Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Sie 2018 09:02 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Znalazłem kilka ofert parkingów koło lotniska na ParkCloud. Ceny dość atrakcyjne (4 doby + transfer) od 33 euro. Ktoś korzystał z tej stronki ? Jakieś opinie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 01 Sie 2018 09:09 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
To pośrednik ofert. Wszystko działa bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Sie 2018 15:34 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Może ktoś parkował w tej okolicy?

Hainburger Str. 15
2401 Fischamend-Markt
Austria

Wydaje się sporo bezpłatnych miejsc w miasteczku. Jest również bliżej lotniska Billa tylko czy się ktoś nie doczepi o pozostawienie samochodu na parę dni?
Z buta około 5 km, jest również dworzec Fischamed Bahnhof i zapewne dojazd na lotnisko, orientuje się ktoś czy bilety można kupić w tej kolejii u konduktora czy może są jakieś punkty sprzedaży lub internet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Wrz 2018 18:14 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Z racji mojego setnego postu pozwolę sobie odpowiedzieć na własne pytanie :D Może ktoś skorzysta. Parkowałem w Fischamend na ulicy Donauarmstrase, pierwsza zatoczka po prawej po zjechaniu z 9tki jadąc w kierunku lotniska. Udało mi się porozmawiać z właścicielką domu obok i potwierdziła, że parking darmowy można parkować oraz aby zostawić miejsce naprzeciw furtki dla samochodu jej męża ;) . W stronę lotniska 4,5 km na nogach. Z powrotem wróciłem pociągiem 1,2 euro niestety do tego miejsca 1,2 km od stacji. Ogólnie w mieście można znaleźć wiele miejsc do parkowania tak więc można to udoskonalić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 24 Wrz 2018 10:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Ruszył „sezon” na loty za 0,01 EUR by Level 8-). Dla tych, którzy chcą parkować bezpłatnie w okolicy lotniska VIE, informacje praktyczne:

- w Fischamend-Dorf jest sporo miejsc, gdzie można to zrobić;
- najbardziej optymalnym jest lokalizacja vis-a-vis stacji benzynowej, na miejscach oznaczonych wzdłuż chodnika.
- uwaga: część z miejsc (pod szkołą na górnym zdjęciu, to budynek w tle po lewej stronie) jest oznaczona tabliczką zakazu postoju w pewnych godzinach;
- odradzam parkowanie na parkingu przed marketem Billa (możliwy mandat) oraz na ulicy Hainburger Straße (brak miejsca na poboczach i ryzyko odholowania samochodu);
Załącznik:
VIE_parkowanie001.jpg
VIE_parkowanie001.jpg [ 104.49 KiB | Obejrzany 12135 razy ]

Z doświadczeń osobistych (sierpień i wrzesień 2018): dwukrotne parkowanie i zostawianie samochodu „na polskich blachach” na medium-term (przedłużony weekend). Zero problemów, samochód nieruszony, dookoła sporo innych samochodów z obcymi rejestracjami (słowackie, polskie, czeskie).
Odnośnie dojścia do portu lotniczego: ciut ponad 4 km. Realne 45 minut marszu. Szybkim krokiem: pół godziny. Z rodziną i dziećmi - godzina. Dojście bezpieczne, do okolicy Panda Parken i potem wyznaczoną ścieżką-poboczem. Uwaga: w nocy trasa nieoświetlona.
Załącznik:
VIE_parkowanie002.jpg
VIE_parkowanie002.jpg [ 36.95 KiB | Obejrzany 12135 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
7 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 27 Wrz 2018 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Uzupełnię tylko o jedną informację.
Przy Hainburger str. jest ze 3-4 zatoczki dalej od lotniska ale nie widziałem tam ani razu zaparkowanego samochodu.
Natomiast przy tej ulicy obok pierwszej od lotniska stacji kolejki jest bezpłatny parking (oficjalnie oznaczony jako parking) gdzie stoi zawsze dużo samochodów na najróżniejszych rejestracjach i tam sam parkowałem dwa razy na kilka dni. (i były tam zazwyczaj tylko 2-4 wolne miejsca)
Piesze dojście to ok 4.5 km ale wzdłuż wzmiankowanej już ulicy gdzie nie ma chodnika.

W dzień najłatwiej dojechać tam i z powrotem właśnie pociągiem (7.80 E płaciłem za bilet dla 4 osób)
W nocy zależnie od pory i aktualnych lotów można też uberem od 10E do 20E, (10E pokazało o 2 w nocy gdy nie było żadnych lotów)
O każdej porze piechotą 45min szybkim krokiem samotnie do 1.5 h rodzinnie schodząc z drogi przy każdym jadącym samochodzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 27 Wrz 2018 13:21 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Korzystając z trasy na mapce OradeaOrbea niekoniecznie za każdym razem trzeba schodzić z drogi. Pierwsza część niebiegnąca wzdłuż 9tki wydaje się spokojnym odcinkiem, druga od Pandaparking wzdłuż drogi 9 jest oddzielona od pasów ruchu plastikowymi elementami i szeroka, taka trochę droga rowerowa, rowerzystów też spotkałem. Ja podwiozłem rodzinkę samochodem pod terminal, wyrzuciliśmy bagaże, powrót, parkowanie samochodu w upatrzonym wcześniej miejscu i spokojny spacer na lotnisko. Czasowo niewiele się to różniło od podróży powrotnej pociągiem. Parędziesiąt euro za parking zostało przy stosunkowo niewielkim wysiłku
Góra
 Profil Relacje PM off
OradeaOrbea lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 23 Maj 2019 11:28 

Rejestracja: 01 Lut 2016
Posty: 22
Cześć,
Czy coś się zmieniło w temacie budżetowych parkingów w okolicy lotniska?
Ma ktoś coś sprawdzonego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Maj 2019 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Okolice supermarketu (zajrzyj na pierwszy post w tym wątku) w dalszym ciągu są jedną z najlepszych opcji. Ciężko o coś bezpłatnego, „bliżej” – między samym terenem portu lotniczego a pierwszymi ulicami Fischamend-Dorf nie ma zbytnio takiej możliwości...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Maj 2019 21:09 

Rejestracja: 01 Lut 2016
Posty: 22
OradeaOrbea napisał(a):
Okolice supermarketu (zajrzyj na pierwszy post w tym wątku) w dalszym ciągu są jedną z najlepszych opcji. Ciężko o coś bezpłatnego, „bliżej” – między samym terenem portu lotniczego a pierwszymi ulicami Fischamend-Dorf nie ma zbytnio takiej możliwości...

Cześć,
Źle mnie zrozumiano, nie chodziło o darmowy parking tylko o płatny ale budżetowo, robiłem symulacje online na paru parkingach i za tydzień wyszło średnio 50 Euro.
Da się gdzieś taniej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Parking w okolicy VIE
#31 PostWysłany: 11 Cze 2019 15:36 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Witam , czy ktoś może polecić jakiś parking w okolicach lotniska VIE ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 11 Cze 2019 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
https://www.fly4free.pl/forum/wieden-lotnisko-parking,1449,127496
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 11 Cze 2019 15:48 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Kurde szukałem tego watku i nie mam pojęcia jak tego nie zauwazylem :)
Dzieki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 06 Lis 2019 22:51 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 12
Wg google mapsa ulica z fotek to właśnie Hainburger Strasse,
czy więc odradzacie tam parkować (pobocze ze zdjęć) czy na luzie można ?

OradeaOrbea napisał(a):
Ruszył „sezon” na loty za 0,01 EUR by Level 8-). Dla tych, którzy chcą parkować bezpłatnie w okolicy lotniska VIE, informacje praktyczne:

- w Fischamend-Dorf jest sporo miejsc, gdzie można to zrobić;
- najbardziej optymalnym jest lokalizacja vis-a-vis stacji benzynowej, na miejscach oznaczonych wzdłuż chodnika.
- uwaga: część z miejsc (pod szkołą na górnym zdjęciu, to budynek w tle po lewej stronie) jest oznaczona tabliczką zakazu postoju w pewnych godzinach;
- odradzam parkowanie na parkingu przed marketem Billa (możliwy mandat) oraz na ulicy Hainburger Straße (brak miejsca na poboczach i ryzyko odholowania samochodu);
Załącznik:
VIE_parkowanie001.jpg

Z doświadczeń osobistych (sierpień i wrzesień 2018): dwukrotne parkowanie i zostawianie samochodu „na polskich blachach” na medium-term (przedłużony weekend). Zero problemów, samochód nieruszony, dookoła sporo innych samochodów z obcymi rejestracjami (słowackie, polskie, czeskie).
Odnośnie dojścia do portu lotniczego: ciut ponad 4 km. Realne 45 minut marszu. Szybkim krokiem: pół godziny. Z rodziną i dziećmi - godzina. Dojście bezpieczne, do okolicy Panda Parken i potem wyznaczoną ścieżką-poboczem. Uwaga: w nocy trasa nieoświetlona.
Załącznik:
VIE_parkowanie002.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 18 Gru 2019 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
Tak przy okazji na temat parkingu P+R Fischamend Bahnhof
znalazłem w sieci :
http://fischamend.gv.at/24_Stunden-Parken_in_der_Park_Ride-Anlage_ab_Mai_

Z treści wynika że parkowanie jest dozwolone tylko na 24 godziny i dłuższy postój może być bardzo kosztowny, dlatego odradzam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Sty 2020 08:04 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Witam, parkował ktoś ostatnio w okolicach VIE (płatne parkowanie mnie interesuje) i może coś ciekawego i taniego polecić ? Chyba, że testował ktoś to P+R i potwierdzi, że można tam auto zostawić na dłużej.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Sty 2020 10:34 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ja zawsze parkuje tu: Zeppelinstraße 5, 2401 Fischamend-Dorf, Austria

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 03 Sty 2020 10:06 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Znalazłem „chyba” dobry parking, cena jest zachęcając Parkhaus P+R Erdberg - Wien. Wiem, że kawałek od lotniska, ale ceny są przystępne
https://www.apcoa.at/parken/wien/parkha ... ien-apcoa/

Day ticket: € 3.60
1 week: € 18.30
1 month: € 67.90

Z tego co piszą w google, to można zostawić auto na dłużej i płaci się przy wyjeździe za cały okres.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 07 Sty 2020 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sty 2018
Posty: 41
No ale widzę że transfer na/z lotniska zajmuje dodatkowo ok. 1h i dodatkowy koszt (np. dla rodziny 3 os to 4,20E x3 czyli 12,60 w jedną stronę) , czyli w sumie 18,30 + 18,30 + 12,60 + 12,60 = 61,80
Czy nie lepiej wybrać parking bliżej z darmowym shuttle busem na lotnisko np. Parking Life Hotel Vienna Airport który wyszedł mi ok. 66Euro na 2 tygodnie.
Być może w innej konfiguracji może to być opłacalne ale nie zawsze. Miejscówka w każdym razie fajna ..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 10 Lip 2020 02:09 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 4
Wiem, że sezon na latanie dopiero się zaczyna na nowo, ale może ktoś ostatnio lotnisko w Wiedniu odwiedził i ma jakieś nowe pomysły na tanie parkowanie. Dlatego odświeżam wątek ;)
A czy próbował ktoś opcji carsharingu w Wiedniu? Planuję zostawić auto na P+R Erdberg (3,6 eur/dzień) https://www.apcoa.at/en/parking/vienna/ ... nna-apcoa/ i widzę w aplikacji Car2Go (Share Now), że jest sporo samochodów w tej okolicy. Wylot mam po 17, więc dostać się na lotnisko raczej nie będzie problemem, ale przylot mam ok 23 i rozważam opcje skorzystania właśnie z auta na minuty. A może i w dwie strony... Odległość tego parkingu od lotniska to ok 25 min jazdy, a ceny za samochód od 0,26-0,43 eur/min.
Wydaje mi się to dość "wygodna" opcja. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej formie dojazdu na lotnisko w Wiedniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group