blogi lub inne tripadvisory pełne do bólu nie ma gdzie usiąść. poważnie zero miejsc 6 lub 7 restauracji i to nie małych . Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Jeszcze jedna fajna sprawa to podróż pociągiem z Bogumin do Brna regiojet no powiem bardzo miło i przyjemnie. Bilet stosunkowo tani czas też okej pociągi co godzinę jest z czego wybrać rezerwacja miejsc bistro bardzo dobre i do tego Bernard 12 w cenie 25koron aż chce się podróżować polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#96 PostWysłany: 13 Mar 2020 17:22 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Koniec sezonu w Czechach, ale można się było tego spodziewać.
https://www.hc-vitkovice.cz/koronavirus ... ida-motor/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group