Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sty 2019 12:52 

Dokąd
  • Jak w temacie. Wyspa La Palma należąca do Wysp Kanaryjskich

Data wylotu
  • 14.12.2019

Data powrotu
  • 05.01.2020

Długość pobytu
  • Dwa tygodnie ale tak by spędzić tam Boże Narodzenie

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Nie znalazłam jeszcze żadnego lotu w tym terminie

Dodatkowe informacje
  • Witam
    Chcemy z mężem spędzić Boże Narodzenie 2019 na La Palmie. Na wylot z Gdańska lub Warszawy nie upieram się. Wiem że jest jeszcze ogrom czasu ale nosimy się z tym zamiarem już od dawna. Wiem że czasem można tanio dostać się na tą wyspę z Teneryfy więc jak tylko pojawią się te terminy będę je monitorować, ale może ktoś znajdzie połączenie bezpośrednie (pewnie jakiś czarter) lub niedrogie wczasy oferowane przez biura podróży. Z doświadczenia wiem, że często może to być nie tylko wygodniejsze (nie trzeba po wypadach gotować po nocy posiłków) ale i tańsze. Dziękuję za pomoc.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości