Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#61 PostWysłany: 13 Gru 2019 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Witam,
W najbliższą środę tj.18.12.2019 r. o godz.17.30
transmisja na ČT Sport spotkania:
Vitkovice vs Olomouc
Fandíme ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#62 PostWysłany: 15 Gru 2019 00:31 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Cześć. Fajnie by było, gdyby osoby, które wybierają się MŚ u20 w Ostravie i Trincu, podzieliły się na forum info, nt. parkingów, dobrego piwa, jedzenia, itp. Ja mam bilet na RUS - USA, 29.12 w Ostravie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#63 PostWysłany: 16 Gru 2019 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
dantes205
Zobacz post #60. Tam masz link do parkingu, gdzie zawsze parkuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#64 PostWysłany: 05 Sty 2020 18:45 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Na jakich byliście meczach ? Ja byłem na USA-Niemcy i półfinale Szwecja-Rosja. Atmosfera fantastyczna, szczególnie na półfinale przy pełnej hali i wielu kibicach szwedzkich i rosyjskich było głośno. Do tego oczywiście wspaniałe show, oprawa na światowym poziomie. Minus za ogromny korek do ubikacji w przerwach, trochę za mało toalet przy takiej frekwencji. O jedzeniu można było pomyśleć tylko przed meczem bo w przerwach ciężko było by zdążyć kupić i zjeść przed rozpoczęciem tercji (jedzenia i picia nie wolno wnosić na trybuny, wyjątek tylko dla piwa). Bardzo rygorystyczne kontrole przed wejściem, niemal jak na lotnisku :) Jednocześnie ochrona była niekonsekwentna, bo tą samą torbę na pierwszy mecz wniosłem a za drugim razem mnie nie wpuszczono. Dzięki za namiar na darmowy parking bo ten naprzeciwko hali często w błocie o którym tu pisano kosztował aż 240 koron.

Zakochaliśmy się w hokeju, w lutym wybieramy się znów na ligę. Niestety na Trinec nie mamy szans, chyba wszystko jest wyprzedane w karnetach bo na razie każdy mecz niedzielny jest niemal wyprzedany (w tygodniu niestety nie zdążę dojechać). Zostają Vitkovice, trzymamy kciuki by utrzymali się w lidze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#65 PostWysłany: 06 Sty 2020 10:25 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Przy okazji śledzenia Vitkowvc czy znawcy hokeja mogą mi wyjaśnić jak wygląda walka o utrzymanie po zakończeniu fazy zasadniczej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#66 PostWysłany: 06 Sty 2020 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Tomek
Gratuluję. Niestety nie wybrałem się na żaden mecz juniorów.
Oglądałem w telewizji.Finał był niesamowity.
Kontrola przed wejściem na lodowisko, zawsze taka sama.
Rzeczywiście, kolejki do WC i po jedzenie, to standard, że nie można zdążyć.
Parking, to dobre miejsce na dojście do Ostravar Areny. Cieszę się, ze skorzystałeś.
Spadek z ligi, od tego sezonu spada tylko ostatnia drużyna, nie ma już dodatkowych baraży jak to było
wcześniej a wchodzi jedna drużyna z Chance Liga.
W styczniu wybieram się na ważne spotkanie z Vervą Litvinov 17.01.2020 piątek.
PS. Oglądałem ostatnio w TV spotkanie Vervy Litvinov ze Spartą Praha, które było rozgrywane
"pod širým nebem" (pod gołym niebem) na stadionie w Dreźnie - 32.000 kibiców.
Pierwszy raz Czesi zorganizowali taki mecz ligowy w Niemczech.

