Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
https://www.siepomaga.pl/julia-klimowicz

[+] Pokaż
W jaki sposób można pomóc:
1. Wpłata na subkonto w Fundacji - info pod linkiem :
https://www.kawalek-nieba.pl/matylda-klimowicz/ - tutaj 100% wpłaty ma być przeznaczone na leczenie Matyldy
2. Mamy też zbiórkę na siepomaga.pl :
https://www.siepomaga.pl/matyldaklimowicz
3. Można przekazać 1% swojego podatku :
W PIT wpisujemy KRS: 0000382243 koniecznie z dopiskiem w polu cel szczegółowy : 1155 pomoc dla Matyldy Klimowicz
4. Można wysłać SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8263 ( koszt 5zł plus VAT) z czego 4,85zł wpływa na konto Matyldy
5. Można brać udział w aukcjach: http://charytatywni.allegro.pl/listing? ... oseId=3607
lub wrzucać swoje rzeczy ta licytacje na ten cel
6. Po sugestiach wrzucam też swoje konto gdyby ktoś chciał w ten sposób wpłacić:
Piotr Klimowicz
ul. Tęczowa 24i2 62-064 Plewiska
nr rach: 51 2490 0005 0000 4000 4125 3999
7. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, sugestie itp. Świat nie takie rzeczy widział więc jestem pewien,że się uda!
Co do cegiełek - chciałem zrobić właśnie opcje kup teraz ale pokazuje mi tylko licytacje i w 1 licytacji mogę zrobić tylko 1 szt. Napiszę do allegro jak to zrobić w formie KUP TERAZ i uzupełnię jak się uda.
Jeszcze raz z całego serca dziękuję!

Historia choroby:
[+] Pokaż
Wada,którą ma moja córeczka jest rzadka - średnio rodzi się ok. 10 dzieci rocznie w Polsce z czego każdy przypadek jest inny. Do 2015r dzieci z tą wadą leciały na leczenie z NFZ do USA. Od 2 lat nie jest to możliwe. Mam kontakt z większością rodziców,którzy mają ten sam problem co my. Od nich też znam szacunkowy koszt operacji i rehabilitacji. Mam też kontakt z Polką,która pracuje u Paleya ( zatrudniona ze względu na sporą ilość pacjentów z Polski) Po korespondencji oraz wysłaniu dokumentacji medycznej dr.Paley potwierdził,że jest w stanie pomóc Matyldzie
Koszta naszego leczenia będziemy znać dokładnie na początku lutego bo 24.01 jedziemy na konsultacje do Monachium ( wtedy przylatuje do DE Paley) i po tej konsultacji dostaniemy kosztorys, termin operacji i plan leczenia do 15 roku życia.
Matylda w tej chwili ma 3 m-ce. Idealny czas na 1 operację ( docelowo będzie ich 3 lub 4 do 14 roku życia) jest wiek dziecka 18 m-cy. Z jednej strony mamy więc około rok czasu na zbiórkę ( na pół roku przed operacją trzeba za nią zapłacić by zaklepać miejsce). Z drugiej strony czasu nie ma bo potrzebuję uzbierać ok 50 tyś/miesięcznie.
Na bieżąco można śledzić informacje na Facebooku - Matylda Klimowicz. Jeśli możecie to polubcie i udostępniajcie dalej.
Podstawowa informacja - wyjazd na operację i rehabilitacje tam daje nam 100% pewności,że Matylda będzie normalnie chodzić...Kto chce może poszukać informacji o tym doktorze, robi cuda.... Z Polski warto znaleźć choćby- Julka Piskorska to dziewczynka,którą leczył dr.Paley.
W TV niedawno były 3 zbiórki dla dzieci z podobną wadą co u nas.

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 17 Paź 2019 17:22 
Awatar użytkownika

Loty: 147
Kilometry: 242 067
platynowy
Nie mam allegro niestety ale jeśli macie ochote na kocyk TAAG Angola Airlines (firmowo zafoliowany) to chętnie go przeznaczę na w/w cel za co łaska ale nie mniej niż 49zl. Pierwsza osoba, ktora wpłaci na zbiorke z dopiskiem w tresci nick/f4f i poda mi adres na priv, otrzyma go na moj koszt.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#202 PostWysłany: 17 Paź 2019 17:38 
Awatar użytkownika

złoty
@marcin.krakow wpłaciłem.

Jak się nie obrazisz to przekazuję go następnej osobie na podanych przez ciebie zasadach. Wysyłka od Ciebie :)
3 ludzi lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.

#203 PostWysłany: 17 Paź 2019 18:55 
Awatar użytkownika

Loty: 426
Kilometry: 681 111
platynowy
Wplacilem i bez kocyka. Wysylka do mnie wynioslaby wiecej niz cegielka ;)
Trzymamy kciuki za wysilki lekarzy :!:
Resort = ministerstwo
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#204 PostWysłany: 17 Paź 2019 19:04 

srebrny
Poszło i zarazem podbijam
invasion lubi ten post.

#205 PostWysłany: 17 Paź 2019 19:21 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 362 295
niebieski
Załącznik:
iran.jpg

Proponuję przewodnik z jednego z ostatnich wyjazdów - przewodnik jest NOWY! Nie był ze mną.
Jak ktoś wpłaci cenę z okładki 59,99 - przewodnik prześlę na swój koszt na terytorium PL.
Jak ktoś wpłaci proszę o informację i info na priv z dogadaniem szczegółów.
Oczywiście też cosik wpłacę.
Trzymam kciuki...

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
invasion lubi ten post.

#206 PostWysłany: 17 Paź 2019 20:27 
Awatar użytkownika

złoty
@marcin.krakow Historia "Klimasów" wymaga naszych działań. Matylda i Julia w potrzebie, pomagajmy jeśli możemy.
Ja wziąłbym ten kocyk, ale nie rozumiem warunków.
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#207 PostWysłany: 17 Paź 2019 22:53 
Awatar użytkownika

platynowy
@wtak
1. Wpłać minimum 49zl
2. Przy wpłacie mozna dodac krotki komentarz, wpisz tam swoj nick+f4f, abym mogl w ten sposob zweryfikowac wpłate
3. Wyslij mi adres na priva
4. Ciesz sie kocykiem
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 18 Paź 2019 07:33 
Awatar użytkownika

platynowy
Kocyk sprzedany :)
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 03 Lis 2019 21:52 

czy to jeszcze aktualne?
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 03 Lis 2019 23:48 
Awatar użytkownika

HON fly4free
TAK

https://www.siepomaga.pl/julia-klimowicz
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 28 Lis 2019 12:23 
Awatar użytkownika

Loty: 125
Kilometry: 270 968
Również niestety nie mam allegro, ale przeznaczam na zbiórke 2 groupony na rowery w Central Parku w Nowym Jorku. Vouchery są ważne do 9.02.2020r
Niestety nie udało mi się ich wykorzystać ze względu na pogodę. Nominalna wartość to 2x9USD. Minimalna wpłat na rzecz zbiórki co łaska, ale nie mniej niż 25zł.
Ja ze swojej strony dorzucę taką samą kwotę za jaką wziete zostaną w/w groupony.

[ 211 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość