Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 225  Następna
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 26 Paź 2017 16:46 

Rejestracja: 31 Sty 2017
Posty: 33
Loty: 64
Kilometry: 179 721
Aga_podrozniczka napisał(a):
xtradexp napisał(a):
W temacie przelewów z Hiltona moja ciekawa historia, próbowałem w zeszłym tygodniu dwukrotnie przelać jednego dnia pkt, ale nie schodziły z konta, więc spróbowałem przelać na konto innego członka rodziny (to był trzeci przelew) też nie przeszedł i kolejny na pierwszego. Łącznie cztery przelewy, doszedł trzeci.

Po otrzymanych pkt nagle Hilton zamknął wszystkie trzy konta.

Na chacie tylko info, żeby się kontaktować z hhfraudprotection, napisałem dwie wiadomości zero odpowiedzi. Na infolinii nic nie wiedzą, nawet ile to może potrwać.

Jak sie skonczyla ta historia? Na Forum FT ten temat ma nowy watek, bo wyglada na to, ze zamykaja kolejnym osobom za prawidlowe przelewy punktow.

Na dzień dzisiejszy wszystkie konta są zamknięte, otrzymałem email z HH, że konto zamknięte za nieautoryzowane przelewy, po potwierdzenie przelewu przez osobę wysyłającą, być może odblokują ale tylko konta na których jest 0 pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#1162 PostWysłany: 26 Paź 2017 17:00 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
To w takim razie na cholere dawali taka funkcje...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1163 PostWysłany: 26 Paź 2017 17:09 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
by wyłapać ludków z wieloma kontami - kombinatorów? niestety przy okazji dostaje sie zapewne uczciwym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1164 PostWysłany: 26 Paź 2017 21:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Kombinatorów? Czysty jak łza to to może nie jestem w tej materii,
ale banownie kont bez powodu to dla mnie kręcenie na siebie bata, sami to pseudo udogodninie wprowadzili.
Też zamknęli mi konto, żeby to chociaż bylo zerowe konto, a punktów trochę jeszcze mi tam zostalo.
Jakoś teraz to już mi sie odechciało z nimi cokolwiek działać.

Na czacie próbowałem je odblokować, po podaniu wszystkich danych zostałem poinformowany,
że konto zostało zamknięte, z jakiego powodu to już mi nie napisali: próba włamania, czy coś jeszcze innego.
Po przejrzeniu pobieżnie wątku na FT to jest naprawdę nieciekawie.
Myślę ze bana dostałem prawdopodobnie też za przelanie punktów, akurat w moim wypadku raczej uczciwe.
Zostalem skierowany z czatu na fraudowy email, wysłałem maila i także echo jak na razie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1165 PostWysłany: 29 Paź 2017 20:41 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Reklamacja na hotel dość szybko rozwiązania. Jako rekompensatę dostałem 20500 punktów które już trafiły na konto a od hotelu puszka ciastek którą mają mi wysłać kurierem z Wenecji:) Gdyby nie interwencja Hiltona to od managera hotelu bym nic nie dostał. On uznał, że nic wielkiego się nie stało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Reciu lubi ten post.
 
      
#1166 PostWysłany: 29 Paź 2017 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
kacper451 napisał(a):
Kombinatorów? Czysty jak łza to to może nie jestem w tej materii,
ale banownie kont bez powodu to dla mnie kręcenie na siebie bata, sami to pseudo udogodninie wprowadzili.
Też zamknęli mi konto, żeby to chociaż bylo zerowe konto, a punktów trochę jeszcze mi tam zostalo.
Jakoś teraz to już mi sie odechciało z nimi cokolwiek działać.

Na czacie próbowałem je odblokować, po podaniu wszystkich danych zostałem poinformowany,
że konto zostało zamknięte, z jakiego powodu to już mi nie napisali: próba włamania, czy coś jeszcze innego.
Po przejrzeniu pobieżnie wątku na FT to jest naprawdę nieciekawie.
Myślę ze bana dostałem prawdopodobnie też za przelanie punktów, akurat w moim wypadku raczej uczciwe.
Zostalem skierowany z czatu na fraudowy email, wysłałem maila i także echo jak na razie.


Prawdopodobnie wyłapują multikonta, np ta sama karta lub ten sam mail lub ten sam nr tel. lub ten sam adres...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1167 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
cekace napisał(a):
Prawdopodobnie wyłapują multikonta, np ta sama karta lub ten sam mail lub ten sam nr tel. lub ten sam adres...

Posiadanie tego samego adresu co inny czlonek rodziny raczej nie jest niczym nadzwyczajnym ...
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#1168 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:30 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Powiem więcej mamy jednego zbiorczego maila z rodzinka do wszystkich kont HHonors.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1169 PostWysłany: 29 Paź 2017 22:38 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
wierciu napisał(a):
Reklamacja na hotel dość szybko rozwiązania. Jako rekompensatę dostałem 20500 punktów które już trafiły na konto a od hotelu puszka ciastek którą mają mi wysłać kurierem z Wenecji:) Gdyby nie interwencja Hiltona to od managera hotelu bym nic nie dostał. On uznał, że nic wielkiego się nie stało.



Wierciu, uważaj na te ciastka bo ze złośliwości mogli robić z nimi nie wiadomo co :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1170 PostWysłany: 29 Paź 2017 23:35 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Racja racja :) a one czasem nie mają foli zabezpieczającej na tych puszkach? Także jak będzie uszkodzona to do kosza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1171 PostWysłany: 30 Paź 2017 11:10 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
@cekace
Mam co prawda dwa konta, ale na inne dane, jakby wyłapywali konta, to bana dostałbym zapewne na dwa.
Wysłałem kolejnego maila, na razie to jak grochem o ścianę, nadal nie wiem jaki jest powód zamknięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1172 PostWysłany: 31 Paź 2017 10:26 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Robię rezerwację hotelu DT w Aqabie za punkty. Czy przy takiej rezerwacji jeśli całość ( 7 dni) jest opłacona punktami płaci się na miejscu jakieś podatki?
Przy normalnej rezerwacji za kasę dużo doliczają w podatkach - 7,7% podatku + 10% za service ).
Jak robiłem w wakacje rezerwację w Hiltonie w Abu Dhabi całość za punkty to i tak musiałem zapłacić city tax ale tam mieli wtedy stałą stawkę za każdy dzień pobytu a tu mają wszystko w procentach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1173 PostWysłany: 31 Paź 2017 10:47 

Rejestracja: 14 Lis 2016
Posty: 18
Loty: 34
Kilometry: 74 497
@wierciu
W lutym płaciłem punktami w DT Akaba i nie było żadnych dodatkowych kosztów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1174 PostWysłany: 31 Paź 2017 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
kacper451 napisał(a):
@cekace
Mam co prawda dwa konta, ale na inne dane, jakby wyłapywali konta, to bana dostałbym zapewne na dwa.
Wysłałem kolejnego maila, na razie to jak grochem o ścianę, nadal nie wiem jaki jest powód zamknięcia.


A konto z którego były przelewane punkty też zbanowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1175 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:00 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Maku2004 napisał(a):
@wierciu
W lutym płaciłem punktami w DT Akaba i nie było żadnych dodatkowych kosztów.


Super. Jak generalnie oceniasz hotel? Nie wiesz może czy da się dokupić AllInclusive na miejscu? Napisałem do hotelu czy jest taka opcja ale nikt nie odpisuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1176 PostWysłany: 31 Paź 2017 18:16 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
dość stary hotel, mały basenik i kawałek od morza. Na wakacje to chyba średnio. Ale na 2/3 noce z własnym samochodem super.
AI tam nie widziałem.

Jak ktoś chce jechać do Jordanii nad morze to chyba lepiej jechać do Tala Bay - kilka km za Aqabą. Tam jest kilka hoteli na samej plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1177 PostWysłany: 31 Paź 2017 19:33 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
Brakuje trochę Hiltona w Ejlacie. Sam szukam czegoś w ciepłym na parę dni ferii zimowych (w ramach spalenia punktów HH czy LCAH) i nic. A na parę dni do Tajlandii nie warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1178 PostWysłany: 31 Paź 2017 19:38 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Pacik76 napisał(a):
Brakuje trochę Hiltona w Ejlacie. Sam szukam czegoś w ciepłym na parę dni ferii zimowych (w ramach spalenia punktów HH czy LCAH) i nic. A na parę dni do Tajlandii nie warto.


No szkoda Hiltona w Tabie. Albo, że nie ma łatwiejszego dolotu do Salalah, gdzie jest hotel za 5k.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pacik76 lubi ten post.
 
      
#1179 PostWysłany: 31 Paź 2017 19:53 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 324
No właśnie - Salalah. Znajomi tam byli i są zachwyceni. Podobnie z Ras Al Khaimah. I mam pytanie: do tej pory za punkty rezerwowałem jedynie Hamptony. Chcę skorzystać z Hiltona w Warszawie. Mam Golda i czy rezerwując pokój za punkty, czyli 22.000 za noc, w tej cenie dostanę śniadanie (ze statusu) i być może wpuszczą nas do saloniku (ze statusu)?
Góra
 Profil Relacje PM off
zabiegowy uważa post za pomocny.
 
      
#1180 PostWysłany: 31 Paź 2017 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
@Pacik76 będzie Pan zadowolony - tak samo powinni potraktować jak przy płatnością gotówką, poza punktami liczonymi od ceny ;)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Aron, 31 Paź 2017 20:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Pacik76 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4481 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 225  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group