Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Lut 2019 21:23 

Z Ammanu do Petry (Wadi Musa) można też zwykłym mikrobusem z South Bus Station. Busiki do południa odjeżdżają teoretycznie co godzina, ale faktycznie ruszają dopiero po zapełnieniu się. Tak więc można trochę poczekać - nasz miał odjechać ok. 9 rano, a odpalił ok. 10:30
Obecna cena (podrożało) to 10 JOD od osoby choć kwota jest dość uznaniowa i można próbować ją obniżyć.
 Profil Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 21 Lut 2019 22:32 

Hej,

Czy jest jakakowiek szansa dojechać jakimś busem z Petry nad Morze martwe, jakos rano?

Nigdzie nie mogę znaleźc takiej opcji połączenia ;/
 Profil Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 10 Kwi 2019 23:34 

hej

a orientujecie sie jak w praktyce wyglada bus Wadi Musa - Wadi Rum w piątek?

a. czy kursuje tylko jeden dziennie o 6 rano
b gdzies widizalem,ze mozna go zarezerwowac poprzez swoj hotel (testowal ktos) albo poprzez bezposredni kontakt z kierowca (niby jak)?
c. ile kosztuje taxi jako smutna alternatywa?
 Profil Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 10 Kwi 2019 23:59 
Awatar użytkownika

Loty: 77
Kilometry: 103 341
niebieski
Cze,

a. jeden dziennie (około 8:30-9:00 w drugą stronę);
b. hotel bez problemu, testowane, zabrali sprzed drzwi;
c. 40-60 JD

Czy w piątek, nie dam sobie łba urwać, bo jechałem w sobotę. Ale niemal na pewno tak. Najlepiej zapytać w hotelu, wiedzą doskonale.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość