Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 23 Paź 2017 14:41 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Mi powoli mija jetlag :D. W zasadzie to co miałem napisać, napisał za mnie już @OradeaOrbea. Bardzo się cieszę, że byliście z nami i na scenie, i na widowni, że przyjechaliście do Nadarzyna i mam nadzieję, że fajnie się tam bawiliście. Każde dobre słowo, które usłyszałem na żywo od gości Strefy Fly4free.pl, daje potężnego powera do pracy.

To była nasza pierwsza impreza otwarta, czyli nie tylko dla forumowiczów, ale też dla ludzi "z ulicy". Przez co była inna. Mnie cieszy, że i społeczność i redakcja w tej formule się odnalazła. Było inaczej niż na mitingach w Południku, inaczej niż na naszych imprezach wyjazdowych. Tak jak inaczej jest na domówce, inaczej w klubie. Moją ulubioną formą forumowego imprezowania pozostają wyjazdówki, ale w życiu lubię różnorodność, bo dzięki niej można lepiej docenić, to co najbardziej przypada do gustu.

Jedno wiem, to nie ostatnia impreza otwarta, w której wzięliśmy udział. Gdzie i kiedy następna, odpowiedzieć teraz nie potrafię, ale na pewno nieprędko, bo organizacja kosztowała nas mnóstwo czasu i wysiłku. Teraz z rzeczy imprezowych skupiamy się na kwietniu w Kijowie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
23 ludzi lubi ten post.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 23 Paź 2017 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
Zeus napisał(a):
Forumowicz nie, ale jego żona to owszem :D

cholercia, tu wychodzi brak zony :|
ręczników=0
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 23 Paź 2017 21:18 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Ja również dziękuję za wejściówki, mam że nadzieje pojawię się za rok na targach :D
Dużo osób było w Południku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 23 Paź 2017 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Dużo :mrgreen:
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 23 Paź 2017 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2017
Posty: 44
Loty: 210
Kilometry: 253 993
Było niesamowite wrazenie.
Dwa pełne dni naprawdę niesamowitych spotkań.
Było bardzo miło ze miałem okazje was zobaczyć z bliska i jak miło mnie przygarneliscie.
Mam nadzieje ze uda mi się na jakąs następną impręze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
Kamil uważa post za pomocny.
 
      
#66 PostWysłany: 24 Paź 2017 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Wezwany do tablicy (i zwyzywany jakimiś dziwnymi słowami przez @OradeaOrbea) również dziękuję wszystkim serdecznie za obecność - zarówno fantastycznej forumowej publiczności, jak i fantastycznym forumowym prelegentom. Cieszy mnie bardzo, że Waszym zdaniem daliśmy radę. Przepraszam, że ledwo co widziałem na oczy i nie miałem okazji zamienić więcej niż kilku słów z kimkolwiek :(

Do zobaczenia za rok? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
12 ludzi lubi ten post.
Kamil uważa post za pomocny.
 
      
#67 PostWysłany: 24 Paź 2017 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
a może szybciej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 24 Paź 2017 18:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Tak się nachodziłam po tych targach, że nogi mnie bolały jakbym co najmniej na Elbrus się wdrapała. :o Ogólnie kilka ciekawych rzeczy było. Chciałabym mieć kilka Kamperów i parę jachtów :) ale to na inną opowieść. A wiedzieliście, że w bloku C był Festiwal Piwa?
W części Festiwalu Podróżników najbardziej podobały mi się stoiska, gdzie coś się działo - oprócz jednego krzesełka i smutnego pana czy pani z kilkoma folderami na stoliku. Tam, gdzie były jakieś występy, muzyka, kolorowe gadżety, poczęstunki czy przynajmniej chęć pogadania z odwiedzającymi było interesująco i chciało się naprawdę podejść, zobaczyć i pogadać. Niektóre polskie stoiska nie powinny się naprawdę wstydzić. Obejrzałam też kilka pokazów i wykładów. Uczucia mam mieszane. Czasem tematy były ciekawe ale rozmówca nudny.

Organizacyjnie było tak sobie. Wiele osób skarżyło się na dojścia czy przejścia z pawilonów, a "darmowy autobus" , którego nie było był porażką na maksa. W sobotę miałam szczęście być jedną z tych 150 osób, co się złapały po godzinie czekania, do autobusu o pojemności 100 osób, zostawiając kolejnych 200 na przystanku. Nigdy więcej takich atrakcji.
jasiub napisał(a):
Jedyną moją dość przykrą obserwacją był fakt , że show zawładnęli celebrytopodróżnicy. Trochę ginęli przy nich w tłumie atrakcji ludzie, którzy faktycznie mają olbrzymie osiągnięcia, ale nie są aż tak medialni
Pozwolę się nie zgodzić. Targi były komercyjne, to i goście byli komercyjni. Zresztą sam też się na to dałeś nabrać, bo:
jasiub napisał(a):
Moje dzieci mają autografy Neli (najważniejsze)

Bardzo miłym zaskoczeniem była nasza strefa f4f. I tu mieliśmy własnych celebrytów. @jasiub sądzę, że Twoje dzieci odwiedziły więcej krajów świata niż wspomniana Nela, tylko Twoja żona jeszcze nie pisze w ich imieniu książek. Mała Julka jeszcze nie chodzi, a już zaliczyła 3 kontynenty. @BooBooZB gdy będzie w wieku Aleksandra Doby to może będzie miał już na koncie 15 kółek wokół kuli ziemskiej (wzdłuż południków), a kto wie, czy i @olus w swoim dmuchanym kajaku nie zaplanuje RTW.
Podróżników o poglądach Cejrowskiego też mamy kilku na forum, a takich dzielnych dziewczyn podróżujących samotnie po świecie jak Martyna też jest tu kilkanaście jak nie kilkadziesiąt. Ludzie, którzy odwiedzili strefę f4f byli zachwyceni pogadanką o wyprawie na Kubę. Gdy @przemos74 opowiedział o zdobytych milach za loty pół sali westchnęło z niedowierzaniem. A jak @BooBooZB opowiedział o wypadku na ostatniej wyprawie to kilka osób ukrytkiem wycierało łzy.
Nasza strefa była inna, nie komercyjna, ale bardziej rozwojowa. Bo nie były to osoby, które się chwaliły podróżami, ale osoby, które zachęcały innych do podróży i mówiły jak to zrobić. Moim zdaniem, mimo paru niedociągnięć technicznych, to był naprawdę świetnych debiut na tych targach. Doceniam wkład włożony przez organizatorów ze strony f4f oraz użytkowników portalu i forum. Dziękuję.

ps. specjalne ukłony dla @luziczek za jego luz na scenie
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
24 ludzi lubi ten post.
Kamil uważa post za pomocny.
 
      
#69 PostWysłany: 24 Paź 2017 19:07 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Hehe, ależ ja nie twierdzę, że nie ulegam wpływom medialnym. Nie mam nic przeciw Martynie (wręcz przeciwnie) czy Neli (tu trochę dziwię się jej rodzicom, no ale się nie znam). Po prostu przypominam sobie taką scenę. Koło stanowiska Neli z 1000 osób w kolejce. Obsługiwany numerek 120 (Tak były numerki!!!), a w kolejce ludzie z numerkami do 500 (na 1 numerek dorosły + 4 dzieci). 30 m. dalej Marek Kamiński wygłasza w miarę ciekawą prelekcję - liczba uczestników: 20-30 osób. Dla mnie trochę zaburzone proporcje. No ale Kamińskiego posłuchałem w komfortowych warunkach, Piotrek w tym czasie zdobył autograf (na lewo, bez numerka). Więc pełen luz, jestem zadowolony, ale i tak trochę się dziwię takim trendom. I o tym pisałem w poprzednim poście.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 24 Paź 2017 19:21 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Japonka76 napisał(a):
takich dzielnych dziewczyn podróżujących samotnie po świecie jak Martyna też jest tu kilkanaście jak nie kilkadziesiąt.


No bez jaj, Pani MW dzielna? :lol: Nie za bardzo aktualnie śledzę jej karierę, ale jak była na etapie udawania wielkiej alpinistki i "zdobywania" Korony Ziemi i to na bieżąco słyszało się to i owo ze środowiska. Generalnie była na kolejne szczyty wnoszoną ;) identycznie jak bogacze, którzy później mogą się pochwalić "zdobyciem". Myślę, że większość użytkowniczek naszego forum podróżujących solo (bez ściemy solo) jest dużo dzielniejsza od MW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 24 Paź 2017 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1868
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Nie ma co się oszukiwać ;) masz wsparcie medialne- masz większą widownię. Wyjątek to zapewne Olek Doba bo on akurat nie pcha się do żadnych kanałów i za jego podróżami nie stoją żadne duże stacje. Marek Kamiński też nie pcha się aż tak do mediów stąd tez przegrywa rywalizację o widzów z małą Nelą, której rodzice zbudowali jej popularność wśród dzieci ;) co do Martyny to już kiedyś pisałem, że na jednych ze spotkań ona sama przyznała, że to media zrobiły z niej wielką podróżniczkę. Sama z siebie nie lubi podróżować żeby coś zwiedzać (jej słowa). Jakby nie patrzeć praktycznie każda jej podróż/wyjazd jest obstawiona przez tv. Heh nawet pamiętam jak parę miesięcy temu była niby prywatnie z córką w górach i jakimś cudem była tam też pokaźna ekipa pewnej stacji telewizyjnej nagrywająca ich wspinaczkę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 24 Paź 2017 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
OradeaOrbea napisał(a):
@cypel , zapraszamy w przyszłym roku. Odnosząc się do Twojego nicka i zainteresowań/pracy – wszystkie ręce na pokład. W powietrze można rzucać różne rzeczy, a bez konkretów to tak jak w pewnej fraszce o krytyku i eunuchu, którą zapewne znasz. BTW, wata cukrowa i popcorn pewnie cieszyłyby się zapewne zainteresowaniem nie mniejszym niż piwo

