Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Sie 2019 11:47 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Czy ktos zaprawiony w bojach moglby wskazac opcje powyzszego polaczenia (na niedziele).?
Znalazlem niby jakis bus spod Magnusa...
Prywatna podwozka to pewnie min 200pln...?
Z gory dzieki
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 20 Sie 2019 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 20 Sie 2019 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Gdybyś umiał zastosować się do netykiety to może byś dostał odpowiedź.

A tak to mogę ci Tobie tylko napisać, że z zastosowaniem narzędzi wymienionych na forum bez problemu znajdziesz takie połączenie. Poszukaj tylko chwilę.

Zresztą w Googlach też znajdziesz.

el sueño de la razon produce monstruos


Ostatnio edytowany przez pabien, 20 Sie 2019 14:36, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 20 Sie 2019 14:23 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Kulturalniej byloby napisac "Ci", a nie "ci".
Prosze tych bardziej wyrozumialych o jakies sprawdzone linki z rozkladami, bo nie dosc, ze nie wiem co to jest "netykieta", to w dodatku nie potrafie zorganizowac sobie transportu :(
Z gory WIELKIE dzieki.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Sie 2019 15:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Tom Jed napisał(a):
Kulturalniej byloby napisac "Ci", a nie "ci"..


Nie, nie byłoby kulturalniej. Zaimki osobowe dużą literą piszą już tylko zatwardziałe „konserwy”. W necie możesz swobodnie używać małych liter. A pouczanie innych, żeby stosowali formy ze średniowiecznych listów dla wyrażania domniemanego „szacunku” dla odbiorcy jest tylko żenujące;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Sie 2019 16:30 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Zenujace to jest bycie zarozumialym bucem, ktory mysli, ze pozjadal wszystkie rozumy i zamiast pomoc wylewa swoje frustracje na innych. Wydaje mi sie, ze forum to sluzy m.in do wzajemnej pomocy, ale moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko.
I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Sie 2019 17:16 

Rejestracja: 07 Maj 2014
Posty: 1143
Loty: 40
Kilometry: 24 863
niebieski
Rome2Rio pokazuje kilka opcji https://www.rome2rio.com/map/Lvov/Svytaziv poniżej tej kwoty. Do Szacka też. https://www.rome2rio.com/map/Lvov/Szack
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Sie 2019 17:46 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
Dzieki, te opcje do Szacka widzialem, ale godziny mi srednio pasuja, dlatego poszukuje innej opcji, a Svytaziv, to nie Switez (kolo Szacka), ale i tak dziekuje
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Sie 2019 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Tom Jed napisał(a):
moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko.
I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili.


Wyrażać szacunek możesz, ale nie możesz wymagać, by ktoś pisał Ty, Ci czy Tobie dużą literą. A do tego używał formy "pani". Przecież w necie wszyscy są równi. Nie miej pretensji do mnie. Nie ja wymyśliłam netykietę.
Tak więc peace and love, bo odbiegamy od tematu;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Sie 2019 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1185
złoty
Tom Jed napisał(a):
Zenujace to jest bycie zarozumialym bucem, ktory mysli, ze pozjadal wszystkie rozumy i zamiast pomoc wylewa swoje frustracje na innych. Wydaje mi sie, ze forum to sluzy m.in do wzajemnej pomocy, ale moze rzeczywiscie jestem "konserwa" i niepotrzebnie wyrazam swoj "szacunek" do innych pani elwirko.
I obym nigdy nie spotkal wam podobnych na zadnym szlaku, bo zamiast pomoc pewnie byscie tylko zaszkodzili.
Żenujący to jest twój post nie mający nic wspólnego z szacunkiem o którym piszesz....

Jeśli uważasz, że możesz atakować i obrażać ludzi, to jesteś w błędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group