Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat postu: NOWY JORK - hotele
#121 PostWysłany: 04 Lut 2020 16:38 

Cześć

Macie jakieś doświadczenia z noclegami w NYC dla Diamonda? Możecie coś polecić, podpowiedzieć? To moja pierwsza wyprawa do USA i jestem bardzo podekscytowany. Wylot za 6 dni.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: NOWY JORK - hotele
#122 PostWysłany: 04 Lut 2020 16:39 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 379
Kilometry: 498 173
opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Nowy Jork - Nocleg
#123 PostWysłany: 04 Lut 2020 22:04 
Awatar użytkownika

niebieski
Czy mogę zapłacić w hotelu opłatę za hotel revolutem, a kaucję kredytówką? Jeśli tak, to czy przy płatności kaucji kredytówką i późniejszym zwrocie tej kwoty bank pobierze jakieś opłaty za tę płatność, czy zwrócona kwota będzie 1:1 do pobranej?
 Relacje PM off  

#124 PostWysłany: 04 Lut 2020 23:24 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 122
srebrny
@ncn nie powinno być problemu, zapłata a kaucja to są inne sprawy. Przy kaucji będziesz miał jedynie blokadę na karcie a nie operacje zapłaty i zwrotu wiec nie będzie kosztów przewalutowanie itp. Blokada po jakimś czasie zostanie zwolniona i tyle.
 Relacje PM off
ncn uważa post za pomocny.

#125 PostWysłany: 14 Lut 2020 20:35 
Awatar użytkownika

Loty: 22
Kilometry: 58 128
niebieski
Pierwszy raz będę w NYC. Raczej nie będę się tam gonił bo mam cały tydzień , później lecę do Miami.
Czy opłaca się brać gorszy standard na Manhattanie czy lepiej brać trochę lepszy na Queens z kilkuminutowym dojazdem? Dla zobrazowania wrzucam te dwa hotele które rozważam. W moim okresie na tydzień ceny są prawie identyczne. Zastanawiam się nad County Inn and suites lub Seton hotel.
Nie boję się gorszych dzielnic więc na razie wybrałem lepszy standard w Queens, jednak jeśli mam możliwość to zapytam, bo może faktycznie lepiej wychodzić i mieć wszystko w zasięgu kilku kroków niż popylać przez East River? Chociaż z drugiej strony poznam inne części miasta niż sam Manhattan.
Co myślicie?

Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Lut 2020 23:14, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Nowy Jork - nocleg
#126 PostWysłany: 14 Lut 2020 21:05 

Ostrzeżenia: 2
platynowy
Bylem w tym hotelu na Queens. Jeśli nie zrobili remontu, to fotki wnętrz kłamią. ;-)
Lokalizacja całkiem fajna - dwa bloki od metra. Przy metrze sporo różnych knajpek dla lokalsów, fajne wrażenia z lokalnej kultury. Wracałem nocami, włóczyłem się i czułem się bardzo bezpiecznie, pomimo tego, że wzrok ostrzegał ;-)
Hotel prowadziła rodzina(?) hinduska i tak tam było...
Jeśli masz tylko nocować, nie jesteś Perfekcyjnym Panem Domu, śniadania jesz z zamkniętymi oczami i zatkanym nosem - to całkiem fajna miejscówka.
2 ludzi lubi ten post.
kontrol uważa post za pomocny.

#127 PostWysłany: 06 Mar 2020 02:44 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
kontrol napisał(a):
Pierwszy raz będę w NYC. Raczej nie będę się tam gonił bo mam cały tydzień , później lecę do Miami.
Czy opłaca się brać gorszy standard na Manhattanie czy lepiej brać trochę lepszy na Queens z kilkuminutowym dojazdem?

Jesli moge cos doradzic to zawsze bralem lepszy standard na Manhattanie i nie zalowalem. :)

Z Kiruny na Socotrę / Aurora
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda / Pol. Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magiczna Socotra etc.
 Relacje PM off
kontrol lubi ten post.

#128 PostWysłany: 06 Mar 2020 10:46 
Awatar użytkownika

Loty: 22
Kilometry: 58 128
niebieski
Oczywiście, że możesz. Jednak już zarezerwowałem ten hotel na Queens. Dzięki kodom zniżkowym udało mi się zbić cenę o 20% i to zadecydowało. Ceny na Manhattanie za podobny standard trochę mnie przerastały, a potem lecę jeszcze na Florydę więc budżet mam delikatnie mówiąc ograniczony. :)
 Relacje PM off
cccc lubi ten post.

[ 128 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość