Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2019 08:54 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 4
potrzebuje informacji na wakacje wybieram się rodzinnie do Szwajcarii 2 dorosłych i 2 dzieci bilety 1 klasa z berlina hbf do Brig w Szwajcarii to koszt ok 370e w obydwie strony tak bynajmniej mi wylicza z wyprzedzeniem ok 5 miesięcy i tu jest pytanie czy dobrze mi wylicza ponieważ sprawdziłem bilet z berna do brig i tam jest cena ok 300e w obydwie strony ???? dlaczego tak jest proszę o wsparcie DZIĘKUJE


Ostatnio edytowany przez marcino123, 17 Sty 2019 11:54, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Sty 2019 09:56 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
a nad czym sie wlasciwie zastanawiasz?
370 EUR z Berlina a 300 EUR z Berna do Brig - sprawa jest jasna
Dzieci masz powyzej 6 lat? Jesli tak to zapomnij o jakichs znizkach
Chcesz sie jeszcze wozic pierwsza klasa? Burzuj :lol: :lol: :lol:
Mieszkam tu 12 lat I pierwsza klasa jezdze tylko gdy mi firma placi za bilet 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Sty 2019 10:59 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 4
-- 17 Sty 2019 10:53 --

Przejazd do celu So, 11.05.2019
08:05 Berlin Hbf
18:30 Visp
Przejazd do celu Nd, 19.05.2019
05:54 Visp
15:28 Berlin Hbf
Ceny
Informacje
Bilet, 1. klasa 319,60
2 Osoby dorosłe
2 Dzieci

https://fahrkarten.bahn.de/privatkunde/ ... ted=1#stay



tak pisze takie ceny dlatego sie pytam dlaczego taka roznica a dzieci w wieku 13 i 11 lat

-- 17 Sty 2019 10:59 --

Dzieci w wieku 6-14 lat
Dzieci w wieku od 6 do 14 lat włącznie, podróżujące pod opieką jednego z rodziców/ dziadków, nie płacą za przejazd, o ile zostały zgłoszone przy zakupie biletu i są na nim wpisane.

Oferty regionalne mogą odbiegać od powyższych postanowień.

Bezpłatny przewóz dzieci w podróży do sąsiedniego kraju
W przypadku podróży do Szwajcarii lub Austrii własne dzieci lub wnuki w wieku od 6 do 14 lat włącznie nie płacą za przejazd, o ile o ile podróżują wspólnie z posiadaczem biletu. W takim przypadku należy wykupić bilet transgraniczny i wpisać na nim współpodróżujące dzieci.
Bilet online lub bilet na smartfon można kupić dla maks. 5 osób (w tym maks. 4 dzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Masz tu piękny temat
pociagi-w-szwajcarii,1412,48665

Jeżeli cię przeraza koszt pociągu, polecam sprawdzenia koszty noclegów
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
i ceny atrakcji/jedzenia :idea:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:24 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 4
xd mam gdzie spać ale mi chodziło o to dlaczego tak się rożni cena biletu prawie 2 x tyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:28 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Musisz spytać DB. Pamietam nawet w szwajcarskiej prasie były artykuły o biletach kolei niemieckich na pociagi transgranicxne DE-CH i bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżdżą pociagi DB na terenie Szwajcarii np z Berlina do Interlaken.
taki maja klimat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sty 2019 11:51 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 4
co najlepsze bilet z berlita do bern kosztuje powiedzmy tam i z powrotem 350E 1 klasa i tyle samo kosztuje z berlina do brig z przesiadka w bern ????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Sty 2019 12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Są rzeczy na świecie o których się nawet filozofom nie śniło.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 17 Sty 2019 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
norebertd napisał(a):
potrzebuje informacji na wakacje wybieram się rodzinnie do Szwajcarii 2 dorosłych i 2 dzieci bilety 1 klasa z berlina hbf do Brig w Szwajcarii to koszt ok 370e w obydwie strony tak bynajmniej mi wylicza z wyprzedzeniem ok 5 miesięcy i tu jest pytanie czy dobrze mi wylicza ponieważ sprawdziłem bilet z berna do brig i tam jest cena ok 300e w obydwie strony ???? dlaczego tak jest proszę o wsparcie DZIĘKUJE

@norebertd wygladanatozetwojewyliczeniasapoprawnekosztponad€300rozwazalesmozewyna jeciesamochoduwberliniehbfizabranieswojejrodziny2dorosle2dziecinawakacjeaute mpowinnowyjsctaniejnizpociagiemma mnadziejezepomoglemjeslitaktodajlikePROSZENIEZAMACO
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 17 Sty 2019 16:19 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sty 2019 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
norebertd napisał(a):
potrzebuje informacji na wakacje wybieram się rodzinnie do Szwajcarii 2 dorosłych i 2 dzieci bilety 1 klasa z berlina hbf do Brig w Szwajcarii to koszt ok 370e w obydwie strony tak bynajmniej mi wylicza z wyprzedzeniem ok 5 miesięcy i tu jest pytanie czy dobrze mi wylicza ponieważ sprawdziłem bilet z berna do brig i tam jest cena ok 300e w obydwie strony ???? dlaczego tak jest proszę o wsparcie DZIĘKUJE

Generalnie nie udzielam sie na forum dotyczacym CH, ale wybierasz 1 class i prosisz o wsparacie na fly 4 free? ;)
A zastanawiales sie, ze lot BER-cos tam-ZRH moze byc tanszy niz bezposreddni BER-ZRH?
Btw CH to drogi kraj, a przejazdy kolejowe naleza do najdrozszych w Swiecie. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 17 Sty 2019 17:29 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Szwajcaria fajniutka. Tyle języków(3) i piękne banknoty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 14 Cze 2020 12:14 

Rejestracja: 13 Cze 2020
Posty: 3
czy orientujecie się może od kiedy będzie można wjechac samochodem do Szwajcarii?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 14 Cze 2020 12:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Polecam zaglądać tutaj: kraje-ktore-otwieraja-granice-po-covid-19,135,151716
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 14 Cze 2020 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
I przed wjazdem do Szwajcarii wyłączyć dane komórkowe! Można popłynąć na parę ładnych stów!
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Cze 2020 15:27 

Rejestracja: 13 Cze 2020
Posty: 3
od dzisiaj wjazd wolny:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group