Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2019 22:38 

Rejestracja: 22 Cze 2019
Posty: 3
Dzień dobry wszystkim. Ja i mój narzeczony wybieramy się w połowie lipca do sharm el sheikh i bardzo zależy nam na wycieczce do Jerozolimy. Chciałabym się dowiedzieć czy polecacie jakieś godne biuro, które organizuje taki wyjazd z sharm? Przeglądałam kilka stron internetowych z ofertami takiej wycieczki, ale nie wiem która byłaby najlepsza. A może lepiej opłaca się znaleźć coś będąc już na miejscu? Chociaż nie ukrywam że polski przewodnik byłby fajniejszą opcją. Czy możecie coś doradzić w tej kwestii? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Cze 2019 23:30, edytowano w sumie 1 raz
Duże litery w tytule
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 22 Cze 2019 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1988
Loty: 850
Kilometry: 1 929 194
platynowy
Sugeruję zostawić tę Jerozolimę na inny wyjazd. Środek lipca w Egipcie to 45 stopni. Wycieczka do Jerozolimy to cały dzień jazdy razem z trzepankiem na granicy, a samo miasto warte jest co najmniej 3 dni, nie mówiąc już o mnóstwie miejsc dookoła. Najlepiej wziąć jakiś tani samolot do TLV poza latem.
Z Sharm można sobie pojechać do Dahab albo na górę Św. Katarzyny.
Sam byłem w Egipcie/Izraelu 3 tygodnie w lipcu i więcej tego błędu nie popełnię ;-)
_________________
Moje podróże - piotrwasil.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Cze 2019 00:09 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
cart napisał(a):
Z Sharm można sobie pojechać do Dahab albo na górę Św. Katarzyny.


+ Giewont, czyli Mt Synaj na wschod slonca, jesli jest bezpiecznie, to tez jak najbardzie polecam. Dahab tez w miare wyluzowane.

oby tylko sie nie skonczylo siedzeniem w klimie przez caly dzien, lipiec w Egipcie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Cze 2019 22:27 

Rejestracja: 22 Cze 2019
Posty: 3
Pech chciał że my po prostu musieliśmy w takim czasie wziąć urlop. W zeszłym roku byliśmy w Grecji na Rodos w podobne upały i w tym samym terminie, i daliśmy radę, także myślę że i teraz jakoś ogarniemy. Co do Jerozolimy to jesteśmy zdecydowani tam pojechać także jeśli ktoś może polecić jakieś biuro czy to z polskiej strony czy juz na miejscu z egipskiej to będę wdzięczna. Dziękuję za dotychczasowe podpowiedzi, na pewno je również rozważymy. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Cze 2019 14:04 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
@Zalotka Chyba wszystkie "polskie" biura w Egypcie maja Jerozolime w ofercie w srody. Cena ok 100 $ a 135 jesli po drodze zajedziecie do Betlejem.

@zalotka mam tez prosbe, jeslibys znalazla Jerozolime 2 dniowa z noclegiem w Betlejem daj znac?:)
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Cze 2019 22:31 

Rejestracja: 22 Cze 2019
Posty: 3
Właśnie kilka znalazłam, ale znowu facet w biurze u którego rezerwowalismy wakacje powiedział nam żeby lepiej szukać na miejscu bo zaoszczędzimy kasę...
No i teraz nie wiem czy porywac się na coś takiego i tam próbować targować cenę, czy raczej wybrać coś z polskich biur i mieć tzw "pewność".

Oczywiście - dam znać jak tylko coś takiego znajdę!
:) pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Cze 2019 23:10, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Cze 2019 23:05 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
tak sobie sprawdzilem te biura i oprocz tego ze maja ten sam program i godziny, to do tego czesc oferuje w czwartki rosyjskiego przewodnika, zamiast polskiego, koniec koncow moze sie okazac ze wszystkie sprzedaja jedna i ta sama wycieczke tylko po roznej cenie... ja bym sprawdzil ceny na miejscu, znajac zycie, moze byc taniej (tylko trzeba sprawdzac co zawiera cena i czy oplaty graniczne sa wliczone). do tego moze sie zdarzyc ze po zmroku autobusy nie jezdza ze wzgledu na niepewna sytuacje na Synaju, wiec dojechac w ciagu jednego dnia i nocy sie nie da i wycieczek nie bedzie, lub beda inne z noclegiem na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group