Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Cytuj:
Cytuj:
żarło żarło i umarło:( teraz najtańsze po 671 PLN - niestety nie udało się kupić....

Nie bardzo rozumiem... Wydaje mi się, że jest to i tak bardzo dobra cena. Nie popadajmy w paranoje. Sam miałem możliwość zakupu biletów w tytułowej cenie, ale tego nie zrobiłem, bo wolę Lufthanse, A380 i czas podróży 10h zamiast 30...no ale co kto lubi. Wydaje mi się jednak, że cena poniżej 1 tys. za RT do US to jest cena Fly4Free;)

[ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 16 Sty 2020 16:22 
Awatar użytkownika

niebieski
Jak wpiszę dane rezerwacji, to od razu u góry wywala takie info.
 Relacje PM off
elwirka lubi ten post.

#402 PostWysłany: 16 Sty 2020 16:39 
Awatar użytkownika

Loty: 54
Kilometry: 120 447
srebrny
@ncn
Sprawdź czy masz widoczną w rezerwacji opcję "Air Canada Stopover". Jak próbowałem telefonicznie zarezerwować hotel, to miałem ten sam problem. Sprawdzali coś chyba z pół godziny i stwierdzili, że nie mam dodanej takiej opcji do rezerwacji. Utworzyli ticket i po 3-4 dniach pojawił się właśnie ten odnośnik.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#403 PostWysłany: 16 Sty 2020 17:07 
Awatar użytkownika

niebieski
U mnie w ogóle nie ma tej opcji w rezerwacji. Jak dzwonię na infolinię, to każą czekać 1,5 godziny. Na FB nie potrafią ogarnąć tematu. Co za linia...
 Relacje PM off  

#404 PostWysłany: 16 Sty 2020 17:41 
Awatar użytkownika

złoty
u mnie w ogóle nie ładuje strony http://aircanadastopover.aircanadavacations.com/

Image
 Relacje PM off  

#405 PostWysłany: 16 Sty 2020 17:47 

srebrny
ja mam
Kod:
Your flight booking is not eligible for stop over. Please ensure you are eligible for the Air Canada Stopover program by reviewing eligibility requirements. You may also call Air Canada Vacations for assistance.
 Relacje PM off  

[ 405 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: JanuszOnTour, MTalma, semizkum, worminfested oraz 56 gości