Pozdrawiam: Marian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#67 PostWysłany: 06 Sty 2020 14:32 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Ja byłem na RUS-CAN i RUS-USA, ale półfinału SWE-RUS Ci zazdroszczę, najlepszy mecz turnieju. Parking pod halą z tego co ja zrozumiałem to 250 koron kosztował, więc też parkowałem 500 m od Hali, poza tym piwo na hali podrożało o 15 koron.
obecny sezon ligi czeskiej: https://www.flashscore.pl/hokej/czechy/ ... ga/tabela/
Kolejny turniej MŚ u20 jest w Kanadzie, potem chyba Szwecja, Rosja. Teraz poczekajmy na to, ilu zawodników z tego turnieju wystąpi na MŚ elity w Szwajcarii (kwiecień/maj). Na turniej w Szwajcarii bilety drogie i praktycznie wyprzedane, ale w przyszłym roku MŚ elity odbędą się m. in, na Łotwie (Ryga), więc można by spróbować zorganizować dla chętnych wspólny wyjazd, czasu jest sporo, ale na takie turnieje trzeba kupować bilety znacznie wcześniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#68 PostWysłany: 06 Sty 2020 15:14 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Dzięki za informacje.

MŚ Elity w Czechach za 4 lata, znów Praga i Ostrawa choć Brno też chciało organizować bo budują nową halę ale budowa się nawet nie zaczęła więc postawiono na dotychczasowe miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#69 PostWysłany: 06 Sty 2020 17:41 

Rejestracja: 24 Mar 2016
Posty: 59
Tomek2019,
półfinał SWE-RUS był w Ostravie o 15, a CAN-FIN o 19 tego samego dnia też w Ostravie, jak wyglądała sytuacja z opuszczaniem hali po meczu SWE-RUS i wchodzeniem na mecz CAN-FIN , bo w tym pierwszym półfinale była dogrywka, więc mecz się późno skończył?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#70 PostWysłany: 06 Sty 2020 19:02 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Osoby wchodzące na 2 półfinał musiały czekać bo wejście było zamknięte. To samo mieliśmy przed naszym półfinałem, przyjechaliśmy ok 1 godz. 15 min przed meczem i brama wejściowa była zamknięta bo wychodzili jeszcze kibice z meczu Niemcy-Kazachstan. Natomiast Ci, którzy byli na meczu SWE-RUS i mieli też bilet na kolejny półfinał (czyli np. bardzo liczni Kanadyjczycy) musieli opuścić halę ale ustawiali się przed drugą bramką z czytnikiem na bilety. Ominęła ich więc kontrola osobista co jest logiczne bo już byli sprawdzeni.

Finał rzeczywiście pasjonujący, oglądałem w internecie. Fajnie byłoby na nim być ale te 2 mecze obejrzane i tak już sprawiły nam dużo frajdy a łącznie trochę to kosztowało (jeździmy w trójkę więc bilety razy 3, do tego jakieś jedzonko bo szczególnie dziecku się zachce i wydatki rosną :)

Pisałem o parkingu, że 240 koron ale chyba źle zapamiętałem, mogło to być 250. W porównaniu z ligą wszystko było droższe choć bufety szczególnie na półfinale dużo lepiej wyposażone - dobra kawa z ekspresu (do wyboru espresso, latte itp), croissanty, pączki, coś w rodzaju drożdzówek, różne kanapki z kurczakiem, serem czy warzywami). Byliśmy wcześniej by sobie spokojnie pochodzić i wtedy kupiliśmy coś do jedzenia czy picia, syn kupił pamiątkowy krążek bo potem między tercjami nie było na to szans.

Jeśli nie ma baraży o utrzymaniu to sezon dla drużyn z końcówki tabeli konczy się już pod koniec marca więc muszę pomyśleć by jednak w styczniu na coś pójść :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#71 PostWysłany: 07 Sty 2020 11:30 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Co do MS elity, to kilka lat temu byliśmy w Pradze na meczu grupowym i bilety można dostać w kasach tuż przed meczem ale na mniej popularne kraje. My byliśmy na Szwecja-Szwajcaria. Na gospodarzy i drużyny typu Kanada, USA raczej marne szanse.
Mistrzostwa w Szwecji i potem na Łotwie brzmią obiecująco, trzeba wpisać w kalendarz