Za rok, biorąc pod uwagę waszą butę i arogancję to spodziewam się stoiska z kebabem, ale kebab jak najbardziej lubię pod warunkiem, że będzie z baraniny.
Chyba jedyny obiektywny i sensowny głos w tym całym folwarku jest od @Japonka76, kto by pomyślał. No może poza Wojciechowską Martyną, w sensnie, że nie zasługuje na jakąkolwiek uwagę.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
-- 25 Paź 2017 08:29 --

Ufff, wreszcie chwila spokoju odpoczynku.

Zacznę z podziękowaniami ludzi którzy przyszli w niedzielę rano (10 to bardzo wcześnie), po imprezy w Południku i Kapslach/Kuflach, żeby posłuchać @Gaszpar, @Lela mnie i @OradeaOrbea o Kubie. Szczerze byłem w szoku, jak o 10:10 sala była pusta a o 10:15 całkowicie pełna. Także ekipy Fly4Free.pl która wierzyła i wzięła mnie do mównicy nawet moim problemem językowym. Muchas gracias!

Także podziękować chciałbym @konrad za pomoc z noclegiem i transportem!

I ludzi z forum co przyjechali do Nadarzyna i potem do Południka, gdzie mogliśmy posiedzieć i porozmawiać o podróżach, i przyszłej integracji w moim "rodzinnym" domu.

To był bardzo fajny spędzony czas. I nie żałuję ani minuty tego, ani tego ze przez 2 dni w pracy chodziłem jak zombie, po WTS. Nie żałuję ze weekend przed moją podróżą do Iranu/Armenii, zamiast posiedzieć w domku, odpocząć, przygotować trasę, postanowiłem spędzić czas w Polskim Busie (nocnym z Krakowa), biegać cały dzień robiąc zdjęcia i rozmawiać z ludźmi odwiedzając nasze stanowisko.

Mam nadzieje ze za rok będzie tylko lepiej i dopisze tak samo dobry humor, i spędzony czas.

@cypel jeżeli @Kamil mi załatwi grilla za rok, to z wielką przyjemnośćią przygotuję ci İskender kebap lub Adana z Baraniną ;)

-- 05 Gru 2017 13:28 --

19 - 21 października 2018 to data kolejnej edycji World Travel Show! Na III odsłonę targów szykujemy jeszcze więcej atrakcji ?️ Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo ?
Góra
 Profil Relacje PM off
15 ludzi lubi ten post.
OradeaOrbea uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 07 Wrz 2018 21:36 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@Kamil @luziczek Szykujecie coś na ten rok ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 21 Wrz 2018 23:12 

Rejestracja: 27 Sie 2017
Posty: 14
Zastanawiam się nad wybraniem się
https://worldtravelshow.pl/bilety/
Bilety można kupić, chociaż trochę lipa bo prawdopodobnie będę sam ale chętnie posłucham co mają do powiedzenia podróznicy których śledzę;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 17 Paź 2019 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Jakby kogo to interesowało - World Travel Show jest w tym samym miejscu co zawsze w dniach 18-20.10.2019
f4f się na nie wypięło, a w 2017 piało z zachwytu nad swoją bytnością.
Ja będę 19.10 od rana.

Zapraszam, tylko bilety drogie, przez internet 60, na miejscu 70 PLN
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Oratosia lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 21 Paź 2019 07:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
OradeaOrbea napisał(a):
a mój gość specjalny, czyli Sławek Muturi (przy okazji, jak ktoś nie czytał wywiadu ze Sławkiem, gorąco polecam https://www.fly4free.pl/podrozniczy-maniak-poznajcie-polaka-ktory-odwiedzil-wszystkie-kraje-na-swiecie/ )


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polak- ... ltrecawFLs
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 23 Paź 2019 07:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
...i to nie jest ostatnie słowo Sławka w temacie podróżowania ;) O projekcie charytatywnym wspomina Rzepa, na horyzoncie czają się nowe idee. #życiewpodróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group