Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 14 Lut 2018 15:45 

Gratuluję świetnej relacji, czytałam od deski do deski ! I dzięki za porady na priv.
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 12 Mar 2018 12:03 

Panie Grzegorzu - świetna relacja:) Czekamy na kolejne. MiAD:)
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 23 Kwi 2018 14:49 

Witam, Panie Grzegorzu czy mogłabym prosić nazwę tego hoteliku na Gwadelupie który był w okolicy portu ? bedę robiła podobną trasę w tym roku i również potrzebuję noclegu zaraz po przylocie na Gwadelupe
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 23 Kwi 2018 16:36 

platynowy
"Panów" proponuję sobie darować:-)

Obiekt w booking.com nazywa się "Homestay Nelly". Jest to mieszkanie, którego właścicielka wynajmuje pokoje (dwa) turystom. W czasie mojego pobytu właścicielka "wpadała" do mieszkania w ciągu dnia. Jak dla mnie (biorąc pod uwagę, że tylko tam nocowałem, oba dni w całości praktycznie spędziłem "w terenie") pokój był ok, łazience mówiąc uczciwie przydałby się jakiś remont. Na największy plus lokalizacja obok portu, duży taras i niezwykle pomocna właścicielka, która sprawnie wdrożyła mnie w gwadelupskie klimaty i pomogła w ogarnięciu się gdzie jak dostać. Na minus przede wszystkim łazienka. Cena w porównaniu do innych obiektów w tym czasie w Pointe-a-Pitre na airbnb i booking.com była konkurencyjna.

Życzę udanego rejsu:-) Gdybyś miała pytania, pisz śmiało.
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 25 Kwi 2018 10:46 

Dzięki cudnie, rejs dopiero ruszam 9 grudnia ale już przygotowuje się do tej 2 tyg trasy po Karaibach z MSC Preziosa
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 05 Lip 2019 12:01 
Awatar użytkownika

Loty: 84
Kilometry: 181 375
srebrny
Relacja super, zarażeni twoja relacją wczoraj kupiliśmy 7 dniowy rejs na Costa Favolosa star i meta PTP po drodze
Day 1 Guadeloupe (Antilles) - 23:00

Day 2 ...cruising... - -

Day 3 La Romana (Dominican Republic) 08:00 -

Day 4 La Romana (Dominican Republic) - 07:00

Day 4 Catalina Island (Dominican Republic) 09:00 17:00

Day 5 Tortola (British Virgin Islands) 10:00 20:00

Day 6 St. Maarten (Antilles) 08:00 17:00

Day 7 Martinique (Antilles) 09:00 20:00

Day 8 Guadeloupe (Antilles) 08:00 -

Start 18 stycznia :)

Przed i po rejsie mamy po 4 dni na każda wyspę, więc pewnie coś jeszcze ogarniemy :) Grupa 2+2 (6 i 13)

Bulgaria
 Relacje PM off  

#47 PostWysłany: 05 Lip 2019 16:09 

platynowy
Trzymam zatem kciuki:-)

Akurat w tej relacji nie ma nic o St. Maarten, La Romanie ani Catalinie - ale informacje o nich znajdziecie w mojej innej relacji z transatlantyku z Savony do Gwadelupy w listopadzie 2018.
Z kolei informacje o Costa Favolosa znajdziecie w relacji po fiordach norweskich. W razie czego pytajcie :-)
 Relacje PM off  

[ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości