Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wynajem auta Amman
#101 PostWysłany: 10 Mar 2019 16:35 
Awatar użytkownika

Loty: 157
Kilometry: 358 960
Czy ktoś miał do czynienia z tak wychwalanym w necie Montecarlo ?
 Profil Relacje PM off  

#102 PostWysłany: 10 Mar 2019 21:56 

Jeśli ktoś zastanawia się nad autem z Ammanu od 18.03, to zapraszam:
jordania-amm-18-03-25-03,249,139649
 Profil Relacje PM off  

#103 PostWysłany: 17 Mar 2019 20:37 
Awatar użytkownika

niebieski
Ktoś pytał wcześniej o Omaish - wypożyczalnia ma na Economy Car Rentals ocenę bodajże 8.44 i jest jedną z najtańszych opcji, do biura z lotniska jedzie się z 15 minut (jest parę budynków w tym samym miejscu gdzie lokalne/tańsze wypożyczalnie mają bazę, oprócz Omaish m.in. Monte Carlo, Green Motion, Auto Nation, Arena). Jak ktoś jest ciekawy jakie auto dostanie, to tu ma ściągę:
Załącznik:
Komentarz do pliku: omaish
IMG_20190311_174324.jpg
IMG_20190311_174324.jpg [ 95.17 KiB | Obejrzany 237 razy ]
Jeździliśmy tym Peugeotem 301, koła strasznie scentrowane, kontrolka serwis co chwilę się zapalała (ponoć od benzyny, tankowaliśmy tańszą 90), ale przejechał od Ammanu do Wadi Rum i z powrotem (na liczniku już ponad 135 tys. km). Ubezpieczenie zawsze bierzemy od ECR, więc lokalnego nie braliśmy i nie było problemów.
 Profil Relacje PM off  

#104 PostWysłany: 17 Mar 2019 22:01 
Awatar użytkownika

Loty: 157
Kilometry: 358 960
Oddawałeś auto przed wylotem ? Umawiałeś się na godzinę, czy biuro było po prostu otwarte ? Ile to wszystko zajęło Ci czasu ?
Mam wylot o 11.30 i obawa przed wtopą czasową trochę odstręcza mnie od wypożyczalni poza lotniskiem.
 Profil Relacje PM off  

#105 PostWysłany: 18 Mar 2019 13:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Oddawaliśmy przed wieczornym lotem, ale jak masz wylot o 11:30, to spokojnie możesz oddać o 9, gość notuje przy wypożyczeniu o której będzie zwrot samochodu. Nie mieliśmy przygód po drodze, zwrot to chwila - ujemna autoryzacja karty (nie braliśmy lokalnego ubezpieczenia), zapakowanie do innego auta którym pojedziemy na lotnisko i tyle. A samo lotnisko wygodne (mi się kojarzy z np. Dohą), właściwie nie było też kolejki.
 Profil Relacje PM off
yendras lubi ten post.
yendras uważa post za pomocny.

#106 PostWysłany: 08 Kwi 2019 11:26 

Wróciliśmy w piątek z naszego tygodniowego pobytu w tym pięknym kraju. Samochód pożyczyłem w Sixt, całość przebiegła bez problemów. Dostaliśmy mały samochód Suzuki Alto. Bardzo mi pasował, malutki. Odbiór samochodu odbył się bez problemów, jeden z Panów z obsługi przyszedł z wszystkimi dokumentami, dokładnie zaznaczył porysowania i uszkodzenia na karoserii. Spisanie licznika i w drogę. Wybraliśmy opcję pełny do pełnego. Zdawanie auta odbyło się w ekspresowym tempie. Nie było żadnych problemów, inna osoba odbierała samochód, znalazła jakieś wgniecenie ale nie było ono zrobione prze zemnie. Spytała się czy to już było, kiedy powiedziałem że tak z uśmiechem powiedział że pewnie Pan który nam wydawał nie zaznaczył na protokole. Samochód po 5 minutach został przekazany kolejnym podróżnikom.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości