Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:00 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Witam,
Ciężko znaleźć aktualnie opinie na ten temat. Według mnie że przelicznik może być 2 zł wydane to 1 pkt w programie VITAY, coś innego rezerwacja na Bookingu 1 euro - 40 pkt. Żeby wymienić na 80 zł rabatu na paliwo należy mieć 17700 pkt, myślę że do zrobienia w ciągu roku. Według mnie że spoko oferta dla osób którzy regularnie tankują na tej stacji. Może ktoś z forumowiczów posiada ta kartę i jakieś uwagi itp ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:06 

35400 zł na 80 zł na paliwo :lol: :shock: :lol: :shock:

By trzymać się tematu forum możesz za takie zakupy mieć ponad 700 zł na loty Wizzair, niezłą ilość mil itp itd
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:22 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Oczywyście :D :) zamierzam mieć kartę który można uzbierać ilość mile i na loty Wizzair, tylko po prostu zastanawiam
się czy byłoby dobry pomysł załatwić dla osoby który regularnie jeździ samochód i prawie nie podróżuje , tyle :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Maj 2018 12:30 

Tylko jak masz firmę transportową i nie ma lepszego podobnego programu, w innym wypadku kategoryczne: zmarnowana kasa :D
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2018 12:35 

Rejestracja: 18 Maj 2018
Posty: 0
Wydaje mi się, że takie punkty to chyba tylko i tak "przy okazji" się robi, przecież dla samych punktów chyba nikt nie lata...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kefa81, Yaneck oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group