Wysłane z mojego moto e5 plus przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#72 PostWysłany: 18 Sty 2020 11:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
17 styczeń 2020 godz.17.30
HC VÍTKOVICE RIDERA - HC VERVA Litvínov 5 : 3
Ostravar Aréna 5335 kibiców.
No. Nareszcie zwycięstwo. To był prawdziwy mecz walki.
Mecz o 6 punktów. Wygrana w bardzo ważnym spotkaniu.
Kibice w miarę dopisali i mieli się z czego cieszyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#73 PostWysłany: 18 Sty 2020 16:45 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Śledziłem na żywo w internecie i było nerwowo, tak samo jak przecierałem oczy ze zdumienia gdy Trinec męczył sie z Pardubicami. Na szczęście wszystko ułożyło się po myśli Vitkovic.

Jutro wybieram się na mecz z Karlovymi Varami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#74 PostWysłany: 19 Sty 2020 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Tomek,
Gdzie oglądałeś mecz, na hokejce ?
Wybieram się dopiero na mecz z Kladnem 2-go lutego.
Bilety już kupione. Może będzie grał Jaromir Jagr.
Ostatnio jak był w Vitkovivach była pełna hala.
Zobaczyć na żywo legendę czeskiego hokeja, niezapomniane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#75 PostWysłany: 19 Sty 2020 10:13 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
Niestety tylko śledziłem relacje na żywo na flashscore, streamy są tragicznej jakości, nawet krażka nie widac ;)

Na Jagra też chciałem się wybrać ale pewna sprawa rodzinna mi to pokrzyżowała. Jest jeszcze szansa, że w ostatniej chwili sięwybiorę tylko wtey już dobrych miejsc może nie być.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#76 PostWysłany: 20 Sty 2020 18:52 

Rejestracja: 20 Lis 2019
Posty: 18
No to sobie wybralem fajny mecz :( Po takim meczu człowiek zamiast myśleć o kolejnym wypadzie na mecz zastanawia się po co, skoro drużyna jest tak słaba ? Mieli więcej strzałów oddanych, dwie przewagi 5x3 a gola nie zdobyli ani jednego. Ciężko to widzę, Pardubice grają coraz lepiej, spadek jest niestety realny. W lutym pewnie znów pojadę na jakiś mecz, tym razem piątkowy bo poza Kladnem już nie zagrają w niedzielę.

Widzów było ok. 4,3 tys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#77 PostWysłany: 20 Sty 2020 20:07 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
witam
mialem tu kiedys konto ale mi sie zapomniało wszystko.
Mam pytanie ktoś był w Bnie na hokeju??bo tam mozna przez neta kupic bilety tylko na stojące miejsca z tego co widze. Mozna przed meczem w kasie na siedziacę był ktos kiedys?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#78 PostWysłany: 21 Sty 2020 06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Tomek,
Walczymy do końca.
W meczu z Litvimovem grali dobrze, były składne akcje i wola walki.
Niekiedy brakuje trochę szczęścia.
Zobaczymy jak dzisiaj poradzą sobie z Libercem :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#79 PostWysłany: 21 Sty 2020 11:19 

Rejestracja: 20 Sty 2020
Posty: 9
mecze można oglądać ctsport tylko trzeba zmienić ip na czeski. jakość jest całkiem dobra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hokej w Czechach
#80 PostWysłany: 21 Sty 2020 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 11
Witam,
Prawa do nadawania Tipsport Extraligi ma czeski operator sieć O2
W ramach umowy z tym operatorem Ceska Televize ma prawa do wybranych
spotkań hokeja, które nadaje CT Sport. Natomiast większość meczy nadawanych jest
na O2 Sport.
Czeską telewizję można oglądać na terenach przygranicznych przez dvbt2.
Natomiast sieć O2 jest płatnym operatorem IPTV.
Bezpośrednie relacje z wszystkim meczy ELH (oprócz aktualnie nadawanego spotkania przez O2)
można wykupić na portalu https://www.hokej.cz/tv/hokejka/elh
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group